Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Nie możesz powiedzieć, że idziesz na łatwiznę w jednej grze, która powinna być zmieniona w jakimś patchu. Przeciwnik ma ewidentnie za dużo szpiegów w talii i kart umożliwiających ich pozyskanie, by gra była nie tyle wymagajaca, co fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do gwinta. Mam głównie karty z Królestw Północy. I tam mogę ustawić kartę dowódcy. Niestety mimo, że już jestem w Velen, nadal nie mam odkrytej 4, ostatniej karty dowódcy z Foltestem, w jaki sposób się je odkrywa? Mam taki plan, że jak odkryję ją to przerzucę się na inną nację, także chciałbym ją odkryć jak najszybciej. Czy trzeba po prostu grać tą nacją czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz ją po wygraniu podczas

Spoiler

turnieju w Passiflorze

. Quest jest chyba na 27 levelu. Wszystkie czwarte karty dowódcy tam dostajesz. ;P

P.S. Zerknij na link, który podałem kilka postów wyżej. Tam są podane lokalizacje kart. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 20:21, Rick napisał:

Dostajesz ją po wygraniu podczas

Spoiler

turnieju w Passiflorze

. Quest jest chyba na 27
levelu. Wszystkie czwarte karty dowódcy tam dostajesz. ;P

P.S. Zerknij na link, który podałem kilka postów wyżej. Tam są podane lokalizacje kart.
;P

Jest sens kupowania kart by mieć wszystkie? czy nie ma sensu w nie inwestować, bo grając wszystkie zdobędę? Chodzi mi o zrealizowanie tej misji - zdobądź wszystkie karty do gwinta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że w grze tonie się w koronach (co dość zabewnie kontrastuje z zakończeniem gry) dlaczego ich nie kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 20:33, Paoro napisał:

Jest sens kupowania kart by mieć wszystkie? czy nie ma sensu w nie inwestować, bo grając
wszystkie zdobędę? Chodzi mi o zrealizowanie tej misji - zdobądź wszystkie karty do gwinta.

Przecież te karty kosztują po 10 golda. :P I nie, nie zdobędziesz wszystkich wygrywając. Niektóre można tylko kupić. :P

Alleluja! Przeszedłem turniej w Passiflorze. Ech, na początku oczywiście sie wkurzyłem, bo spróbowałem techniki na odchudzenie talii i zostawienie tylko szpiegów, kukieł itd. Było nieźle. W ostatniej rundzie wygrywałem przewagą 70 punktów i miałem ostatnią kartę pogodową - mróz (która więcej by mi zaszkodziła niż pomogła), więc spasowałem. Ona miała 3 karty, ale użyła dodatkowo umiejetności dowódcy i już poszło szybko - szpieg, kukła, szpieg, kukła, Borch i leżę. :P Później spróbowałem talią Nilfgaardu z dowódcą, który blokuje umiejętność dowódcy przeciwnika. Znów dwa razy przegrałem (choć za pierwszym po prostu trafiło mi się słabe rozdanie). Na końcu postanowiłem spróbowac talią potworów. Poszło bez większego problemu za pierwszym razem. :P Później to już formalność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trochę zbierania będzie...


Z innej beczki, czy tylko ja mam taki problem z wilkami na poziomie droga przez piekło? Mam poziom 64, wilki 35 (sic!), a grupa 5-6 osobników potrafi bardzo łatwo zabić. To już bies, leszy czy inny golem i to na poziomie podobnym do postaci jest o wiele łatwiejszy do ubicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2015 o 22:43, Hell_Knight napisał:

Z innej beczki, czy tylko ja mam taki problem z wilkami na poziomie droga przez piekło?

Nie, wilki są mega trudne, bo są zwinne, potrafią uciec spod miecza i atakują jeden za drugim. Yrden sie przydaje, ale ja np. w ogóle nie rozwijam ściezki znaków i musiałem spróbować je po prostu odławiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 23:06, Rick napisał:

Nie, wilki są mega trudne, bo są zwinne, potrafią uciec spod miecza i atakują jeden za
drugim. Yrden sie przydaje, ale ja np. w ogóle nie rozwijam ściezki znaków i musiałem
spróbować je po prostu odławiać.

Na wilki bardzo dobry jest młynek. No i oczywiście maksymalnie rozwinięte Igni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 00:53, Damianuss1 napisał:

> Wiedzieliście o tym? :) dzięki Bogu, że Ciri wygląda jak wygląda. :D
Jazda na łyżwach? Nie no bądźmy poważni :P.


Chodzi o to, że w książkach te łyżwy sporo narozrabiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2015 o 00:53, Damianuss1 napisał:

Jazda na łyżwach? Nie no bądźmy poważni :P.

Tak jak mówi Orion, w książce motyw z łyżwami był genialny, więc tutaj też mogło to mieć uzasadnienie. :) Zresztą uważam to za fajny element w końcowej fazie gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 10:17, Evertsen_Dante napisał:

A tak w ogóle to wiadomo coś już na temat nadchodzącego dodatku? Czy będzie to tylko
pakiet misji czy dodadzą np. wspomniane łyżwy czy rzucanie nożami?

O samych dodatkowych czynnościach nic nie wiadomo. Poza tym, że przypuszczalnie będą nowe karty do gwinta. Ujawnili też nazwy aczików na steamie (są bez spoilerów, można zobaczyć), ale to właściwie wszystko. ;)

EDIT: A, no i jeszcze fakt, że czarodziejki nie dowiedza się o romansie z Shani będzie fabularnie uzasadniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos cięć, ja się zastanawiam jakie zmiany przeszła fabuła. Pamiętacie pierwsze gameplaye? Walkę z gryfem? Geralt walczył z gryfem, strzelił do niego z kuszy, a później biegł przez las za śladami krwi. Po drodze trafił na grupkę bandytów terroryzująca wieśniaczkę, ubił gryfa i z głową pojechał do Novigradu. W Novigradzie wszedł do karczmy, gdzie siedział Dijkstra(!), który powiedział mu, że Ciri jest na Krzywuchowych Moczarach i tam zaczyna się quest z

Spoiler

Jankiem

.
W finalnej wersji gry czegoś takiego w ogóle nie ma, a o pobycie Ciri na Krzywuchowych Moczarach dowiadujemy się od
Spoiler

Barona

. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 13:46, Rick napisał:

W finalnej wersji gry czegoś takiego w ogóle nie ma, a o pobycie Ciri na Krzywuchowych
Moczarach dowiadujemy się od

Spoiler

Barona

. ;)

Trailery Wieśka w ogóle stanowią marny punkt odniesienia ;P
Chociażby wizualnie gra przedstawiała się inaczej, o czym już chyba każdy pisał zaraz po premierze Dzikiego Gonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się