Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Medalion nawet nie drga, kiedy w pobliżu sa potwory, czasem zwraca uwagę na magię. To jest jedna z tych pierdół, które niby nie mają wpływu na rozgrywkę, ale mnie wkurzają niesamowicie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 08:26, Rick napisał:

Medalion nawet nie drga, kiedy w pobliżu sa potwory, czasem zwraca uwagę na magię. To
jest jedna z tych pierdół, które niby nie mają wpływu na rozgrywkę, ale mnie wkurzają
niesamowicie. ;P

Czasem drga, ale faktycznie, mnie też to irytuje. Brakuje mi takich sytuacji jak w pierwszej części, gdy szedłem przez pole, medalion zaczynał lekko drgać, aż w końcu wibrował jak szalony, a spod ziemi wyskakiwał skolopendromorf. Tutaj nawet nie podoba mi się animacja medalionu - to pulsowanie jakoś mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2015 o 10:21, Madoc napisał:

Czasem drga

No własnie, czasem. Któregoś razu aż specjalnie zacząłem na to zwracać uwagę. Obok mnie było 5 utopców, medalion ani drgnął. W pierwszej części nawet jak widziałeś utopca daleko przed tobą, to już można było zauważyć lekkie drgania medalionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 22:25, Henrar napisał:

> Ciekawe kiedy dodadzą wsparcie dla DX12?
DX12 wymaga sporej ilości zmian w rendererze, więc wątpię, czy REDzi przerobią W3 na
dwunastkę.

Gdzieś chodziły takie plotki ale po bliższym sprawdzeniu już wiem że nie będzie DX12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 16:30, leven napisał:

DX12 ?

Silnik gry jest bardzo przyjazny dla kart graficznych i to tych delikatnych.

GTX750ti potrafi zapewnić stabilne zalokowane 30FPS na średnich/uber przy 1920/1080.

Sama jakość grafiki jest wysoka, kobitki piękne - geje mają problem XD

DX12 ? jeszcze ładniej ?

Ja tam na 660TI nie narzekam na optymalizacje, mam wszystko ultra, woda, cienie wysokie, tylko zasięg wyświetlania roślinności na średnich. No i włosy od nvidi wyłączone. Fpsy odblokowane bo jakoś jak cały czas jest ponad 30 to wydaje mi się płynniej. Ale DX12 mógłby zapewnić jeszcze lepszą optymalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 17:57, ZubenPL napisał:

Ja tam na 660TI nie narzekam na optymalizacje, mam wszystko ultra, woda, cienie wysokie,
tylko zasięg wyświetlania roślinności na średnich. No i włosy od nvidi wyłączone. Fpsy
odblokowane bo jakoś jak cały czas jest ponad 30 to wydaje mi się płynniej. Ale DX12
mógłby zapewnić jeszcze lepszą optymalizacje.

Praktycznie tylko w przypadkach, gdy jesteś ograniczony przez CPU lub gdy posiadasz sprzęt z kilkoma kartami graficznymi a to i tak wtedy, gdy jest to porządnie napisane (a być musi, bo DX12 przerzuca teochę kontroli z powrotem na programistę). Swoje powinno też zrobić WDDM2.0 w Windowsie 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy po

Spoiler

scenie w Kaer Morhen z Yen jest jeszcze z nią inna scena (tj. przed ostateczną-ostateczną bitwą)?

Bo nie wiem czy wątek romansowy mi się dobrze rozwija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin, gra dziwnego balansu :D

Dziś znalazłem u kupca elfiego, tuż koło Novigradu miecze, które są lepsze niż drugi poziom sprzętu kota. No i jak tutaj grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 04:18, MisticGohan_MODED napisał:

Grę przeszedłem i podobała mi się ogólnie.
Ale, żeby czekać na patcha aby zagrać new game+ i odblokować zwalone zadania i osiągnięcia
to nie bardzo mam ochotę.

Łatka zostanie wydana przed DLC z NG+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wykonałem zadanie "racja stanu", a na początku cutscenki rozpoczynającej ostateczną bitwę ukazuje się komunikat "zadanie zakończone niepowodzeniem" i potem faktycznie jest w zakładce "nieukończone".

Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 01:16, Oloninho napisał:

Spoiler

Wykonałem zadanie "racja stanu", a na początku cutscenki rozpoczynającej ostateczną
bitwę ukazuje się komunikat "zadanie zakończone niepowodzeniem" i potem faktycznie jest
w zakładce "nieukończone".

Czy to normalne?


Kolejny bug w grze.

Trzeba poczekać na łatkę nr.8 może wtedy będzie lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już te ponad sto godzin w świecie Wiedźmina, gra jest na 10. Da się wybaczyć jej mnóstwo bugów misji, choćby wtedy, gdy po ukończeniu misji odkrywam w miejscu jej trwania później jakiś ślad i ta włącza się ponownie, mimo, iż wszystkie punkty są zaliczone. zdarzyło mi się to 3 razy. Przy okazji 3 misji na ta chwile nie mogę dokończyć chociaż są aktywne. Tajemniczy kupiec i misje z figurkami dla triss. Ogólnie zachowanie Płotki przy wzywaniu jest fatalne, w jednym na pięć przypadków potrafi do mnie dobiec :@ konsola w tym upale chodzi mi hak czołg, wczoraj po 11h maratonie skończyłem jak sama wyłączyła mi W3 :#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatka się poja...wia . Odpaliłem GOG update się robi, a po chwili pojawiło się Not Authorized. Zrobiłem restart, łatka zainstalowana, ale nie moge się połączyć z GOG-iem :( W grze dalej pokazuje 1.07 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z zalogowaniem się do GoG-a. Ludzie się rzucili, a serwery nie wytrzymały. Pewnie w poniedziałek będzie dało się pobrać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 16:10, Kraju napisał:

Też mam problem z zalogowaniem się do GoG-a. Ludzie się rzucili, a serwery nie wytrzymały.
Pewnie w poniedziałek będzie dało się pobrać normalnie.

Odpaliłem i robi się update - 7,6 GB mi pokazuje :) i już serwer padł. Wsztrzymam się z tym pobieraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się