Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dlaczego ostatnio pobierało mi patcha 1.02->1.07 (2 giga), a teraz pobiera 1.02->1.08 (znów 2 giga)? Czy to jakaś kpina? Przy prędkościach goga (zarówno strony jak i galaxy) nie uśmiecha mi się 7 godzin ściągać po raz drugi tego samego zawszonego contentu, który jednak jest konieczny, ponieważ naprawia questy. Czy jest jakiś sposób na pobranie patcha 1.07->1.08...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 22:58, Boleksy napisał:

(znów 2 giga)? Czy to jakaś kpina? Przy prędkościach goga (zarówno strony jak i galaxy)

To nie wina "prędkości GOGa", tylko co najwyżej twojego połączenia.
Każdy patch z GOG leciał u mnie max parę-parenaście minut, tyle że łącze mam porządne (UPC 120Mb) i nic mi nie obniża/blokuje transferu podczas update-u gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz serwery GOG są zapchane, bo ludzie chcą w końcu popykać w Wieśka "bezproblemowo".

Ciekawe, jak to będzie ?

Ma już ktoś spatchowanego Wieśka3 do 1.08 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2015 o 00:57, leven napisał:

Teraz serwery GOG są zapchane, bo ludzie chcą w końcu popykać w Wieśka "bezproblemowo".

Ciekawe, jak to będzie ?

Ma już ktoś spatchowanego Wieśka3 do 1.08 ?


Mnie zaktualizował się wczoraj wieczorem w parę minut po odpalenie Galaxy. Pobierał się pełną prędkością, jak każdy poprzedni patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem zadanie dla Yoany...

Spoiler

Miała zrobić dla mnie pancerz według Skelligijskiej tradycji... co dostałem? Pancerz Łowców Czarownic :E


pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 01:32, Arczir2d2 napisał:

Wykonałem zadanie dla Yoany...

Spoiler

Miała zrobić dla mnie pancerz według Skelligijskiej tradycji... co dostałem? Pancerz
Łowców Czarownic :E


pozdro


No z tymi blachami u niej jest różnie.

Ale to są mocne pancerze i warto je zakladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2015 o 08:34, sirufok napisał:

Mnie zaktualizował się wczoraj wieczorem w parę minut po odpalenie Galaxy. Pobierał się
pełną prędkością, jak każdy poprzedni patch.


Dzisiaj grę uruchomiłem i mam już spatchowaną do 1.08.

Pykalem od początku przez 13 godzin i wszystko jak na razie dziala :)

Zobaczymy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 01:45, leven napisał:

> Wykonałem zadanie dla Yoany...
>

Spoiler

Miała zrobić dla mnie pancerz według Skelligijskiej tradycji... co dostałem?
Pancerz
> Łowców Czarownic :E


> pozdro

No z tymi blachami u niej jest różnie.

Ale to są mocne pancerze i warto je zakladać.



Mnie tu chodzi fakt że Yoana pochodzi ze Skellige i twierdzi że zrobi Geraltowi pancerz według tradycji tego ludu... a tymczasem otrzymujemy pancerz Łowców który wywodzi się chyba z Redanii...
spodziewałem się czegoś co będzie wyglądać właśnie jak pancerz ludzi z tamtego regionu jeśli już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2015 o 01:50, Arczir2d2 napisał:

Mnie tu chodzi fakt że Yoana pochodzi ze Skellige i twierdzi że zrobi Geraltowi pancerz
według tradycji tego ludu... a tymczasem otrzymujemy pancerz Łowców który wywodzi się
chyba z Redanii...
spodziewałem się czegoś co będzie wyglądać właśnie jak pancerz ludzi z tamtego regionu
jeśli już...


Spoko, to jedna z tych rzeczy, która potrafi w Wiedźminie zirytować. Jak też to, że niektórych questów nie da się ukończyć, albo to, że każda praktycznie znajdowania broń nie dość, że jest unikatem/reliktem co jest bezsensowne samo w sobie. To dodatkowo jeszcze jest lepsza od broni ze szkół wiedźmińskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 09:51, maniekk napisał:


> Mnie tu chodzi fakt że Yoana pochodzi ze Skellige i twierdzi że zrobi Geraltowi
pancerz
> według tradycji tego ludu... a tymczasem otrzymujemy pancerz Łowców który wywodzi
się
> chyba z Redanii...
> spodziewałem się czegoś co będzie wyglądać właśnie jak pancerz ludzi z tamtego regionu

> jeśli już...

Spoko, to jedna z tych rzeczy, która potrafi w Wiedźminie zirytować. Jak też to, że niektórych
questów nie da się ukończyć, albo to, że każda praktycznie znajdowania broń nie dość,
że jest unikatem/reliktem co jest bezsensowne samo w sobie. To dodatkowo jeszcze jest
lepsza od broni ze szkół wiedźmińskich :D

Mam 37 lvl i jak narazie to najlepszym mieczem(dmg) jest Teigr. Ma tylko 9 dmg więcej niż mistrzowski miecz szkoły wilka. I jak narazie nie znalazłem lepszych broni od nich. Te miecze są lepsze od wiedźmińskich tylko w early. Potem to wiedźmińskie biją je na głowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieczy lepszych od Wiedźmińskich jest kilka - mam na myśli najwyższą półkę, bo to miecze na 40+ levele.

Na innym forum pokazałęm fotki, jak wygldfają i jakie maja zasoby, ale jak zwykle znalazł się jeden mądry i mnie opierniczył, ze fotksami forum zapycham XD

Przeważnie takie miecze znajduje się w skrzyniach jako schematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 09:51, maniekk napisał:

To dodatkowo jeszcze jest
lepsza od broni ze szkół wiedźmińskich :D

Miecze wiedźmińskie są dosyć słabe, nie używam ich wcale, bo mam zawsze lepsze unikaty. Odwrotnie z pancerzem - zazwyczaj jest dużo lepszy od pancerzy ze swojego poziomu, do tego dużo lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy bierzecie te unikaty przeszukałem całe velen i novigrad i nie znalazłem nic co miało lepsze staty niż miecze szkoły kota poziomu drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 12:02, ZubenPL napisał:

Skąd wy bierzecie te unikaty przeszukałem całe velen i novigrad i nie znalazłem nic co
miało lepsze staty niż miecze szkoły kota poziomu drugiego.


Są poukrywane :)

Nawet teraz na 5 levelu mam lepszy miecz srebrny, niż dostępny srebrny Wiedźmiński :)

BTW... korzystał ktoś z tych modów ?

http://forums.cdprojektred.com/threads/50876-Kompletny-poradnik-modowania-Wied%C5%BAmina-3?p=1880901#post1880901

To oficjalne forum Redów - mam nadzieję, że nie złamałem regulaminu podając link ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 12:13, leven napisał:

> Skąd wy bierzecie te unikaty przeszukałem całe velen i novigrad i nie znalazłem
nic co
> miało lepsze staty niż miecze szkoły kota poziomu drugiego.

Są poukrywane :)

Nawet teraz na 5 levelu mam lepszy miecz srebrny, niż dostępny srebrny Wiedźmiński :)

Co w tym dziwnego, te miecze zmiji są słabe, zabawa z setami zaczyna się od gryfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem jeszcze miecza, który to byłby wyraźnie mocniejszy od wiedźmińskich mieczy szkoły wilka na poziomie mistrzowskim. Oczywiście zdarzają się miecze, które to zadają nieco większe obrażenia, jednak oprócz obrażeń ważne są tutaj, jak nie najważniejsze, właściwości dodatkowe, w przypadku których wiedźmińskie miecze mistrzowskie biją wszystko inne. Przykładem może być choćby Gnomi Gwyhr, który to zadaje obrażenia o 50 większe niż miecz mistrzowski cechu wilka, jednak oprócz premii do obrażeń krytycznych nie posiada więcej żadnych innych właściwości.

20150809160929

20150809160943

20150809160951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 16:11, EylembertTigg napisał:

Nie znalazłem jeszcze miecza, który to byłby wyraźnie mocniejszy od wiedźmińskich mieczy
szkoły wilka na poziomie mistrzowskim. Oczywiście zdarzają się miecze, które to zadają
nieco większe obrażenia, jednak oprócz obrażeń ważne są tutaj, jak nie najważniejsze,
właściwości dodatkowe, w przypadku których wiedźmińskie miecze mistrzowskie biją wszystko
inne. Przykładem może być choćby Gnomi Gwyhr, który to zadaje obrażenia o 50 większe
niż miecz mistrzowski cechu wilka, jednak oprócz premii do obrażeń krytycznych nie posiada
więcej żadnych innych właściwości.



Jak kto chce.

Mając set np. Wilka, nie mam już po co zbierać przedmiotów.

A tak caly czas coś nowego i troszkę lepszego niż poprzednik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2015 o 09:59, Durzo napisał:

Mam 37 lvl i jak narazie to najlepszym mieczem(dmg) jest Teigr. Ma tylko 9 dmg więcej
niż mistrzowski miecz szkoły wilka. I jak narazie nie znalazłem lepszych broni od nich.
Te miecze są lepsze od wiedźmińskich tylko w early. Potem to wiedźmińskie biją je na
głowe :P

Hehe ja mam 24 i zaraz właśnie Teigr zostanie zastąpiony kotem z 3 poziomu, czyżby znowu skalowanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się