Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Wczoraj, a właściwie dzisiaj w nocy, gdy wgrałem wcześniejszy save, aby w jakiś magiczny sposób zakończyć misję z Wilkołakiem, znikły mi z uposażenia Płotki: juki, klapy i wytrzymałość !!

Musiałem odłożyć wszystko co miałem, bo Wiesu został automatycznie przeciążony i lecieć na Trodle po nowe akcesoria dla Płotki.

Massakra z tą grą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze tu ciągłe narzekanie :D Mi tam patch przypadł do gustu. I nie mam żadnych problemów z latającymi postaciami itp wszystko chodzi ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 10:54, Zekzt napisał:

Ostrzeżenie za słownictwo. Widzę kultura wobec innych poszła się bujać ?


Jakie ostrzeżenie ?

Za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 17:35, leven napisał:

Jakie ostrzeżenie ?
Za co ?


Jeśli nie rozumiesz czegoś z posta Zekzta, radzę skontaktować się z nim mailowo. Jestem pewny, że odpowie na wszystkie twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Służę: Zekzt@moderator.gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 17:35, leven napisał:

Jakie ostrzeżenie ?


Powyższe.

Dnia 23.07.2015 o 17:35, leven napisał:

Za co ?

Dnia 23.07.2015 o 17:35, leven napisał:

7 patchy i te buraki Redzi tego nawet nie raczyli usunąć.


Za to. W razie dalszych wątpliwości - Rick już ci wyjaśnił gdzie i jak się kontaktować.

P.S.
Uprzedzając standardowe głupoty o fanbojstwie i uwielbieniu CDPu - nawet nie kupiłem jeszcze W3, co więcej uważam ten tytuł [po pograniu na konsoli] za mocno przereklamowany i swoją wersję PC pewnie wezmę do kolekcji na GOGu jak się wypaczuje. Więc darujcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedności siła !!


Wracając do Wieśka...

Wieża z fotki to miejsce, gdzie zbiera się schemat Wilka.

Portal przy wieży jest wejściem do jaskini, a ten drugi, dalej od wieży do czego sluży ?


p.s.. trochę za ostro poleciałem z tymi burakami, ale nerwy mnie poniosły i się napisało.

Niestety na forum nie ma edycji postu, bo bym się tam dopisał i sprostował.

20150723212324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2015 o 21:25, leven napisał:

Niestety na forum nie ma edycji postu, bo bym się tam dopisał i sprostował.

Ależ jest. :P Tylko jest aktywna 5 minut. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie tu narzekanie na bugi, że wersja alpha po dziesiątym patchu z kolei :D
Przeszedłem grę tydzień po premierze, wtedy chyba był jakiś jeden patch i miałem całe 2 bugi.
W pierwszym miałem cały czas full hp więc wczytałem save''a, a w drugim błąd w zadaniu i też wczytałem poprzedniego save''a. Nie wiem jak wy to robicie, że macie wersje alpha, w tak dużej grze nie obejdzie się bez bugów, ale z tego co czytam to niektórzy zamiast walczyć z potworami, walczą z bugami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie da się ukończyć danej misji, to jak człowiek ma kontynuować dalej rozgrywkę ?

W tej grze ważne są wszystkie poczynania Geralta, dla tego ludzie narzekają.

Z resztą zaplaciliśmy za pełnosprawny produkt, a nie za bubel.


Wejdź na forum Redów i poczytaj, jakie tam mają pretensje gracze :P

Oko Ci zbieleje XD


Poza tym, o problemach trzeba pisać, żeby zostały naprawione, a nie w ciemno pisać, że gra jest miód malina, a po prawdzie jest inaczej.

To nie komuna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się z tobą zgadzam. Zaczełem po raz trzeci rozgrywke i utknełem w głównym wątku przez błąd którego nie było wcześniej.Dlatego czekam na następny patch i robie przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety mamy prawo narzekać na bugi, bo jest ich zatrzęsienie, jednak pomimo tych problemów, gra jest genialna :)

Szkoda, że mamy z nią tyle problemów :(


Jak na razie 4 misje nie do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 11:45, Mefisto napisał:

Gorące źródla Skellige :) Piękne miejsce.


Nic dziwnego, skoro w stawiku pluskają się dwie antylopki XD

Poza tym jest tam bardzo dużo ładnych lokacji i aż oko się cieszy :)

p.s... gdzie są te laseczki - daj mapkę, to tam zaraz podskoczę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ cięcie

No cóż, te "wyszarzanie" zawsze dopingowało mnie, aby robić je sobie powoli i powoli odkrywać świat. Jak zacząłem robić questy główne, to rzeczywiście dostawało się duże ilości xp i pozostałe questy były za 5 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 17:59, Zekzt napisał:

>/.../> Uprzedzając standardowe głupoty o fanbojstwie i uwielbieniu CDPu - nawet nie kupiłem
jeszcze W3, co więcej uważam ten tytuł [po pograniu na konsoli] za mocno przereklamowany
i swoją wersję PC pewnie wezmę do kolekcji na GOGu jak się wypaczuje. Więc darujcie sobie.

Dlaczegoż to właśnie my, mniejsi czy więksi fanbojowie W3, mamy sobie cokolwiek "darować"? Nam ta gra bardzo się podoba i to dlatego MY mamy prawo do krytyki, krytyki tego, co NAM się nie podoba, bo chcemy, żeby była jeszcze lepsza. Może więc raczej Ty "daruj sobie" ten temat. Traktujesz i temat i użytkowników z góry dlatego, ze gra Ci nie leży? Albo polubisz grę, albo przestań chociaż pisać o "standardowych głupotach o fanbojostwie i uwielbieniu CDPu" bo pisząc to, wychodzisz daleko z roli moderatora, a wchodzisz głęboko w rolę kibica. Nie mógłbyś zostawić moderowania w tym akurat temacie tym moderatorom, którzy Wiedźmina 3 lubią i grają w niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2015 o 16:28, Kakarotto napisał:

Cóż, aż strach pomyśleć, gdyby jeszcze był tam dziad wodny. ;D

To byłoby przerażające taką rodzinę wodną spotkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolego KM, że na starość czytanie ze zrozumieniem cię zawodzi. Zobacz sobie do kogo i czemu było to p.s. kierowane zamiast znów robić standardowy śmietnik. Aczkolwiek posunę się dalej i ci wyjaśnię - wersja dla leniwych. Ost był za obraźliwe słowa pod adresem CDPu a dopisek pro-forma, żeby zabić posądzenia o fanbojstwo i stronniczość. Tak więc uczymy się czytać o nie kreujemy alternatywnej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 13:43, leven napisał:

> Gorące źródla Skellige :) Piękne miejsce.

Nic dziwnego, skoro w stawiku pluskają się dwie antylopki XD

Poza tym jest tam bardzo dużo ładnych lokacji i aż oko się cieszy :)

p.s... gdzie są te laseczki - daj mapkę, to tam zaraz podskoczę XD

Prosze bardzo, o 7:00 antylopki już są ;)

20150725173033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się