Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2015 o 13:09, Hartigan napisał:

Czy patch 1.12 wyjdzie w grudniu czy w styczniu ?


Nie wiadomo jeszcze, więc celowałbym w styczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Romans z Shani

Spoiler

zawsze kończy się jej wyjazdem na front wschodni? Nie żebym teraz specjalnie płakał, bo tradycyjnie przed wyruszeniem po Ciri wybrałem Triss, ale ciekaw jestem czy tak na przyszłość będę mieć wybór.

Bo wybór pomiędzy Yędzą, a Triss to żaden wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2015 o 12:46, Some_kind_of_Devil napisał:

Romans z Shani

Spoiler

zawsze kończy się jej wyjazdem na front wschodni? Nie żebym teraz specjalnie
płakał, bo tradycyjnie przed wyruszeniem po Ciri wybrałem Triss, ale ciekaw jestem czy
tak na przyszłość będę mieć wybór.

Bo wybór pomiędzy Yędzą, a Triss to żaden wybór...

Tej a gdzie spotkałeś Shani?

Spoiler

To ta sama lekarka z pierwszej części? W drugiej części w ogóle się nie pojawiła. A w "trójce" to w ogóle jej nie spotkałem, tylko słyszałem o niej od jakiegoś profesora medycyny z misją z tym wampirem wyższym.

A na Yędzę i Triss jestem wkurzony, bo
Spoiler

wykiwały

Geralta z
Spoiler

"trójkącikiem"

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek Serca z Kamienia; tylko tam się pojawia. Raczej wszystko sprawnie jest wplecione w podstawkę, stąd moje pytanie.
W3 traktuje gracza jak dorosłego i nie zawsze szczeniackie zachowania są nagradzane, dlatego moim zdaniem to zakończnie z Yędzą i Triss jak najbardziej się "napalonym" graczom należy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2015 o 12:55, Some_kind_of_Devil napisał:

Dodatek Serca z Kamienia; tylko tam się pojawia. Raczej wszystko sprawnie jest wplecione
w podstawkę, stąd moje pytanie.

Aha, bo to ją wybrałem w pierwszej części a póki co to ją skasowali i dopiero w tym dodatku się pojawia? To trzeba grę od nowa przechodzić czy te misje z dodatku pojawiają się obojętnie w którym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2015 o 12:57, Paoro napisał:

> Dodatek Serca z Kamienia; tylko tam się pojawia. Raczej wszystko sprawnie jest wplecione

> w podstawkę, stąd moje pytanie.
Aha, bo to ją wybrałem w pierwszej części a póki co to ją skasowali i dopiero w tym dodatku
się pojawia? To trzeba grę od nowa przechodzić czy te misje z dodatku pojawiają się obojętnie
w którym momencie?

Misje z dodatku są na 32lvl postaci, więc praktycznie wszystko rozgrywa się po zakończeniu głównego wątku, ale gdzieś mi się obiło o uszy, że

Spoiler

jak zrobi się te zadania przed wyruszeniem po Ciri

to wydarzenia będą miały wpływ w jakimś stopniu na zakończenie. Stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed wyruszeniem na Wyspę Mgieł (to jest ten kluczowy moment?), bo chyba o tym momencie mówisz, mam poziom 25. Myślę, że spokojnie te 7 poziomów idzie jeszcze zrobić bez większego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2015 o 13:01, Some_kind_of_Devil napisał:

Misje z dodatku są na 32lvl postaci, więc praktycznie wszystko rozgrywa się po zakończeniu
głównego wątku, ale gdzieś mi się obiło o uszy, że

Spoiler

jak zrobi się te zadania przed
wyruszeniem po Ciri

to wydarzenia będą miały wpływ w jakimś stopniu na zakończenie.
Stąd moje pytanie.

Nie wpływa znacząco na zakończenie. Po prostu masz jeszcze jedną nagrodę u

Spoiler

o''Dima, jak oddasz mu duszę Olgierda. A Shani raczej zawsze wyjeżdża. Nie mam pewności, ale Redzi zapewniali, że romans z nią (i jego zakończenie) ma pewne uzasadnienie fabularne, więc to by się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2015 o 17:18, Rick napisał:

Nie wpływa znacząco na zakończenie. Po prostu masz jeszcze jedną nagrodę u

Spoiler

o''Dima,
jak oddasz mu duszę Olgierda. A Shani raczej zawsze wyjeżdża. Nie mam pewności, ale Redzi
zapewniali, że romans z nią (i jego zakończenie) ma pewne uzasadnienie fabularne, więc
to by się zgadzało.


Więc nie tylko Olgierd jest w tej historii postacią dramatyczną, no cóż... Triss przynajmniej się bardziej starała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może namiary na moda który zmieniał by trochę system umiejętności? Tzn po nabyciu takowej od razu jest ona aktywna, bez potrzeby wkładania jej do jednego z tych 12 slotów? Ew taki, który dodaje z 6 slotów?
Przeszukuje nexusa, ale nic takiego nie mogę znaleźć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego moda manualnie (utworzyłem folder "mods" w głównym katalogu gry) i po ekranie ładowania gra się crashuje. Usunąłem folder z modem i jest to samo. Funkcja "repair" w GOG Galaxy nie pomogła. Ktoś wie jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2015 o 19:55, Oloninho napisał:

Zainstalowałem tego moda manualnie (utworzyłem folder "mods" w głównym katalogu gry)
i po ekranie ładowania gra się crashuje. Usunąłem folder z modem i jest to samo. Funkcja
"repair" w GOG Galaxy nie pomogła. Ktoś wie jak to rozwiązać?

To jest winna wczorajszego fixa do gry, reinstalacja gry również ci nie pomoże, możesz czekać aż to naprawią lub wyłączy funkcje game overlay w gogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2015 o 13:32, ZubenPL napisał:

To jest winna wczorajszego fixa do gry, reinstalacja gry również ci nie pomoże, możesz
czekać aż to naprawią lub wyłączy funkcje game overlay w gogu.


Reinstalowałem grę i pomogło xd
Swoją drogą za co odpowiada ta funkcja "game overlay" w GOGu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2015 o 13:55, Oloninho napisał:

> To jest winna wczorajszego fixa do gry, reinstalacja gry również ci nie pomoże,
możesz
> czekać aż to naprawią lub wyłączy funkcje game overlay w gogu.

Reinstalowałem grę i pomogło xd
Swoją drogą za co odpowiada ta funkcja "game overlay" w GOGu?

Chyba coś z osiągnięcia zresztą nie ważne wczoraj w nocy wyszedł kolejny fix po parę MB co to naprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Od jakiegoś czasu mam pewien problem z grą, mianowicie bardzo losowo wysypuje mi się do pulpitu. Ot czarny ekran i koniec. Żadnych komunikatów, niczego. Początkowo myślałem, że to zasługa nowych sterowników do grafiki (MSI R9 380 2G), ale po powrocie do lipcowych nic się nie zmieniło. Dodam tylko, że gra działała wcześniej bez najmniejszych problemów.

Wie ktoś co można poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się