Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Nerfili znaki, w którymś patchu? 1.07 albo później? Pamiętam, że miotacz ognia igni zadawał od cholery dmg, a teraz praktycznie nic nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2015 o 21:32, Smooqu napisał:

Ktoś ma podobnie czy jestem "szczęśliwcem"?

Ja na szczęście nie, ale patrząc na forum CDP Red nie jesteś sam... :P

Ecko09-> coś tam z Igni kombinowali zdaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś fix na buga, gdy po załadowaniu save''a nie ma w ogóle dźwięku w grze? Wcześniej wystarczyło pare razy zrestartować grę i dźwięk w końcu zaskoczył, ale teraz już od 10 min. restartuję i nie ma dźwięku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, Panie i Panowie - instalacja dodatku rozwiązała problemy o których pisałem wcześniej - mam przegrane jakieś 10-12 godzin po instalacji, od tamtej pory ani raz nie poleciałem do systemu i skończyły się niekończące ekrany ładowania. Może te parę GB Serc dało więcej niż 17 Gb v.1.10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 02:33, Hacket napisał:

Wie ktoś może na jakim poziomie są zadania z serca z kamienia na nowej grze plus ?


Mi się pokazuje minimalny 62 poziom :D Ale ja jestem dopiero na 39, więc się za to nie biorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jakoś rozbudowuje rozwój postaci? Po skończeniu gry mam 11 punktów umiejętności, z którymi nie mam co zrobić, bo mam wszystkie gniazda zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 10:21, Madoc napisał:

Dodatek jakoś rozbudowuje rozwój postaci? Po skończeniu gry mam 11 punktów umiejętności,
z którymi nie mam co zrobić, bo mam wszystkie gniazda zajęte.

Nie. Dodatek zaczynasz wymaksowaną postacią (bo zapewne taki byłeś pod koniec opowieści z podstawki). Punktów nie ma na co wydawać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2015 o 10:39, Rick napisał:

Nie. Dodatek zaczynasz wymaksowaną postacią (bo zapewne taki byłeś pod koniec opowieści
z podstawki). Punktów nie ma na co wydawać. :P


Jakim cudem w podstawce można wymaksować postać na 62 poziom?
Ja mam 3 / 4 fabuły za sobą i nie mam nawet 30 tego poziomu, a co tu dopiero mówić o 62 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 10:55, lis_23 napisał:

Jakim cudem w podstawce można wymaksować postać na 62 poziom?
Ja mam 3 / 4 fabuły za sobą i nie mam nawet 30 tego poziomu, a co tu dopiero mówić o
62 ...


Jeśli grasz w NewGame+ to zaczynasz chyba od 30lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NG+ zaczynasz od poziomu, na ktorym skonczyles podstawke, ja zaczalem od chyba 35 albo 36 :) prawds jest taka, ze przy pierwszym przejsciu ciezko nabic wiecej niz 37 poziomow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2015 o 11:37, Luk04229 napisał:

Jeśli grasz w NewGame+ to zaczynasz chyba od 30lvl.


Nie skończyłem jeszcze podstawki, więc do 60 poziomu raczej nie dojdę ;)
Nie gram jeszcze w NG+ tylko normalnie, porzuciłem tylko główny wątek na rzecz zadań pobocznych ale ponieważ nie robiłem ich od początku, więc teraz 90% jest na szaro z minimalnym doświadczeniem za ich wykonanie więc nie wiem, czy dobiję nawet do 30 poziomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 11:52, lis_23 napisał:

/.../ porzuciłem tylko główny wątek na rzecz zadań
pobocznych ale ponieważ nie robiłem ich od początku, więc teraz 90% jest na szaro z minimalnym
doświadczeniem za ich wykonanie /.../


Niedawno zacząłem swoją przygodę z W3, stąd moje pytanie: o co chodzi z tymi zadaniami pobocznymi? Dlaczego dostajesz za nie mniej doświadczenia? Czy EXP z zadań pobocznych jest uzależnione od zadań z głównego wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że zadania o dużo niższym poziomie od twojego (czyli z tego co pamiętam co najmniej o 6 poziomów niższym) dają bardzo mało doświadczenia (np. 5 punktów). Dlatego staraj się robić zadania poziomami, żeby wycisnąć z nich więcej doświadczenia.

Chociaż z drugiej strony, za zadania z wątku głównego dostaje się zazwyczaj bardzo duże ilości punktów, więc spokojnie można nadrobić braki z zadań pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2015 o 13:05, Madoc napisał:

Chociaż z drugiej strony, za zadania z wątku głównego dostaje się zazwyczaj bardzo duże
ilości punktów, więc spokojnie można nadrobić braki z zadań pobocznych.


Ile można jeszcze wycisnąć doświadczenia z głównego wątku?

Spoiler

Jestem obecnie w momencie, w którym mam szukać Ciri na jednej z wysp Skelige.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2015 o 13:09, lis_23 napisał:

Ile można jeszcze wycisnąć doświadczenia z głównego wątku?

Spoiler

Jestem obecnie w momencie,
w którym mam szukać Ciri na jednej z wysp Skelige.


Jak robisz tylko główny to stracisz masę doświadczenia z zadań pobocznych, bo ci się wyszarzą. Jak już wspomniał Madoc dobrze jest robić zadania poziomami, tak jak mamy je przedstawione w dzienniku. Tak, wiem, że w kilku wypadkach jest to bardzo źle zbalansowane, ale większość można tak zrobić. Wtedy grę kończysz mniej więcej na 34-35 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2015 o 13:17, Rick napisał:

Jak robisz tylko główny to stracisz masę doświadczenia z zadań pobocznych, bo ci się
wyszarzą. Jak już wspomniał Madoc dobrze jest robić zadania poziomami, tak jak mamy je
przedstawione w dzienniku. Tak, wiem, że w kilku wypadkach jest to bardzo źle zbalansowane,
ale większość można tak zrobić. Wtedy grę kończysz mniej więcej na 34-35 poziomie.


Problem w tym, że mi się już wszystkie zadania poboczne " wyszarzyły " a nie wiedziałem z początku że tak się robi i ciągnąłem tylko główny wątek ;) Teraz musiałbym zacząć grę od nowa, a mam już prawie 90 h na liczniku i trochę mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając "od zera" zadanie fabularne z dodatku pokazuje się zaraz po przejściu prologu. Zalecany tam poziom 34-36.

Grając od nowa, ale dla samego dodatku dostaje się postać z 32 lvl ze sprzętem.
Dla tych co już zaczęli NG+ wątki z dodatku są zalecane (a nie wymagane) na poziomie 62.

Ja nie zaczynałem NG+ po skończeniu podstawki, więc sobie spokojnie kontynuuje swoją gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy NG+ poza ekwipunkiem i umiejętnościami daje mi coś jeszcze? Ekwipunek jest wart śmieszne pieniądze, plączą mi się poziomy etc. Jeśli NG+ nie ma nic do zaoferowania poza rozpoczęciem gry od nowa z tym samym Geraltem co wcześniej, zacznę chyba grę zupełnie od nowa. To jak z tym NG+ jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się