Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Ja niestety też mam problem z dodatkiem. Całość ładnie mi się ściągnęła i zainstalowała, ale niestety w DLC mam zupełny brak dialogów! Animacje postaci wyświetlają się poprawnie za wyjątkiem ruchu ust. Rozmowy z podstawki działają normalnie, problem dotyczy tylko dodatku. HoS pobrałem przez GoG galaxy i tam też wyświetla mi się, że wersja gry jest po angielsku wiec może to stanowi problem. Ogólnie jestem trochę rozczarowany, gdyby ktoś miał jakiś pomysł to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dubla, ale nie widzę opcji edytowania. Dialogi działają normalnie przy ustawionej angielskiej wersji. Wygląda więc na to, że galaxy nie ściągnął mi w ogóle polskich dialogów. Dodatek musiałem ręcznie ściągnąć i ponownie zainstalować tym razem ze strony bo w galaxy nie ma możliwości zmiany języka na polski.

edit: Radość przedwczesna, ściągnięcie dodatku ze strony niestety też nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dodatek musiałem ręcznie ściągnąć i ponownie zainstalować tym razem

Dnia 13.10.2015 o 18:13, Michal_1232 napisał:

ze strony bo w galaxy nie ma możliwości zmiany języka na polski.


Nie chce być niegrzeczny, ale:
Jak nie ma możliwości zmiany języka jak jest? Niektórym widzę przyda się parę lekcji z używania tak prostego programy jakim jest GOG Galaxy

20151013201055187

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić, ale w moim przypadku okienko jest przyciemnione i nie ma możliwości zmiany czegokolwiek. Jeśli taka opcja faktycznie istnieje to spróbuję przeinstalować program. Nie zmienia to faktu, że na stronie gog niema do ściągnięcia polskiej wersji i niejako jestem zmuszony do skorzystania z galaxy, którego starałem się unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomni mi ktoś jak się petard używało? W samouczku jest napisane, że środkowym przyciskiem myszki, natomiast w mapowaniu klawiszy pod tym przyciskiem kryje się używanie przedmiotów pod ręką. To samo tyczy się kuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 22:04, Ecko09 napisał:

Przypomni mi ktoś jak się petard używało? W samouczku jest napisane, że środkowym przyciskiem
myszki, natomiast w mapowaniu klawiszy pod tym przyciskiem kryje się używanie przedmiotów
pod ręką. To samo tyczy się kuszy.

Najpierw naciskasz Tab i wybierasz przedmiot, który masz zmapować po środkowym przyciskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z darmowymi dlc na PS4. Od instalacji najnowszej aktualizacji wszystkie dlc przestały działać. Straciłem przedmioty takie jak rynsztunek szkoły wilka, rynsztunek ze Skellige. Obecnie biegam goły i wesoły bo straciłem wszystko włączając w to oba miecze. DLCki są widoczne jako zainstalowane w zakładce zawartości dodatkowej, ale w grze przestały być dostępne. Czy ktoś z coś słyszał? Czy ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 22:25, nikser napisał:

Dlaczego do mnie cały czas nie został wysłany dodatek???

Zadzwoń do działu Obsługi Klienta albo napisz w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93137&u=219.

W tym temacie nikt nie ma takiej mocy, żeby ci pomóc. ;)


A ja mam problem prawdopodobnie spowodowany przez cudowny patch 1.10. Podczas cutscenki gra się wiesza i minimalizuje do pulpitu. Słyszę wciąż dźwięki, ale nijak nie mogę przywrócić gry do pełnego okna. Po kilku chwilach gra się całkowicie wyłącza. Miał lub ma ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danke ;p Ogólnie widzę Redzi popracowali nad optymalizacją w ostatnich patchach, mam średnio 10 fps więcej niż przed patchem 1.07.
BTW można gdzieś nabyć wszystkie (lub znaczną ilość) karty do gwenta, jeśli stworzyło się nową postać do dodatku? Ta domyślna talia jest taka sobie, zresztą ja bym Nilfgardem pograł najchętniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 09:08, lis_23 napisał:

W drugim rozszerzeniu będzie jakieś nowe miasto?


Tak, całkowicie nowy obszar. Przenosimy się do Toussaint. :P

I mnie dopadła klątwa patcha/dodatku. :P Po pierwsze na Geralta cały czas działają kondycje. pół biedy jeśli jest to eliksir. Po prostu zegar się zatrzymuje, a działanie elikisru się utrzymuje. Gorzej jak np. wejdę w ognisko. Wtedy zostaję podpalony, ale nie na 3 sekundy. Zegar zatrzymuje się na 1 sekundzie i cały czas dostaję obrażenia. :/

Wczoraj jednak trafiłem na buga nie do przejścia. Podczas spędzania

Spoiler

nocy z Shani

, gra minimalizuje się do pulpitu a później wyłącza. Wiele osób ma ten sam problem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2015 o 13:16, Ecko09 napisał:

Bo trzeba być wiernym!

Trzeba jeszcze mieć komu. :P Poza tym to nieładnie zostawiać kobietę w złym humorze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w W3 od czerwca, chciałem kupić nowy dodatek. Na szczęście przed zakupem dodatku odpaliłem grę i sprawdziłem że na moim kompie te wszystkie dotychczasowe patche strasznie osłabiły wydajność.

O ile wcześniej miałem stabilne 30 fps (z rzadkimi spadkami do 25-26 fps, głównie w Novigradzie) tak teraz mam często spadki do 18-20 fps. Nawet obniżenie rozdziałki nic nie pomogło :/

Ktoś ma podobnie czy jestem "szczęśliwcem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się