Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2015 o 13:50, Harrolfo napisał:

Chociażby wizualnie gra przedstawiała się inaczej, o czym już chyba każdy pisał zaraz
po premierze Dzikiego Gonu.

Wiesz, nie za bardzo mozna porównywać grafikę (która dostała przez konsole - twórcy sami to przyznali) do fabuły. ;) Ciekawi mnie jak wtedy fabuła została prowadzona. Pod koniec wiedźmina 3, można

Spoiler

przehandlować Filippę za informację, że Ciri powróciła. Oznacza to, że pierwotnie Dijsktra wiedział o pojawieniu się Ciri

.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 10:17, Evertsen_Dante napisał:

A tak w ogóle to wiadomo coś już na temat nadchodzącego dodatku? Czy będzie to tylko
pakiet misji czy dodadzą np. wspomniane łyżwy czy rzucanie nożami?


Serca z kamienia to dodatek fabularny + karty, potwory, przedmioty itp. Fabuły głównego questu + pomniejszych ma być na około 10 godzin gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 23:12, Rick napisał:

https://youtu.be/L_-6Ua2L3EY
Wiedzieliście o tym? :) dzięki Bogu, że Ciri wygląda jak wygląda. :D


wersja do czytania
http://www.eurogamer.pl/articles/2015-08-28-10-pomyslow-ktore-wykasowano-z-wiedzmina-3

a wspomiany wywiad to chyba ten http://www.eurogamer.pl/articles/2015-08-17-za-kulisami-premiery-wiedzmina-3 a tam w galerii jest 47 grafik do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2015 o 17:24, Sarinew napisał:

a tam w galerii jest 47 grafik do obejrzenia

Wygląd Triss <3 Tak powinna wyglądać, rozpuszczone włosy, z których była dumna. Tak jak w książce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos w skrócie opisac jak wyglada patent ze zbrojami w nowej grze plus? Chodzi mi o to co sie bedzie dzialo z moja mistrzowska zbroja kota w przyszlosci? Mozna ja jakos upgradowac, zmieniaja sie same staty, czy wyglad równiez? Jak to z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbroja zostaje. załóżmy że kończyłeś grę z mistrzowską zbroją kota. na początku gry masz ją dalej, ale tak jak przeciwnicy są odpowiednio (30 poziomów) lepsi, tak każda napotkana zbroja ma lepsze staty. no i szukać schematów można od początku, ale to już nie jest zbroja cechu kota, tylko legendarna zbroja cechu kota :) dopakowana wersja, wygląda tak samo, ale statystyki wyższe. sam miałem na początku nowej gry plus mistrzowski pancerz cechu niedźwiedzia, a okazało się, że prawie każda głupia kurtka jest od niego lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A opłaca sie zbierac schematy i skladac cale zestawy tak jak w podstawowej wersji gry, czy lepiej kupywac gotowy szajs u sprzedawców, ewentualnie zbierac co wypadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś buga w queście "Ostatnie życzenie"? Normalnie wykonałem zadanie, mam je w dzienniku jak "zakończone", wszystkie cele wypełnione. Jednak gdy w Kasztelu Wrońce idę do stajennego by

Spoiler

zabrać Umę

pojawia się komunikat, że zadanie jest niewykonane i mam je na czerwono w dzienniku. Co ciekawe, tam wszystkie cele też są zrealizowane. Wie ktoś jak to naprawić? Czy dalszy romans z Yen jest możliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nietypowe pytanie: wie ktoś z Was, jaką ścieżkę należy dodać do kodu programu w C#, żeby można było uruchomić proces Wieśka po kliknięciu przycisku?
Chodzi mi o to, co dać na przykład w
Process.Start("");

Powiązanie Dzikiego Gonu z GOGiem utrudnia mi znalezienie działającej ścieżki exe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2015 o 13:59, Harrolfo napisał:

Powiązanie Dzikiego Gonu z GOGiem utrudnia mi znalezienie działającej ścieżki exe.

Powiązanie z gogiem? :o Aplikacja jest w folderze gog games/witcher3/bin/x64

Uruchamia się sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2015 o 14:15, Rick napisał:

Powiązanie z gogiem? :o Aplikacja jest w folderze gog games/witcher3/bin/x64

Uruchamia się sama gra.

Ikona na pulpicie odwoływała się do GOGa, stąd moje problemy ze stworzeniem działającej linii kodu, ale dzięki podanej ścieżce już zdołałem zaprogramować to, co chciałem i menadżer zapisów już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wgrać save z wiedźmina 2. Tyle, że miałem skopiowane wszystkie, nie tylko ostatni po przejściu. Mimo to wybrałem ostatni, który wydaje mi się, że obejmuje zakończenie gry (ale nie mam pewności). Czy w jakiś sposób gra to weryfikuje? Chciałbym, żeby decyzje z poprzedniej gry miały wpływ na wydarzenia w 3, ale nie wiem czy wskazuje właściwy save. Da się to jakoś sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2015 o 23:32, Marcin08 napisał:

Chciałem wgrać save z wiedźmina 2. Tyle, że miałem skopiowane wszystkie, nie tylko ostatni
po przejściu. Mimo to wybrałem ostatni, który wydaje mi się, że obejmuje zakończenie
gry (ale nie mam pewności). Czy w jakiś sposób gra to weryfikuje? Chciałbym, żeby decyzje
z poprzedniej gry miały wpływ na wydarzenia w 3, ale nie wiem czy wskazuje właściwy save.
Da się to jakoś sprawdzić?

A nie jest tak, że podczas gry, na samym początku masz rozmowę z pewną osobą, podczas której to mówisz co w 2 części zrobiłeś? I save''y nie mają tu nic do rzeczy?
Generalnie mam wrażenie, że decyzje z poprzedniej części potraktowano tu.. słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 07:44, akwyx napisał:

A nie jest tak, że podczas gry, na samym początku masz rozmowę z pewną osobą, podczas
której to mówisz co w 2 części zrobiłeś? I save''y nie mają tu nic do rzeczy?


Na pewno wersje konsolowe mają tzw. symulacje wydarzeń z 2. Włącza się to po wciśnięciu nowa gra i tam nas pyta właśnie czy symulować wydarzenia. I to też nie tak zaraz na samym początku mamy to spotkanie, bo trochę czasu mija od włączenia gry po raz pierwszy. W 2 też przenosiłem save''y z pierwszej części, ale tam dało się niemal od razu sprawdzić bo...przenosiło nam zbroję.

Dnia 28.09.2015 o 07:44, akwyx napisał:

Generalnie mam wrażenie, że decyzje z poprzedniej części potraktowano tu.. słabo.


Na razie nie do końca mogę coś o tym powiedzieć, chociaż spotkałem już pewnego jegomościa, o którego podczas tej rozmowy mnie spytano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się