Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2015 o 20:21, Kraju napisał:

Rzeczywiście. To tylko czekać na changelog i liczyć, że patch również pojawi się za tydzień.

Przed premierą changelog opublikowali tylko patch 1.07 więc nie mają żadnego powodu by następnego który będzie głównie hotfixem publikować przed jego wydaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 01:01, griefDIVISION napisał:

Z kontekstu rozumiem, że jest realna szansa, że niedługo wyjdzie kolejna poprawka i coś
ruszy z misjami w stylu Niziołka-kupca czy faceta-i-jego-posagu-na-Skellige?

Raczej na to się zapowiada ale jako że dlc nie będzie w tym tygodniu to patcha też nie, pewnie wyjdą jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z fabułą i głównym wątkiem -

Spoiler

w Velen pomogłem Keirze Metz, a potem wysłałem ją do Wiedźminów. Jednak jej w KM w ogóle nie ma, nie mam jej też w spisie sojuszników, których mógłbym zwerbować. Czy to jakiś błąd czy nie? Ciekawi mnie też czy Triss dołączy do Geralta i reszty jeżeli pozwoliłem jej udać się na Północ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 15:55, darth_16 napisał:

Mam pytanie związane z fabułą i głównym wątkiem -

Spoiler

w Velen pomogłem Keirze Metz, a
potem wysłałem ją do Wiedźminów. Jednak jej w KM w ogóle nie ma, nie mam jej też w spisie
sojuszników, których mógłbym zwerbować. Czy to jakiś błąd czy nie? Ciekawi mnie też czy
Triss dołączy do Geralta i reszty jeżeli pozwoliłem jej udać się na Północ.


Spoiler

Keira będzie w samej bitwie o Kaer Morhen, a chwilę przed nią będzie siedziała w korytarzu w twierdzy robiąc makijaż. Triss też dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Co do Keiry to nie wiem, bo ja ją zabiłem. Jeżeli chodzi o Triss, to również wysłałem ją na północ, i później była do zwerbowania do bitwy w KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 16:00, Kraju napisał:

Spoiler

Co do Keiry to nie wiem, bo ja ją zabiłem. Jeżeli chodzi o Triss, to również wysłałem
ją na północ, i później była do zwerbowania do bitwy w KM.


Spoiler

Nie wiedziałem, że można ja zabić. Jeśli tak to stąpasz twardo przez wiedźmiński świat świat;) Aż nie chce pytać jakie miałeś zakończenie...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 16:35, EylembertTigg napisał:

Spoiler

Nie wiedziałem, że można ja zabić. Jeśli tak to stąpasz twardo przez wiedźmiński świat
świat;) Aż nie chce pytać jakie miałeś zakończenie...



Spoiler

Moim celem nie było ją uśmiercić. Po prostu opcja dialogowa, którą wybrałem i doprowadziła do walki, myślałem, że poprowadzi rozmowę dalej, ale ta skończyła się o wiele wcześniej niż myślałem i odwrotu już nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? To gra RPG. Tu trzeba żyć z konsekwencjami, nawet przykrymi, a nie od razu lecieć do menu aby wczytać poprzedni stan gry. Może lubisz niszczyć sobie immersję z gry, ale ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 16:35, EylembertTigg napisał:

>

Spoiler

Co do Keiry to nie wiem, bo ja ją zabiłem. Jeżeli chodzi o Triss, to również
wysłałem
> ją na północ, i później była do zwerbowania do bitwy w KM.


Spoiler

Nie wiedziałem, że można ja zabić. Jeśli tak to stąpasz twardo przez wiedźmiński świat
świat;) Aż nie chce pytać jakie miałeś zakończenie...




Spoiler

Wystarczyło naciskać, aby nie korzystała z badań wyniesionych z mysiej/szczurzej wieży i wywiązuje się walka. Co w sumie jest dziwne, bo nic nie wskazywało na to, że do takowej dojdzie. Jedna opcja dialogowa i już walka na miecze i czary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie czytałem forum, nie szukałem na forum rozwiązania.
Mam wgrany patch 1.07.
Występuje następujący problem.
Zadania:
- Brudna forsa,
- Złoto dezerterów,
- Temerskie precjoza (4lvl),
- Rynsztunek szkoły żmii (6lvl).
Wszystkie zadania po ukończeniu nie dały ani grama expa.
Jestem na 3 lvl bo jak tu awansować?
Wątek główny przed rozmową z tym co został w karczmie, pewnie następny krok to ubicie gryfa, ale ja akurat chcę przed tym wyczyścić poboczne.
Czy też nie mieliście naliczonego exp za te 4 ww. questy?
Czy to problem programowy po mojej stronie?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.. W W3 jest mnóstwo nawiązań do kultury masowej, polskiej literatury (zwłaszcza starej) czy obcej, filmoteki również przeważnie z polskich źródeł. Wpadłem na pomysł, czy nie moglibyśmy w przypiętym poście czy tutaj (choć nie wiem,czy nie lepiej byłoby utworzyć nowego tematu gdyby się to przyjęło) zacząć spisywać wszystkie dzieła jakie nam się skojarzą, łącznie z tekstami piosenek czy wyglądem obrazów, z samą grą i tym, co sie w niej dzieje, i podawali obok w spojlerach opisy tego, gdzie na to natrafiliśmy/przy jakiej misji etc, ale bez większych "spojlerów w spojlerach" sam ogląd na sytuację. Jak wam się podoba ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 21:30, Rick napisał:

Fajny, pasuje na gramsajta. :P

OK podejmę się tego zadania. Bo strasznie mi się to spodobało. Spodziewajcie się czegoś na moim gsie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż pojawił się pierwszy :( quest u mnie w kategorii "Niezaliczone". Chodzi o quest: Gangi Novigradu. Nie zdecydowałem się na ten quest poboczny ponieważ wiązał się on z działaniem agresywnym w głównym wątku "Dorwać Juniora". Czy odbije się to w przyszłości na dalszej grze ? Nie będę miał Wiesia skończonego na 100% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma czegoś takiego jak skończenie gry na 100% Przechodząc grę drugi raz zauważyłem kilka wykrzykników, których wcześniej nawet nie mijałem. Oznacza to, że niektóre z nich pojawiają się tylko w określonym momencie gry i nie pojawiają się już nigdy później. Po drugie, wiedźmin od pierwszej części bazuje na wyborach i konsekwencjach tych wyborów, więc to normalne, że jakieś zadanie będzie niezaliczone, bo wcześniej postanowiliśmy tak czy inaczej. Nie martw się tym, po prostu ciesz się grą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się