Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2015 o 17:28, zerohunter napisał:

W tym New Game plus, mogę zacząć po zaimportowaniu savea, na wyższym poziomie trudności?

poziom trudności można zmienić w dowolnym momencie gry więc problemu z tym na pewno nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zwiększenia wydajności w nowym patchu, to potestowałem trochę grę w ten weekend i mogę stwierdzić, że w końcu mogę zagrać na pełnym uber bez włosów od nVidii.
Zasięg rysowania zieleni nie wpływa już tak bardzo negatywnie na ilość fps-ów jak wcześniej powodując spadek w porównaniu z high o jakieś 10-20%, wcześniej było to jakieś 40-50%. Nie doświadczam także tak dużych spadków wydajności w gęstym lesie, a także o zmierzchu lub o wschodzie słońca, kiedy to najbardziej zauważalny jest efekt goodrays. Ogólnie wydajnościowo na duży plus bo framerate nie spada poniżej 40 fps.
Zauważyłem także zmianę grafik niektórych przedmiotów w inwentarzu, mała rzecz a cieszy, bo choćby taka esencja potwora w końcu wygląda jak esencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z pobraniem aktualizacji( w umie to wszystkiego innego też) ze strony gog.com? Mi wyskakuje błąd 403. Pobieram tego całego Galaxy i tutaj przy pobieraniu patcha. 1.08 również wyskakuje błąd pobierania. To nie pierwszy raz, kiedy tak mam i prawdę powiedziawszy, zaczyna to irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobierając przez Galaxy, w opcjach gry, zmieniłeś z angielskiego na polski? Bo nie pobierze Ci się patch do angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2015 o 15:10, Kraju napisał:

Pobierając przez Galaxy, w opcjach gry, zmieniłeś z angielskiego na polski? Bo nie pobierze
Ci się patch do angielskiej wersji.


Zmieniłem. Problem jest w tym, że za każdym razem wyskakuje błąd serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem Zaginieni górnicy...

Spoiler

otóż mam poziom 26 i rynsztunek Wilka. Troll jest po prostu za silny dla mnie... raz że zabija mnie na strzała... a dwa ja mu zadaję śmiesznie niskie obrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2015 o 18:17, Arczir2d2 napisał:

Mam problem z zadaniem Zaginieni górnicy...

Spoiler

otóż mam poziom 26 i rynsztunek Wilka.
Troll jest po prostu za silny dla mnie... raz że zabija mnie na strzała... a dwa ja mu
zadaję śmiesznie niskie obrażenia



Miałem to samo będąc jakieś 8 poziomów wyżej - po prostu

Spoiler

używałem Quina i wczytywałem :D Troll nie mógl mnie trafić dwa razy, bo bez tarczy od razu mnie zabijał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2015 o 18:17, Arczir2d2 napisał:

Mam problem z zadaniem Zaginieni górnicy...

Spoiler

otóż mam poziom 26 i rynsztunek Wilka.
Troll jest po prostu za silny dla mnie... raz że zabija mnie na strzała... a dwa ja mu
zadaję śmiesznie niskie obrażenia



A jaka jest pomiędzy Wami różnica w levelach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej najnowszej aktualizacji na PS4 dzieje się taka dziwaczna rzecz. W momencie kiedy dobijemy jakiegokolwiek przeciwnika ten zawisa w powietrzu jak w jakimś matrixie (film). Ktoś coś podobnego zauważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fascynująca sprawa z tymi aktualizacjami. U niektórych osób powodują one więcej złego niż dobrego. Ja rozumiem że gra jest skomplikowana i złożona i trudno się ją ''patchuje'', ale takiego bałaganu to dawno nie widziałem. Naprawa jednego, psuje co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się niestety :(

Bug goni buga.

O mechanice walki nawet nie wspominam, bo jak widzę co robi Wiesiek przy wykonywaniu pojedynczego sztychu, to mi się grać odechciewa.

Młocka we wszystkie strony bez ładu i składu.

Parę razy spadłem ze skały, jak Geralt zaczął machać mieczem, bo za każdym machnięciem robi wykrok i to w nieokreśloną stronę.

8 patchy i dalej mechanika walki wola o pomstę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2015 o 10:27, leven napisał:

Parę razy spadłem ze skały, jak Geralt zaczął machać mieczem, bo za każdym machnięciem
robi wykrok i to w nieokreśloną stronę.


Wooot? :o Wiele można powiedzieć o mechanice walki, ale to, że Geralt macha w bliżej nieokreślonym kierunku to już trochę przesada. Nawet młynek, który jest najbardziej "chaotycznym" wymachiwaniem mieczem, można kontrolować. Anyway, nigdy nie miałem podobnego problemu, Geralt zawsze trafiał tam, gdzie sobie tego życzyłem (chyba, że mi akurat target spadł :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie narzekałem na walkę, wręcz przeciwnie - wszystko mam pod kontrolą, a jak się wymachuje mieczem przy krawędziach to nic dziwnego że upadki są :) całe szczęście że nie ma niewidzialnych ścian, bo to by była skucha.

Jedyne bugi jakich uświadczyłem to niemożność otwarcia kraty przy którymś quescie, ale on został naprawiony w patchu 1.07, żadnych po za w/w przeszkadzających w rozgrywce nie uświadczyłem. Znajomy mi narzekał, że płotka miała głowę wykręcona w prawą stronę...zupełnie jak w horrorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 10:27, leven napisał:

Parę razy spadłem ze skały, jak Geralt zaczął machać mieczem, bo za każdym machnięciem
robi wykrok i to w nieokreśloną stronę.

Nie bardzo rozumiem, wykonuje ci wykrok w inną stronę, niż atakuje? Czy po prostu atakuje w "nieokreśloną stronę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 12:21, Ichvander napisał:

Mi nawet bez targetowania wali tam gdzie [ja] chce :P

Chyba źle się wyraziłem. Ja też nie targetuję. Chodzi mi o to, że czasem jakiś mobek akurat będzie mi przebiegał i target się zmieni na niego. Wtedy Geralt odskoczy i walnie tego drugiego. Akcje mocno sporadyczne, więc nawet nie wkurzają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gralęm i grać będę :P i Geralt skacze w lewo, prawo, macha jak by się blekotu opił.

A ja chcę, żeby mój wojownik uderzyl raz i odskoczył bez wykroku i obrotu.

Taka Wiwerna mnie bije, bo Wiesiek zadając cios, robi krok do przodu, zamach, obrót i jeszcze brakuje, żeby na sedes usiadł XD

W tym czasie Wiwerna robi zamach i jestem przecięty w pół.


Da się grać, ale mogli by zrobić to bardziej kontrolowane.


Idę pykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy pobierałem patcha i za każdym razem, po włączeniu gry pokazuje, że nadal mam wersję 1.07 zamiast 1.08. To jakiś błąd, czy patch jednak mi się nie zainstalował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 13:41, Kraju napisał:

Dwa razy pobierałem patcha i za każdym razem, po włączeniu gry pokazuje, że nadal mam
wersję 1.07 zamiast 1.08. To jakiś błąd, czy patch jednak mi się nie zainstalował?


Ja miałem tak że pobrała mi się tylko instalka do folderu gog galaxy i musiałem ją tam uruchomić i zainstalować ręcznie. Gdzieś w aplikacji jest opcja pokazania tego folderu ale w razie czego można samemu poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się