Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2015 o 16:52, Kraju napisał:

Dodatkowo w jednym z głównych zadań, będziesz mógł kupić
schematy na rynsztunek szkoły żmii (bez mieczy).


Bo miecze możesz znaleźć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2015 o 17:13, maniekk napisał:

Dziękuję za odpowiedzi :) Hmm, wiecie może gdzie widać, że ktoś ci na post odpowiedział?


Chyba już nie widać z poziomu forum. Zaś w wątkach, na samej górze posta masz napisane "to jest odpowiedź na posta dodanego przez XXX".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde to ja tylko schemat na miecz stalowy żmii znalazłem ;/
Może jeszcze poszukam.

Generalnie to skończyłem właśnie przechodzić dodatek (zobaczyłem sobie oba zakończenia) i jestem... zadowolony :]
Zadania fabularne były ciekawe, a nowe postacie przezabawne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już skończyłeś fabułę, to rynsztunku już nie znajdziesz.

Spoiler

Można kupić u tej kobiety przed licytacją w domu aukcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2015 o 17:18, Kraju napisał:

Jeżeli już skończyłeś fabułę, to rynsztunku już nie znajdziesz.

Spoiler

Można kupić u tej
kobiety przed licytacją w domu aukcyjnym.


No właśnie sprawdziłem teraz sobie w poradniku ich lokalizację... ech trochę szkoda bo niezłe statystyki mają ;/
Mówi się trudno. Następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2015 o 17:15, MisticGohan_MODED napisał:

Kurde to ja tylko schemat na miecz stalowy żmii znalazłem ;/

Hm, gdzie? :) Ja tego nie znalazłem, ale

Spoiler

później dostałem szablę

, więc w sumie nie żałowałem. ;P A miecz srebrny można znaleźć podczas
Spoiler

próby O''Dima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz sprawdziłem - NG+ zacząłem na 36 poziomie, czyli na takim, na jakim skończyłem grę za pierwszym razem :) W Białym Sadzie awansowałem o dwa lub trzy poziomy, więc do Velen trafilem na mniej więcej 39 poziomie :D Jakim więc cudem mam zadania, których poziom wynosi 31? Co z nich mam? Poza tym 50% zadań pobocznych mam na szaro ;)
Ktoś czegoś nie przemyślal z tym NG+? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2015 o 19:24, Rick napisał:

> Kurde to ja tylko schemat na miecz stalowy żmii znalazłem ;/
Hm, gdzie? :)


Jest w skrzyni w

Spoiler

skarbcu domu aukcyjnego (zadanie z napadem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w dodatek i zauważyłem dziwne zjawisko - często zdarza mi się złapać przeciwników w niekończący się ciąg ciosów, z którego nie mogą wyjść. Udało mi się to zarówno z wiwerną,

Spoiler

jak i ofirskim magiem i ropuszym księciem

. Nie wiem, czy jestem tak dobry, czy to jakiś bug.

Poza tym mam problemy z dźwiękiem podczas walk. Nie chce mi się włączać teraz drugi raz gry, żeby sprawdzić, czy restart pomógł, ale często nie mam dźwięków uderzenia mieczem. Zazwyczaj tylko cios kończący ma dźwięk, pozostałe są głuche. Co ciekawe, jak walczyłem z jakimiś bandziorami, to na niektórych miecz brzmiał normalnie, na niektórych wcale, a na jednym ... jak pałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda ten ciąg ciosów? Może to zwykły młynek? Albo masz coś z myszką, mam podobnie ale tylko w FPS-ach, że blokuje się lewy przycisk myszki i strzelam przez kilka sekund bez żadnej ingerencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, to nie chodzi o to że Geralt się zacina. Po prostu tłukę przeciwnika zwykłym szybkim atakiem, a on dostaje kolejne ciosy, w żaden sposób na nie nie reagując, aż w końcu ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozbić kilka złotych elementów u kowala , niektóre z nich właśnie po rozbiciu dadzą rude złota . Ja rozbiłem 2 złote kubły i 1 świecznik , nie wszystko jednak daje rude większość daje samorodki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz żałuję, że nie zacząłem przechodzic W3 wcześniej, tylko dopiero jak dodatek wyszedł :D wszyscy się już nim zachwycają, a ja jeszcze z 40-50 godzin gry potrzebuję, zeby odpowiednio Geralta wylewelować :D
Mam nadzieję, że mi sie uda, choć połowę zadań w dzienniku na szaro mam :D Jeszcze została mi masa zadań w Velen, Novigrad nietkniety, a wg wymagań dotyczących poziomow już na Skellige powinienem wyruszać...
Nie wiem czy ja coś źle robię, czy NG+ jest przeznaczona dla graczy na odpowiednim poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2015 o 23:02, Madoc napisał:

Po prostu tłukę przeciwnika zwykłym
szybkim atakiem, a on dostaje kolejne ciosy, w żaden sposób na nie nie reagując, aż w
końcu ginie.


Mi też się to udaje, ale też znowu nie ze wszystkimi. I dopiero od czasu pojawienia się dodatku. Co gorsze potworom też się to udaje względem mnie. Nie mogę nawet odskoczyć, a jak zrobię przewrót on natychmiast do mnie dopada i dalej atakuje szybkim atakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie skończyłem dodatku (pozostały mi dwie główne misje), ale jestem pod ogromnym wrażeniem, jak REDzi żonglowali różnymi gatunkami. Jedno z pierwszych zadań to nic innego jak genialne heist movie a.la Ocean''s Eleven. Drugie to komedia romantyczna, lub jak kto woli, romans, zaś trzecie to nic innego jak horror. Można kręcić nosem, że zadania nie są ze sobą ściśle powiązane, ale w tym tkwi prawdziwa siła "Serca z Kamienia", że każde zadanie jest osobną historią, które obroniłoby się w podstawce jako zadanie poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 09:56, TigerXP napisał:

Czy tylko mi na patchu 1.10 przestał działac q "jak kot z wielkiem"?

Sądząc po forum wiedźmina nie tylko ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wykonać zadanie na znalezienie schematów pierwszego zestawu wilka (ruiny wieży przy Kaer Morhen). Czy drugi kamień aktywacyjny do teleportu powinien być w miejscu pokazanym na screenie, ale mam buga i go nie ma, czy po prostu źle szukam?

20151020175848562

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się