Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

ukończyłem wiedźmina 3, ukończyłem również serca z kamienia, starałem się odkrywać jak najwięcej lokacji i przeszukiwać wszystko co się da, ale podstawowego oleju przeciwko hybrydom nie znalazłem do teraz... ktoś mi powie gdzie mogę go znaleść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w Vellen, ale mam pewien kłopot. Otóż chciałem zagrać w gwinta, bo do tej pory to olewałem ale w żadnej karczmie nie mam osób z którymi mógłbym zagrać. Jakiś czas nie grałem, czy coś się w tej kwestii zmieniło? Czy to jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2015 o 19:15, Marcin08 napisał:

Obecnie jestem w Vellen, ale mam pewien kłopot. Otóż chciałem zagrać w gwinta, bo do
tej pory to olewałem ale w żadnej karczmie nie mam osób z którymi mógłbym zagrać. Jakiś
czas nie grałem, czy coś się w tej kwestii zmieniło? Czy to jakiś bug?

W gwinta grają głównie kupcy, karczmarze i różne postacie fabularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2015 o 00:29, Madoc napisał:

> Obecnie jestem w Vellen, ale mam pewien kłopot. Otóż chciałem zagrać w gwinta, bo
do
> tej pory to olewałem ale w żadnej karczmie nie mam osób z którymi mógłbym zagrać.
Jakiś
> czas nie grałem, czy coś się w tej kwestii zmieniło? Czy to jakiś bug?
W gwinta grają głównie kupcy, karczmarze i różne postacie fabularne.

To ja rozumiem, chodzi mi o to, że w Białym Sadzie w karczmie nie ma karczmarza (a był), handlarz nie chce ze mną rozmawiać, pozostali kupcy nie mają opcji gry w gwinta. Podobnie mam w Velen. Miałem sporą przerwę w grze, wcześniej nie było z tym problemu stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od niedawna jestem posiadaczem Wiedźmina 3 (i komputera, który go uciągnie), gram, podziwiam, zachwycam się, ale mam pewne problemy natury technicznej. Jeśli ktoś już o tym pisał i otrzymał radę, to z góry wybaczcie.

1. Sierociniec na moczarach. On jest całkowicie ''''pomazany'''' - tak graficznie zniekształcony, że właściwie nie widać, że to budynek. Gdy w trakcie zadania musiałem wejść do środka i poruszać się tam oraz wchodzić w interakcję, robiłem to na wyczucie, bo NIC nie było widać. Jedynie napisy informujące o tym, że można wejść w interakcję z jakimś przedmiotem/osobą pomogły mi podołać. Wjeżdżając do Novigradu od południa zauważyłem w oddali podobnie zniekształcony budynek... Obawiam się, że może być ich więcej. W samym Novigradzie drewniane mosty ''nie istnieją'' - da się po nich przejść, ale ich nie widać.

2. Wykonuję misję, w której trzeba powstrzymać niszczycieli przydrożnych kapliczek w Velen. Doprowadzam do walki z nimi i... Nie da się walczyć. Pasek zdrowia i ten drugi jest zamazany na czarno, nazwy postaci tak samo, a poziom oznaczony jako ''''-1''''.
Podobny problem miałem też w misji ,,Dziady'''' i przy spotkaniu z gościem, który rzuca nam wyzwanie na pojedynek.
I o ile to by mi tak strasznie nie przeszkadzało, to problem wrócił w misji fabularnej (w łaźniach przy spotkaniu z Reuvenem).

Wszystkie uaktualnienia mam pobrane i zainstalowane (automatycznie przez GOG galaxy). Występowały u mnie ostatnio problemy z internetem - mogło się coś nie dograć, źle pobrać? Miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powstał fajny mod autorstwa naszego rodaka, który poprawia tekstury w grze ( na razie skały, drzewa, skrzynie, itp. ) :

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021/?tab=1&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fwitcher3%2Fajax%2Fmoddescription%2F%3Fid%3D1021%26preview%3D&pUp=1

Kwestia instalacji: mam w głównym folderze gry stworzyć folder " mods " i tam wypakować zawartość moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2015 o 12:53, lis_23 napisał:

Kwestia instalacji: mam w głównym folderze gry stworzyć folder " mods " i tam wypakować
zawartość moda?


Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie pany czy istnieje jakis mod który zmieniałby talenty tak, zebym miał dostep do kazdego talentu, bez uprzedniego ładowania odpowiedniej ilosci talentów w odpowiednie drzewko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2015 o 23:25, TigerXP napisał:

Powiedzcie pany czy istnieje jakis mod który zmieniałby talenty tak, zebym miał dostep
do kazdego talentu, bez uprzedniego ładowania odpowiedniej ilosci talentów w odpowiednie
drzewko?


Najłatwiej wpisywać konkretny skill w konsoli:
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/143/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam pudełka z Wiedźmina Serce z kamienia. Takiego tekturowego.. Tak wiem, że to dziwne, ale jest mi ono potrzebne. Ktoś może ma, nie potrzebuje i chciałby oddać/ sprzedać? Bardzo mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2015 o 11:08, escalla13 napisał:

Faktycznie są, ale właśnie z płyt, ja potrzebuję tekturowego pudełka z dodatku Serca
z kamienia, tego opakowania po prostu :)


Myk polega na tym, że to nie jest pudełko do gry, tylko pudełko do kart. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się panowie czy jest szansa, że gdy wyjdzie Krew i Wino będzie można kupić obydwa dodatki w wersji pudełkowej? Słyszałem taką teorię niedawno gdzieś, ale nie wiem, ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2016 o 12:12, escalla13 napisał:

z tego co się orientuję to jest taki pudełko- kartonik, do którego wsunięte jest pudełko
z kartami, ja chcę tylko ten kartonik :)

To radzę szukac "wsuwki", a nie pudełka. ;)

@LesiuZ056 Szansa jest, ale czy tak będzie - pojęcia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam. Mam wycraftowany zestaw szkoły żmii, ale brakuje mi jednego poziomu żeby go nosić przy sobie. Czy jeśli zacznę ng+ to będę to miał normalnie w schowku czy najpierw muszę wbić ten jeden poziom i dopiero później zacząć ng+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2016 o 21:44, Rick napisał:

Pytanko mam. Mam wycraftowany zestaw szkoły żmii, ale brakuje mi jednego poziomu żeby
go nosić przy sobie. Czy jeśli zacznę ng+ to będę to miał normalnie w schowku czy najpierw
muszę wbić ten jeden poziom i dopiero później zacząć ng+?


Na 90% jestem pewien, że poziom może się przeskalować i będzie trudniej go założyć. Także lepiej wbić ten poziom i potem ng+. No, ale zapewne już to zrobiłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się