Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Jeśli nie pomoże to, co napisał Kraju, użyj opcji "Scan and import folders" i kliknij folder w którym instalowałeś Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 18:05, Kraju napisał:

Nowy patch 1.07 oficjalnie zapowiedziany, a w nim:
A new, alternative (optional) movement response mode for Geralt.


O co z tym chodzi?

Dnia 06.07.2015 o 18:05, Kraju napisał:

A player stash for storing items, available in various locations throughout the game.
Stash locations are marked on the player''s map.


No fajnie że jest ale skoro można było żucić coś bądz gdzie i tam zostawało to whatever :P

Dnia 06.07.2015 o 18:05, Kraju napisał:

Crafting and alchemy components no longer add to the overall inventory weight.


moim zdaniem bez sensu... kolejne ułatwienie

Dnia 06.07.2015 o 18:05, Kraju napisał:

Books are now placed in a dedicated tab in the Inventory and books that have already
been read are properly grayed out.


o to fajnie bo czasem nie wiedziałem co mam przeczytane a co nie. Jakby tak jeszcze u kupców było to oznaczone żebym wiedział przed zakupem czy Geralt zapoznał się z lekturą :P

Dnia 06.07.2015 o 18:05, Kraju napisał:

Multiple sorting options are now available in the Inventory.
Alchemy formulas and crafting diagrams can be "pinned", meaning all components and ingredients
required to make them will be conveniently marked in the Shop panel.
Dozens of fixes for quest related issues, both major and minor.
A few performance enhancements, including the optimization of FX, scenes and general
gameplay.
Various improvements to horse behavior.



Reszta zmian spoko, co tu więcej mówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 20:23, Arczir2d2 napisał:

O co z tym chodzi?

Podejrzewam, że Geralt będzie miał inną bezwładność w tym trybie, w końcu głównie na to ludzie narzekają.

Dnia 06.07.2015 o 20:23, Arczir2d2 napisał:

No fajnie że jest ale skoro można było żucić coś bądz gdzie i tam zostawało to whatever
:P

Nie każdemu zostawało, poza tym musisz wiedzieć, gdzie to zostawiłeś. I tak trochę nieelegancko rzucać sprzęt na ziemię.

Dnia 06.07.2015 o 20:23, Arczir2d2 napisał:

> Crafting and alchemy components no longer add to the overall inventory weight.

moim zdaniem bez sensu... kolejne ułatwienie

Bo ja wiem. I tak trzeba nosić tego od cholery, bo składników jest strasznie dużo i nie wiadomo kiedy co się przyda. Chociaż w sumie spokojnie daję radę nosić przy sobie to wszystko i jeszcze trochę cięższego sprzętu.


Ciekawe, czy naprawią błąd z Glifami i czy będę w końcu mógł wziąć zadanie od Yaniny.

Bardzo dobrze, że REDzi faktycznie zwracają uwagę na to, czego domagają się gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham ta gre. Quest w ktorym Defensywny Regulator Magiczny (w skrocie: DRM:D) ucieka spod kontroli i blokuje posiadacza zabezpieczonej wiezy. Uratowac go moze Globalne Otwarcie Gotfryda(GOG) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 20:51, Kirabaxior napisał:

Kocham ta gre. Quest w ktorym Defensywny Regulator Magiczny (w skrocie: DRM:D) ucieka
spod kontroli i blokuje posiadacza zabezpieczonej wiezy. Uratowac go moze Globalne Otwarcie
Gotfryda(GOG) :D

Ja przed chwilą robiłem zadanie dla Zoltana, w którym padło nawiązanie do słynnej wykopowej pasty o ojcu fanatyku-wędkarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany mi się podobają bo właśnie komponenty do craftingu i alchemii mi najwięcej postać obładują. I miła sprawa że schowek wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 20:49, Madoc napisał:

> O co z tym chodzi?
Podejrzewam, że Geralt będzie miał inną bezwładność w tym trybie, w końcu głównie na
to ludzie narzekają.

> No fajnie że jest ale skoro można było żucić coś bądz gdzie i tam zostawało
to whatever
> :P
Nie każdemu zostawało, poza tym musisz wiedzieć, gdzie to zostawiłeś. I tak trochę nieelegancko
rzucać sprzęt na ziemię.


jakoś nie stanowiło to dla mnie problemu, pozostawiałem rzeczy w jakimś konkretnym miejscu, u mnie był to rynek w Novigradzie tuż przy znaku szybkiej podróży

Dnia 06.07.2015 o 20:49, Madoc napisał:

> > Crafting and alchemy components no longer add to the overall inventory weight.

>
> moim zdaniem bez sensu... kolejne ułatwienie
Bo ja wiem. I tak trzeba nosić tego od cholery, bo składników jest strasznie dużo i nie
wiadomo kiedy co się przyda. Chociaż w sumie spokojnie daję radę nosić przy sobie to
wszystko i jeszcze trochę cięższego sprzętu.


mnie ta zmiana nie przekonuje tak samo jak nie podoba mi się fakt że do warzenia mikstur potrzebny jest tylko alkohol, odbiera to całkiem sens zbierania składników już po wykonaniu pierwszy raz eliksiru/odwaru/petardy

Dnia 06.07.2015 o 20:49, Madoc napisał:

Ciekawe, czy naprawią błąd z Glifami i czy będę w końcu mógł wziąć zadanie od Yaniny.


też niefajna sprawa...
Jakie zadanie od Yaniny? przechodzę gre drugi raz ale nie kojarzę, zechcesz przybliżyć?

Dnia 06.07.2015 o 20:49, Madoc napisał:

Bardzo dobrze, że REDzi faktycznie zwracają uwagę na to, czego domagają się gracze.


To bardzo dobrze ale z poprawką pewnych rzeczy mogliby nieco się pospieszyć... czy nie mogą po prostu wydać jakiejś malutkiej aktualizacji czasem? np z tymi glifami, to pewnie dałoby się naprawić dość łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 20:23, Arczir2d2 napisał:

O co z tym chodzi?


Będzie nowy tryb sterowania Geraltem. Na czym będzie polegał? Póki co nie wiadomo.

Dnia 06.07.2015 o 20:23, Arczir2d2 napisał:

No fajnie że jest ale skoro można było żucić coś bądz gdzie i tam zostawało to whatever


Nie u każdego przedmioty zostawały w świecie gry. Po za tym zawsze można zapomnieć gdzie sie wyrzuciło, a teraz na mapie będzie znacznik ze skrzynką.

Dnia 06.07.2015 o 20:23, Arczir2d2 napisał:

moim zdaniem bez sensu... kolejne ułatwienie


To samo było w dwójce, także nie ma co narzekać.

Dnia 06.07.2015 o 20:23, Arczir2d2 napisał:

o to fajnie bo czasem nie wiedziałem co mam przeczytane a co nie. Jakby tak jeszcze
u kupców było to oznaczone żebym wiedział przed zakupem czy Geralt zapoznał się z lekturą


A ja niedawno sprzedałem wszystkie książki i dokumenty. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co nam skrytka na przedmioty, skoro materiały alchemiczne i rzemieśliczne teraz się nie będą wliczać? Chowanie eq. na późniejszy lvl? Trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta może ktoś, u kogo szuka/kupić karty do gwinta, o co prosi nas Zoltan? Podał nazwiska, ale nie zapisałem, a zadanie nie pojawiło się w dzienniku (albo pod nazwą, której nie kojarzę zupełnie).
I przy okazji, miał ktoś 46 poziom? Mogę sobie zlecić wykucie superhiperultra miecza, ale posługiwać się nim mógłbym dopiero od 46 poziomu. Wszystkie te ze szkół wiedźmińskich mogą się schować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 21:45, KrzysztofMarek napisał:

Pamięta może ktoś, u kogo szuka/kupić karty do gwinta, o co prosi nas Zoltan? Podał nazwiska,
ale nie zapisałem, a zadanie nie pojawiło się w dzienniku (albo pod nazwą, której nie
kojarzę zupełnie).

Przed chwilą robiłem to zadanie, powinno być w dzienniku. W każdym razie, jeśli byłeś już u Zoltana

Spoiler

po odebraniu książki rachunkowej Zeda, to kolejny zawodnik jest w piwnicy tawerny w porcie, w której można walczyć na pięści z Georgiem zwanym Kafarem, natomiast drugi jest w domu na rynku, chyba zaraz obok drogowskazu (zresztą przed domem czeka na ciebie Zoltan.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 21:29, Kirabaxior napisał:

Skończyles juz fabułę? Bo ja do niego często zaglądam, ale jeszcze nic mi nie zlecił,
poza zdobyciem kart do gwinta dla niego.

To właśnie w tym zadaniu było. Nie wiem czy kojarzysz wspomnianą przeze mnie pastę, ale w pewnym momencie (zasłonię, żeby nie psuć innym frajdy odkrycia smaczku)

Spoiler

Zoltan kłóci się z jednym krasnoludem o to, która ryba jest królem Pontaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 21:45, KrzysztofMarek napisał:

Pamięta może ktoś, u kogo szuka/kupić karty do gwinta, o co prosi nas Zoltan? Podał nazwiska,
ale nie zapisałem, a zadanie nie pojawiło się w dzienniku (albo pod nazwą, której nie
kojarzę zupełnie).
I przy okazji, miał ktoś 46 poziom? Mogę sobie zlecić wykucie superhiperultra miecza,
ale posługiwać się nim mógłbym dopiero od 46 poziomu. Wszystkie te ze szkół wiedźmińskich
mogą się schować...


20150706221659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 22:03, Madoc napisał:

> /.../ > Przed chwilą robiłem to zadanie, powinno być w dzienniku. /.../

Dziękuję (co ja bym robił bez Forum), jutro rano biorę się do poszukiwań. Dzisiaj już ciemno, mógłbym znowu coś przeoczyć ;-)
P.S.

---> leven

A mnie się nie zapisało, albo coś skopałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też macie tak że w momencie gdy zainstalujecie jakieś DLC lub w menu konfiguracji GOG''a wyłączycie lub włączycie jakieś DLC np. alternatywny strój to przy próbie wczytania zapisu wyskakuje komunikat że potrzebne jest DLC z kuszami?? bo ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 22:32, Arczir2d2 napisał:

też macie tak że w momencie gdy zainstalujecie jakieś DLC lub w menu konfiguracji GOG''a
wyłączycie lub włączycie jakieś DLC np. alternatywny strój to przy próbie wczytania zapisu
wyskakuje komunikat że potrzebne jest DLC z kuszami?? bo ja tak mam


To zainstaluj to dlc z kuszami :D To bylo nr 1 albo nr2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 22:35, Ecko09 napisał:

> też macie tak że w momencie gdy zainstalujecie jakieś DLC lub w menu konfiguracji
GOG''a
> wyłączycie lub włączycie jakieś DLC np. alternatywny strój to przy próbie wczytania
zapisu
> wyskakuje komunikat że potrzebne jest DLC z kuszami?? bo ja tak mam

To zainstaluj to dlc z kuszami :D To bylo nr 1 albo nr2.


no przecież wiem... :P
chodzi mi o to że muszę to DLC z kuszami instalować za każdym razem gdy coś zmienię
i to DLC ma numer 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się