Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2015 o 17:59, Ranveld napisał:

Próbowałem wykonać zadanie na znalezienie schematów pierwszego zestawu wilka (ruiny wieży
przy Kaer Morhen). Czy drugi kamień aktywacyjny do teleportu powinien być w miejscu pokazanym
na screenie, ale mam buga i go nie ma, czy po prostu źle szukam?


Też go nie mogłem zebrać, chyba z 20 minut próbowałem :D W końcu zacząłem jakoś skakać w tamtym miejscu i się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś dalej interesował się wydaniami pudełkowymi DLC. Ostatnio w Saturnie na półkach widziałem kilkanaście sztuk. Dodatkowo cena (porównując z CDP.PL gdzie darmowa przesyłka niestety standardem nie jest) wynosi 69,99. Więc... nie trzeba czekać na rzuty w sklepach internetowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 18:17, Rick napisał:

Okej, poradziłem sobie instalując moda na odblokowanie konsoli i dodanie sobie tego kamienia komendą, jako że nie chce mi się czekać na patch, który pewnie zepsuje co innego.

Naprawdę, uwielbiam tę grę, urzeka mnie jej klimat, fabuła, pochłonęła mnie jej miodność, ale tak irytujące bugi nie przytrafiły mi się nawet w grach Bethesdy. Aktualnie mam jeszcze jakieś questy-widmo w dzienniku, ale to przynajmniej nie uniemożliwia postępu w rozgrywce. Godny pochwały jest jednak fakt, że CDPR dosyć szybko reaguje na głosy graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2015 o 10:42, EylembertTigg napisał:

Czy to jest jakiś bug?

Tak, kilka osób już go ma. Patch 1.10 miał 13 stronicowy changelog i zdaje się, że mniej więcej tyle zajmuje kolejny wykaz bugów. :P Już wolę, żeby dawali kolejne patche co dwa dni poprawiające 2 bugi, ale nie robiące szkody, niż 400 poprawek i 200 kolejnych bugów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2015 o 11:10, Rick napisał:

Tak, kilka osób już go ma. Patch 1.10 miał 13 stronicowy changelog i zdaje się, że mniej
więcej tyle zajmuje kolejny wykaz bugów. :P Już wolę, żeby dawali kolejne patche co dwa
dni poprawiające 2 bugi, ale nie robiące szkody, niż 400 poprawek i 200 kolejnych bugów.
:P

>
Widać, że miałem na tyle dużego pecha, że większość z tych 200 błędów u mnie występuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2015 o 14:52, Kraju napisał:

Patch 1.11 już jest dostępny do pobrania na PC. Nie wiadomo kiedy zostanie wydany na
konsole.

Wow, szybko. A jeszcze w newsie było "nic nie wiadomo o dacie wydania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2015 o 14:52, Kraju napisał:

Patch 1.11 już jest dostępny do pobrania na PC. Nie wiadomo kiedy zostanie wydany na
konsole.


Kolejne ponad 3GB poprawek :D Ciekawe jaka byla łączna "waga" tych wszystkich patchy wydanych po premierze W3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości, to czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego wielkość aktualizacji pobieranej automatycznie przez GOG Galaxy jest o wiele większa niż gdybym pobierał aktualizację "ręcznie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2015 o 00:09, Karol44 napisał:

Ta gra chodzi z Patcha na Patch coraz gorzej...

Ja tam od patcha 1.08 który przyniósł u mnie znaczną poprawę wydajności, nie zauważyłem większych zmian, od 1.10 jedynie w niektórych miejsca chodzi lepiej. Oczywiście ten denerwujący stuttering na keplerach od premiery nadal występuje i tu żadnych poprawek nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2015 o 12:46, ZubenPL napisał:

Ja tam od patcha 1.08 który przyniósł u mnie znaczną poprawę wydajności, nie zauważyłem
większych zmian, od 1.10 jedynie w niektórych miejsca chodzi lepiej. Oczywiście ten denerwujący
stuttering na keplerach od premiery nadal występuje i tu żadnych poprawek nie widzę.

To fakt stuttering jest mocno na Keplerach odczuwalny, wiem coś o tym mam to samo.
Dziwne bo np. w takim GTAV taki efekt raczej nie występuje. Redzi dość mocno współpracowali z NVidia, co może być przyczyną takiego, a nie innego zachowywania się silnika na starszych kartach. Polityka tej firmy od dawna budzi kontrowersje, a zwłaszcza teraz, kiedy staje się praktycznie monopolistą.
Trochę z innej beczki, odnośnie błędów po patchach, mam wrażenie , że jest ich teraz znacznie więcej niż w wersji 1.03, na której zacząłem grać. CDP RED jednak trzeba pochwalić za to , że patche starają się wypuszczać bardzo szybko i są wsłuchani w opinie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 19:21, Manigoldo napisał:

Wam też nowy patch 1.11 lekko pogorszył wydajność...? I to w dziwnych momentach, w których
wcześniej nie było na 100% żadnych problemów, względnie ścinek?

No mi to tak generalnie co nowy patch to nowe miejsca ścinek dodaje :P
Najgorszy póki co to był patch 1.08 który ostro zrył tą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu pancerz szkoły żmii wygląda niemal identycznie jak pancerz z Kaer Morhen?? jak dla mnie to redzi poszli tu na łatwiznę... można było coś innego zrobić

A jeśli chcieli aby najlepszy pancerz w grze wyglądał jak ten z renderów i trailerów który Geralt nosił to mogli postarać się bardziej... np. wymyślić jakiegoś słynnego rzemieślnika któremu Geralt zlecił wykonanie pancerza według jego widzimisię i który wyglądałby jak ten z renderów a nazywał się po prostu... np. Pancerz Białego Wilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2015 o 00:13, Arczir2d2 napisał:

Czemu pancerz szkoły żmii wygląda niemal identycznie jak pancerz z Kaer Morhen??


Pewnie ulegli presji. Gracze bardzo chcieli mieć ten pancerz, a w podstawce nie było pancerza szkoły żmii.

Ale masz rację, to się kupy nie trzyma. ;) Twoja wersja jest znacznie lepsza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się