Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

>
> > To może w pewnym stopniu odpowiedzieć mi na pytanie dlaczego zniknął mi rynsztunek
> szkoły
> > wilka z NG+. Choć nie wiem... I tak bym pewnie używał tego głównego co dostaje się
> go
> > na starcie - ma lepsze statystyki i tak
>
> Dokładnie, też gram NG+, to właśnie tam są największe problemy. Do tego mam wrażenie
> , że framerate jest gorszy, tak przynajmniej -5 klatek.
> Tyle pobierania i takie babole - to jest kpina z graczy. I tak w sumie nowy patch niewiele
> poprawia, a dużo psuje. Przez taką politykę redzi w moich oczach dużo tracą.

No popatrz a mi właśnie jakby ten patch poprawił płynność. Nie jakoś znacząco, ale jest więcej średnio o 2-4 klatki. Dla niektórych kpiną będzie nawet premiera gry. Żaden tytuł nie jest pozbawiony wad, zwłaszcza tak rozbudowany jak W3. Dodatkowo, w CDPR pracują ludzie a nie idealne istoty. Więc to takie troszkę narzekanie dla narzekania. Żadna firma nie dogodzi wszystkim, choćby stawała na głowie. Sporo osób ma problemy z W3 których ty nie masz i odwrotnie. Ale powtórzę, nie ma i nie będzie gry bez żadnych błędów. Bo przy tworzeniu gry najważniejszy jest czynnik ludzki a ten, nigdy nie będzie pozbawiony wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też raczej poprawił. Wcześniej miałem buga z zadaniem, po zainstalowaniu patcha było już w porządku, więc u mnie na plus. Ogólnie chyba tylko w dwóch sytuacjach miałem, że coś tam mi się popsuło. Raz mnie wywaliło do pulpitu i raz miałem endless loading screen. Ale poza tym było na plus. W każdym razie nic o co warto by było bić pianę. ;)

Aczkolwiek z tego co zerknąłem na forum goga, niektórym osobom to nieźle rozwaliło grę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędów jest sporo, jednak najwięcej dotyczy paczki DLC w trybie NG+.
Odnośnie frameratu to być może winne są najnowsze stery od NV, stworzone z myślą o Battlefroncie, które to ostatnio zainstalowałem. Nie miałem jednak czasu tego dokładnie zweryfikować.
Wracając do patcha 1.10, to nie mam pojęcia skąd tak wielki jego rozmiar, przypominam, że jest większy od 1.7, który to wprowadzał więcej zmian, o dobre 10 GB. Domyślam się, że wynika to przede wszystkim z DLC "Serce z kamienia" i konieczności wprowadzenia poważnych zmian w kodzie gry, aby to wszystko działało. Te 600 poprawek jest trochę mydleniem oczu, bo ten kto nie zakupi powyższego DLC poważnych zmian nie uświadczy, pominąwszy wspomniane błędy.
EDIT: Zapomniał bym o najważniejszej sprawie, a mianowicie GOG Galaxy, usunięto z niego kilka przydatnych funkcji, jak choćby możliwość wyłączenia poszczególnych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Te 600 poprawek jest trochę mydleniem oczu,
> bo ten kto nie zakupi powyższego DLC poważnych zmian nie uświadczy, pominąwszy wspomniane
> błędy.
Nowe kieszenie na eliksiry <3
Opcje romansowanie i tak będę mógł dopiero przetestować jak będe grał NG+ po dodatku.

> EDIT: Zapomniał bym o najważniejszej sprawie, a mianowicie GOG Galaxy, usunięto z niego
> kilka przydatnych funkcji, jak choćby możliwość wyłączenia poszczególnych DLC.
To racja, też mnie to zdziwiło... :(

Tak czy owak, ten patch jest wymagany do odpalenia dodatku, więc to jest bardziej niż pewne, że ta łatka miała przygotować grę pod dodatek.

Btw. moja paczka z kartami już do mnie idzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe info: Jutro będziemy streamować "Serca z kamienia" i w trakcie strumyka planujemy niewielkie rozdawnictwo urodzinowe. Więcej informacji jutro pod wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, Marcin Momot powiedział na twitterze, że premiera Serc z Kamienia będzie o 1 w nocy, a dodatek będzie ważył... 2,3 GB. :D To w porównaniu z 17 GB patcha jest fraszką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 16:57, Rick napisał:

Haha, Marcin Momot powiedział na twitterze, że premiera Serc z Kamienia będzie o 1 w
nocy, a dodatek będzie ważył... 2,3 GB. :D To w porównaniu z 17 GB patcha jest fraszką.
:)


No czyli wszystko z dodatku w zasadzie wrzucili do patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2015 o 18:46, Ecko09 napisał:

No czyli wszystko z dodatku w zasadzie wrzucili do patcha.

No, teoretycznie tak to wygląda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 19:39, TigerXP napisał:

A orientuje się ktos jak bedzie wygladało granie w dodatek po przejsciu gry w trybie
NG+? W sensie na ktorym lvlu bedziemy zaczynali dodatek itp?


Na tym na którym ukończyłeś NG+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja u siebie średnio raz na 40 minut mam ekspresowy wypad do systemu. Po kilku godzinach trafił się też jeden nieskończenie długi ekran ładowania - zrobiłem herbatę i dalej był, pomogło tylko zabicie procesu...
Wcześniej takich problemów nie uświadczyłem, więc dla mnie póki co na minus to 17 giga. Zobaczymy za parę dni co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 21:10, haderQ napisał:

A ja u siebie średnio raz na 40 minut mam ekspresowy wypad do systemu. Po kilku godzinach
trafił się też jeden nieskończenie długi ekran ładowania - zrobiłem herbatę i dalej był,
pomogło tylko zabicie procesu...
Wcześniej takich problemów nie uświadczyłem, więc dla mnie póki co na minus to 17 giga.
Zobaczymy za parę dni co będzie dalej

Widzę że nie jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było odinstalować grę przed reinstalką systemu...Po niej próbowałem odpalić grę, ale nie działała, bo jakiegoś pliku brakowało. Spróbowałem więc odinstalować, ale to samo, czegoś tam brakuje czy coś i nie mogę. No to po prostu wywaliłem cały folder z grą do kosza i opróżniłem go. Zainstalowałem grę, spróbowałem wgrać patche, ale wyskakuje jakiś błąd. Odinstalowałem grę, wziąłem jakiś program do czyszczenia rejestru, wyczyściłem wszystko, zainstalowałem i znowu nie mogę wgrać patcha. I co ja mam zrobić teraz? Poniżej wklejam patch log.

Error removing: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\bin\x64\witcher3.exe
Error adding: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\bin\x64\witcher3.exe
Error removing: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\content\content0\bundles\r4gui.bundle
Error adding: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\content\content0\bundles\r4gui.bundle
Error removing: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\content\content0\bundles\startup.bundle
Error adding: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\content\content0\bundles\startup.bundle
Error removing: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\content\patch0\bundles\patch.bundle
Error adding: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\content\patch0\bundles\patch.bundle
Error removing: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\content\patch0\collision.cache
Error adding: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\content\patch0\collision.cache
Error removing: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\content\patch0\sounds.cache
Error adding: H:\ Witcher 3 - Wild Hunt\content\patch0\sounds.cache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh... Jak załadowałem sejwa z NG+, gdzie dopiero jestem w Velen z 37. poziomem postaci, misja z dodatku ma sugerowany 62... Trochę się zawiodłem, bo specjalnie zwlekałem z przejściem NG+ w nadziei, że będę mógł to sobie fajnie przepleść z Sercami. Pozostaje mi chyba wgrać zapis z endgame''u podstawki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 15:53, lis_23 napisał:

Dodałem na GOGu kod z pudełka dodatku Serca z Kamienia ale nic mi się nie pobiera.
Czyżby cały dodatek pobrał się wraz z patchem 1.10?

Kliknij na configure i wybierz Hearts of Stone. Tak jak wcześniej wybierałeś DLC, tak teraz wybierasz dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2015 o 16:10, Rick napisał:

Kliknij na configure i wybierz Hearts of Stone. Tak jak wcześniej wybierałeś DLC, tak
teraz wybierasz dodatek.


Dzięki, ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się