Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2015 o 18:19, Rick napisał:

Odpowiedź redów: http://redeemgwent.com/?mc_cid=d5f3a8233d&mc_eid=53f2de3362
Osoby, które zamówiły wcześniej dostaną kod zniżkowy na dodatki wersji pudełkowej.


Tylko okazuje się, że trzeba zapłacić 10 dolarów za te karty i dodatkowo 10 dolców za przesyłkę - 20 dolców, co przy obecnym kursie daje 75 zł, a za 70 zł mamy wydanie pudełkowe :D
Dla mnie marny interes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2015 o 13:20, pawbuk napisał:

Dla mnie marny interes ;)

No, dzisiaj gadałem z kumplem z UK i właśnie o tym wspomniał. Miałem wrażenie, że sklep wiedźmiński jest zlokalizowany również w Polsce, ale na to wygląda, że jest w USA, więc do ceny trzeba doliczyć przesyłkę i cło. :P

Wydaje mi się, że CDPR roześle ileś tam sztuk samych kart do wybranych sprzedawców w każdym państwie, ale nie śmiałbym czekać, żeby to sprawdzić. :P Ja już swoje zamówiłem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 13:34, Rick napisał:


> Dla mnie marny interes ;)
No, dzisiaj gadałem z kumplem z UK i właśnie o tym wspomniał. Miałem wrażenie, że sklep
wiedźmiński jest zlokalizowany również w Polsce, ale na to wygląda, że jest w USA, więc
do ceny trzeba doliczyć przesyłkę i cło. :P


Tylko przesyłkę. Cło obowiązuje na towary powyżej 45(albo 50) euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 15:29, Piotrek_K napisał:

Chyba 150Eur ;) - ale musisz zaplacic VAT.

Towary ponizej 45Eur zwolnione sa z cla i VATu

Gdzieś się VAT zapodział :P Dzięki za poprawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Panowie, jestem po bitwie o Kaer Morhen, załatwiłem tego elfiego generała. Pytanie jest, kiedy lub jak mogę rozpocząć quest z zabiciem Radowida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 23:12, Kirabaxior napisał:

Spoiler

Robisz kawałek questów głównych i Ci wyskoczy. Bodaj w którejś z rozmów z Djikstrą.


A dokładnie po

Spoiler

zwerbowaniu Filippy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW ktoś się orientuje, czy będzie jakaś plansza do gry w Gwinta w tym preorderze? Czy to same karty i żetony + poradnik jak grać? Niby się da i bez, ale jednak to nie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 18:09, Rick napisał:

A funkcja spoiler to się niby przedawnia? 3 spoilery w jednym zdaniu. Ostrzeżenie.


A nie przedawnia się? Minęły 4 miesiące, niektórzy to nawet N-ty raz grają. Czyli po pół roku, tudzież roku też mam dawać ospojelerowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 15:14, maniekk napisał:

A nie przedawnia się? Minęły 4 miesiące, niektórzy to nawet N-ty raz grają. Czyli po
pół roku, tudzież roku też mam dawać ospojelerowanie?


Było gdzieś mówione, że się nie przedawnia, bo nie wszyscy kupują gry w edycjach premierowych ;) Zresztą, co za problem ospojlerować wypowiedź? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 15:33, pawbuk napisał:

Było gdzieś mówione, że się nie przedawnia, bo nie wszyscy kupują gry w edycjach premierowych
;) Zresztą, co za problem ospojlerować wypowiedź? ;)


Zwłaszcza, że od X stron rozmowa toczy się o cenie kart i dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, nie kazdy gra w kazda gre przy premierze i jakkolwiek lubie sobie poczytac temat o W3, to jednak wolalbym, zeby osoby takie jak Ty uzywaly funkcji spoiler, bo ja do tych momentow jeszcze nie doszedlem, wiec zglosilem Moderatorom Twoj post.

A wracajac do Gwinta - sam sobie kupie dodatek z kartami :). Grac nie bede, ale z checia sobie bede trzymal jako element kolekcjonerski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 15:14, maniekk napisał:

> A funkcja spoiler to się niby przedawnia? 3 spoilery w jednym zdaniu. Ostrzeżenie.


A nie przedawnia się? Minęły 4 miesiące, niektórzy to nawet N-ty raz grają. Czyli po
pół roku, tudzież roku też mam dawać ospojelerowanie?


Oczywiście, to że ty przeszedłeś grę nie oznacza, że inni to zrobili. To tylko parę kliknięć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się