Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2015 o 15:37, Zekzt napisał:

Widzę kolego KM, że na starość czytanie ze zrozumieniem cię zawodzi. Zobacz sobie do
kogo i czemu było to p.s. kierowane zamiast znów robić standardowy śmietnik. Aczkolwiek
posunę się dalej i ci wyjaśnię - wersja dla leniwych. Ost był za obraźliwe słowa pod
adresem CDPu a dopisek pro-forma, żeby zabić posądzenia o fanbojstwo i stronniczość.
Tak więc uczymy się czytać o nie kreujemy alternatywnej rzeczywistości.

Przeczytałem zarówno jeden post, jak i drugi, a także kilka innych. Ze zrozumieniem - co piszę, żeby wyjaśnić wszystkie, ewentualne nieporozumienia. Nie wnosiłem zastrzeżeń co do merytorycznej treści, a jedynie do komentarza towarzyszącego tej merytorycznej treści.
Uważasz zatem, ze komentarze typu "Widzę, że kultura wobec innych poszła się bujać?", "...na starość czytanie ze zrozumieniem cię zawodzi", są normalne w pracy moderatorskiej? To są jedynie ostatnie przykłady, a i to nie wszystkie. Zatem, jeśli kogoś zawodzi czytanie co poniektórych postów ze zrozumieniem i wywołuje takie repliki to może czas, aby ponownie przeczytał to, co napisał? I w miarę posiadanych możliwości, z jakąś dozą empatii? Bo to jak w Wiedźminie - konsekwencje widzimy później, gdy już nic nie da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ukończyć zadania Czarna Perłą :/
powód? Nidas pada zabity przez utopce zanim zdążę dotrzeć do brzegu żeby mu pomoc... jakieś rady? gram na najwyższym poziomie trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki sam problem z tym zadaniem, również na najwyższym poziomie trudności. U mnie podziałało

Spoiler

dopłynięcie do brzegu trochę na prawo od walki Nidasa z utopcami, tak, żeby jego pasek życia jeszcze się nie pokazał. Wtedy rzuciłem jakieś petardy, żeby spowolnić ataki utopców i jak najszybciej wbiegłem do walki z mieczem starając się ściągnąć aggro przeciwników (wspomagając się znakiem Aard). Mimo to trzeba mieć sporo szczęścia, więc raczej nie obędzie się bez wielokrotnego wczytywania gry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 15:25, KrzysztofMarek napisał:

Dlaczegoż to właśnie my, mniejsi czy więksi fanbojowie W3, mamy sobie cokolwiek "darować"?
Nam ta gra bardzo się podoba i to dlatego MY mamy prawo do krytyki, krytyki tego, co
NAM się nie podoba, bo chcemy, żeby była jeszcze lepsza. Może więc raczej Ty "daruj sobie"
ten temat.


Jak to się ma do mojego posta ? Rozwiń to logicznie - bo najzwyczajniej nie dałeś na razie rady.
Napisałeś jakieś bzdury, zupełnie nie pojmując kontekstu posta do którego się odnosisz. Wytłumaczyłem ci kontekst a ty dalej nie rozumiesz - wybacz, kredkami ci go nie narysuję.

Ale jeszcze raz najprostszymi słowami jakimi umiem :

Napisałem, żeby sobie darować zarzut o fanbojstwo [a taki na gramie pada pod adresem każdego kto broni czy chwali CDP], pod moim adresem [owe fanbojstwo miało by być wynikiem osta za krytykę pod adresem CDP], bo nawet nie kupiłem jeszcze swojej kopii W3, co za tym idzie przyznaje osta jedynie za brak szacunku [ogólny, czy burakiem został byś nazwany ty, twoja ciotka, twój sąsiad czy ekipa CDPu i tak bym daął tamtemu userowi za to osta].

Ty natomiast kompletnie nie pojmujesz kontekstu i brniesz dalej. Dodatkowo nie potrafisz przyznać się do błędu.

Co więcej - osoba do której był kierowany ten post odpisała, zrozumiała co zrobiła źle, zachowała się jak dorosły człowiek i obiecała nie bluzgać więcej na nikogo. Ty ciągniesz jednak nie swój, zamknięty wątek [czytaj - robisz bałagan]

Dnia 25.07.2015 o 15:25, KrzysztofMarek napisał:

Przeczytałem zarówno jeden post, jak i drugi, a także kilka innych. Ze zrozumieniem -
co piszę, żeby wyjaśnić wszystkie, ewentualne nieporozumienia. Nie wnosiłem zastrzeżeń
co do merytorycznej treści, a jedynie do komentarza towarzyszącego tej merytorycznej
treści.


Śmiem jednak wątpić.
To co natomiast zrobiłeś to zbędny spam i offtopic, nie po raz pierwszy [pewnie i nie po raz ostatni].
Zakładam, że umiesz korzystać z dobrodziejstwa internetu jakim jest e-mail, masz kontakt na moją skrzynkę i takie pytania albo kierujesz tam, albo w stosowny temat, którym ten wątek nie jest.
Kolejne takie posty potraktujemy jako spam i dostaniesz za nie adekwatną nagrodę. Bo można na to było przymykać oko 3-5 razy ale nie dziesięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOG pobrał mi instalator łatki 1.07, ale chcę ją zainstalować na innym dysku (na tym, na którym mam Dziki Gon). Jak mogę to zrobić? Próbowałem przekopiować instalator z C na D i stamtąd instalować, ale niczego to nie zmienia - upiera się, że jest za mało miejsca na dysku systemowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 20:53, MisticGohan_MODED napisał:

Chciałem sobie wykonać zadanie z Najgroźniejszym potworem na Skellige (dlc), ale jest
zbugowane i nie mogę go wykończyć xp Co za porażka.

U mnie to samo, patch 1.07 popsuł tego questa, bo na 1.06 było wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Jak przeglądam sobie przedmioty w sklepie (np schematy) powinienem móc podejrzeć statystyki klikając I. Tyle tylko, że to klawisz odpowiedzialny za ekwipunek, więc wyłącza mi okno sklepu. Da się jakoś to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 12:34, JayL napisał:

Takie pytanie. Jak przeglądam sobie przedmioty w sklepie (np schematy) powinienem móc
podejrzeć statystyki klikając I. Tyle tylko, że to klawisz odpowiedzialny za ekwipunek,
więc wyłącza mi okno sklepu. Da się jakoś to zmienić?


Wejdź w opcje gry (ESC) i wejdź do "mapowanie klawiszy".

Tam sobie zmień przydział literki I na inną, nie skojarzoną z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 20:53, MisticGohan_MODED napisał:

Chciałem sobie wykonać zadanie z Najgroźniejszym potworem na Skellige (dlc), ale jest
zbugowane i nie mogę go wykończyć xp Co za porażka.


Takich misji jest pięć (5).

W toku jest przygotowywana łatka nr. 1.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 14:35, leven napisał:

> Chciałem sobie wykonać zadanie z Najgroźniejszym potworem na Skellige (dlc), ale
jest
> zbugowane i nie mogę go wykończyć xp Co za porażka.

Takich misji jest pięć (5).

W toku jest przygotowywana łatka nr. 1.08.

Jest to moje pierwsze zadanie, którego nie mogę wykonać. Jakie są pozostałe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 15:02, MisticGohan_MODED napisał:

Jest to moje pierwsze zadanie, którego nie mogę wykonać. Jakie są pozostałe ?

Ja na nowym patchu nie mogłem wykonać zadania z poszukiwaniem czarnej perły.

Spoiler

Zanim zdążyłem w ogóle wrócić na brzeg, mój zleceniodawca ginął od jednego pacnięcia z łapy utopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 15:23, Oloninho napisał:

Kilka postów wyżej jest "mój" sposób, którym udało mi się wykonać to zadanie ^^


Rzeczywiście, brzmi nieźle. :) Niestety było to już jakiś czas temu i zadanie sobie odpuściłem (i tak gra by mnie "nagrodziła" raptem kilkoma punktami doświadczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 15:02, MisticGohan_MODED napisał:

Jest to moje pierwsze zadanie, którego nie mogę wykonać. Jakie są pozostałe ?


U mnie zbugowane są jeszcze te misje:

Nie otwierać linka, jak nie chcecie wiedzieć !!


http://obrazki.elektroda.pl/7201730300_1437918416.jpg

To jest efekt patcha 1.07.

Wcześniej przechodziłem grę w całości na patchu 1.06 i wszystkie dostępne misje zostały poprawnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kilka pytań odnośnie teh gry, czy mozecie i pomóc?

1. Nie mogę wykonać zadania "Złoto Glupców" - tego ze świniami, przychodze w miejsce by poriozmawiać ze świnią i jej tam nie ma - dajcie czy trzeba iść do niej w jakiejś określonej porze/ Nie mogę tej misji zakończyć

2. W Novigradzie dostałem zadanie of krasnala d krasnala, który zbierał jakieś tam rzecz po spalonych zwłokach, mam za zadanie wyśledzić go, gdy już to robię kranal sie wogóle nie podświetla - o co chodzi?

3. Jak sie dostać do Kaer Morhen - zadaine ze zbieainem rynsztunku szkoły wilka? Trzeba do kogoś iść czy dopłynąć z jakiegoś miejsca w grze? - proszę o pomoc

4. Cz w tej części Wiedzmina, jeśli chodzi o sceny łóżkowe, to tylko Geralt może sypiać z prostytutkami czy jest możliwość, że też z jakimiś innymi NPC kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w Oxenfurcie notatkę związaną z Wiedźmin 2: Zabójcy Królów i misją z Flotsam, w której Geralt może się zgodzić aby zostać królikiem doświadczalnym. Ta notatka rzuca nowe światło na tego questa. Fajnie gdyby ten wątek był jakoś kontynuowany w "Sercu z kamienia", lecz to pewnie tylko taki easter egg.

20150726174558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 15:52, leven napisał:

> Jest to moje pierwsze zadanie, którego nie mogę wykonać. Jakie są pozostałe ?

U mnie zbugowane są jeszcze te misje:

Nie otwierać linka, jak nie chcecie wiedzieć !!


http://obrazki.elektroda.pl/7201730300_1437918416.jpg

To jest efekt patcha 1.07.

Wcześniej przechodziłem grę w całości na patchu 1.06 i wszystkie dostępne misje zostały
poprawnie wykonane.

Statuetki można wykonać tylko chyba

Spoiler

przed wypłynięciem triss do koviru.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2015 o 18:23, ZubenPL napisał:

Statuetki można wykonać tylko chyba

Spoiler

przed wypłynięciem triss do koviru.



Nie. Można także po

Spoiler

obronie Kaer Morhen

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po wykonaniu zadania

Spoiler

"wyspa mgieł" tudzież "bitwa w Kaer Morhen" można powrócić do Velen/Skellige i kontynuować tam wykonywanie zadań pobocznych/zleceń wiedźmińskich/poszukiwań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się