Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2015 o 12:16, tosz napisał:

wpisywałem go już chyba z 3 razy i nic :(


nie wiem czy to ma coś wspólnego ale w bibliotece nie mam żadnej gry, ale zainstalowaną mam jedną czyli Wiesiek jest zainstalowany ale nie jest w bibliotece ale nie wiem jak to zmienić

tnij cytaty! [m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2015 o 12:16, tosz napisał:

wpisywałem go już chyba z 3 razy i nic :(

Albo wpisujesz zły kod albo go mylisz (mylisz O i 0 lub S i 5). Ściągnij patcha manualnie. Wejdź na gog.com, zaloguj się, wybierz wiedźmina i z listy wybierz patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 12:18, tosz napisał:

nie wiem czy to ma coś wspólnego ale w bibliotece nie mam żadnej gry, ale zainstalowaną
mam jedną czyli Wiesiek jest zainstalowany ale nie jest w bibliotece ale nie wiem jak
to zmienić

Nie ma go w bibliotece bo nie wpisałeś kodu aktywacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 12:17, ZubenPL napisał:

> wpisywałem go już chyba z 3 razy i nic :(
I jaki komunikat ci wyskakuje?

kod jest nieprawidłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 12:19, Rick napisał:


> wpisywałem go już chyba z 3 razy i nic :(
Albo wpisujesz zły kod albo go mylisz (mylisz O i 0 lub S i 5). Ściągnij patcha manualnie.
Wejdź na gog.com, zaloguj się, wybierz wiedźmina i z listy wybierz patch.

Nie będzie miał na gog.com wiedźmina jak go nie aktywuje kluczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 12:19, tosz napisał:

> > wpisywałem go już chyba z 3 razy i nic :(
> I jaki komunikat ci wyskakuje?
kod jest nieprawidłowy

a jak jest podpisana książeczka z której kod przepisujesz i czy nie mylisz O i 0 i S z 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 12:19, tosz napisał:

kod jest nieprawidłowy


A aktywowałeś wcześniej grę?

U mnie to wygląda tak:

20150719122051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2015 o 12:19, ZubenPL napisał:

Nie ma go w bibliotece bo nie wpisałeś kodu aktywacyjnego.

no to teraz jak go dodać do biblioteki ? musze zainstalować jeszcze raz ...? bo już wpisałem kod przy instalacji tyle że nie dodało sie to do biblioteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2015 o 12:21, tosz napisał:

no to teraz jak go dodać do biblioteki ? musze zainstalować jeszcze raz ...? bo już wpisałem
kod przy instalacji tyle że nie dodało sie to do biblioteki.

dobra, kod poszedł dzięki za pomoc i stracony czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2015 o 22:26, Isildur napisał:

Nie wiem, widocznie dla każdego jest inaczej, u mnie wygląda to tak:

To, co ściągnąłem wczoraj - to nawet nie wiem, co to było. Dzisiaj, jak włączyłem komputer automatycznie ściągnął się patch 7,6 GB - tak jak u Ciebie wczoraj. Ale w takim przypadku - co ja ściągałem wczoraj? w końcu 2,5 GB to wcale nie jest mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 12:31, darth_16 napisał:

Hej!

Mam pytanie - czy wyjazd Wiedźmina na Wyspy skasuje mi możliwość realizacji części zadań
w Novigradzie i w Velen?


Nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2015 o 12:31, darth_16 napisał:

Mam pytanie - czy wyjazd Wiedźmina na Wyspy skasuje mi możliwość realizacji części zadań
w Novigradzie i w Velen?

Nie powinno, aczkolwiek niektóre zadania mogą mieć przez to inny przebieg niż jakbys został w Novigradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... po nowym patchu, a nawet już wczoraj, gra zaczęła się w końcu uruchomiać w pełnym oknie ;)
Z innych zmian:
- nadal NPC pojawiają mi się znikąd tuż przede mną
- znikł mi Wiedźmiński ekwipunek szkoły wilka, a przynajmniej jego część
- gra chyba jest ciut mniej płynna w Nowigradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem te 7,6GB i odpaliłem na chwilę grę, żeby zobaczyć co tam zmienili. Pograłem tylko chwilę ale rewolucji chyba nie ma. Straszny minus tylko za to, że zresetowało mi ustawienia i teraz będę musiał się męczyć, żeby dopasować to jeszcze raz... Uderzył mnie brak ludzi w mieście i straszne ścinki, ale po szybkiej zmianie na "wysokie" i blokadzie na 30FPS działa chyba podobnie jak przed patchem.
Za jakiś czas mam w planach zabrać się za 1 i może kiedyś dotrę do 3, żeby skończyć ją jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę spostrzeżeń po patchu 1.07:

Jestem w Velen na 3 levelu i właśnie ukończyłem misję "wściekłe pięści" na poziomie "pot, krew i łzy"

Sierżanta rozpykałem mając 3 level, a On 14 level :P

I tutaj podziękowania za podpowiedź dotyczącą techiniki walki na pięści w tej grze

Spoiler

wyczuć moment ataku przeciwnika, zastosować kontrę i bania w ryło - i tak do skutku




Gra jest płynna przy 25-30 FPS - zablokowałem 30 FPS w Riva Tuner Statistic i w sterowniku Nvidii ustawiłem V-sync na adaptacyjny w połowie.

Taka opcja działa w Wieśku idealnie i jestem bardzo zadowolony z wypierdka 750Ti -delikatnie ocnięty na 1411/6000mhz.

Wiesiek, jak już pisałem wcześniej, o wiele lepiej się porusza na alternatywnym sterowaniu postacią - walczy jak wcześniej, chaotycznie i we wszystkie strony napierdziela mieczem, że nie wiadomo gdzie się zatrzyma, ale ogólnie jest lepiej :lol2:

Co do craschy... podniosłem odrobinkę napięcie na GPU i znikły usterki związane ze sterownikiem ekranu.

Podniosłem odrobinkę napięcie w biosie płyty dla procesora i pamięci - zero craschów zamykających grę bez powodu - na razie po paru godzinach gry.

Jak na razie gra jest stabilna i zaraz gram dalej, tylko sobie odpocznę, bo ciupię od rana i już mnie gałązki zaczynają boleć :P


Fajna sprawa z zasobnikiem, bo w końcu widzę, jakie książki/listy mam przeczytane i mam wtym rozdziale porządek.

Płotka lepiej reaguje na sterowanie i nie panikuje przed wąskimi wjazdami - może się skuszę na wyścigi :)


Nie jestem pewny, ale czy nie podniesiono poziomu trudności ?

W misji z Wilkołakiem pod domkiem, nie umiem go ubić, taki silny dziadyga.

Chodzi o to, że on się szybciej odradza, niż mój srebrny miecz go rani.

No i jego dwa zamachy i Wiesiek idzie nyny :P

Miecz Żmiji, ale idę po Kota, bo mam schematy.


Reasumując: patch 1.07 wprowadził do mojej rozgrywki 100% poprawy i jestem baardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że system walki nadal nie naprawiony, moja ulubiony moment gry odczarowywanie porońca, niemożliwość zapisania po pierwszej fali upiorów druga jak zwykle 4 naraz nawet jak zabije jednego geralt po uniku się o jakiś płotek blokuje i koniec nagły teleport 3 widm połączony z auto atakiem żadnej możliwości ucieczki czy sparowania natychmiastowa śmierć moment trudniejszy niż jakikolwiek boss czy inny przeciwnik w grze. Nie wiem po co zatrudniali tego flasha on uczynił system walki nie grywalnym a nie trudnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 17:40, ZubenPL napisał:

Widzę że system walki nadal nie naprawiony, moja ulubiony moment gry odczarowywanie porońca,
niemożliwość zapisania po pierwszej fali upiorów druga jak zwykle 4 naraz nawet jak zabije
jednego geralt po uniku się o jakiś płotek blokuje i koniec nagły teleport 3 widm połączony
z auto atakiem żadnej możliwości ucieczki czy sparowania natychmiastowa śmierć moment
trudniejszy niż jakikolwiek boss czy inny przeciwnik w grze. Nie wiem po co zatrudniali
tego flasha on uczynił system walki nie grywalnym a nie trudnym.


Oprócz słynnej walki z wilkołakiem, ten moment jest podobnie skrajnie trudny. Powtarzałem go chyba z 10 razy, aż w końcu się udało. Najlepszą receptą na ciągłe zgony jest duża ruchliwość Geralta i cierpliwość. Wiem, łatwo tak napisać, ale innej rady nie mam. Mnie oprócz wyżej wymienionych irytowały walki ze stadami wilków, których jest całe mnóstwo. Gdy naraz atakuję Ciebie zgraja 6 wilków potrafią nieźle wejść za skórę, a co najbardziej irytujące wybijają Geralta z rytmu co kończy się utratą dużej ilości zdrowia szczególnie w początkowej fazie gry.
Odnośnie najnowszego patcha to widzę u siebie poprawę jeśli chodzi o wydajność, niby ilość klatek taka sama ale jest jakby płynniej. Do tego cieszy większa ilość ustawień związanych z hairworksem, choć i tak tego nie używałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się