Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2016 o 15:02, AgayKhan napisał:

Pozazdrościli Fallout 4, jakoby najlepszej grze 2015 roku. Nie mogę zebrać się ze śmiechu
do dziś.


Akurat Fallout nagród w kategorii najlepszej gry roku dostał bardzo mało, duzo mniej niz taki wlasnie wiesiek.
A to ze sie sprzedał duzo lepiej to juz inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście jakoś bardziej przekonuje Wiedźmin 2 - kwestia chyba gustu. Wiem, że trochę offtop, ale jak już jesteście przy temacie Fallouta, czy to prawda, że znacznie lepszy od czwórki jest New Vegas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2016 o 15:28, Aurelion napisał:

Mnie osobiście jakoś bardziej przekonuje Wiedźmin 2 - kwestia chyba gustu. Wiem, że trochę
offtop, ale jak już jesteście przy temacie Fallouta, czy to prawda, że znacznie lepszy
od czwórki jest New Vegas?



Nie wiem, nie gralem, od trójki sie odbiłem tak mocno ze predko nie wróce do tej serii. Chociaz fakt faktem, new vegas chwalono duzo bardziej niz trzecia czesc, a tym bardziej czwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2016 o 15:28, Aurelion napisał:

Mnie osobiście jakoś bardziej przekonuje Wiedźmin 2 - kwestia chyba gustu. Wiem, że trochę
offtop, ale jak już jesteście przy temacie Fallouta, czy to prawda, że znacznie lepszy
od czwórki jest New Vegas?


Jak dla mnie New Vegas pozostaje najlepszą z całej serii. To w zasadzie duchowa kontynuacja dwójki na silniku trójki, pozbawiona jej błędów i debilnej fabuły. Co nie znaczy, że nie jest pozbawiona bugów - w końcu gra Obsidianu ;]

Żaby zakończyć offtop pytanie odnośnie Wieśka:
Czy jakiekolwiek wybory z pierwszej części gry mają realny wpływ na fabułę Dzikiego Gonu? Pytam tak z ciekawości, bo dopiero zacząłem przygodę z naszym "nadwiślańskim cudem", a w dwójce było kilka zmiennych opartych na decyzjach jakie podjęliśmy w Wyzimie i wojnie pomiędzy Zakonem i Wiewiórkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2016 o 17:20, MisticGohan_MODED napisał:

Z pierwszej części ? Nie.
Powątpiewałbym też w wybory z drugiej części xp


Tak myślałem xD
Troszkę szkoda, ponieważ nawet jakaś drobna wzmianka w rozmowie byłaby miłym akcentem. Z tego co słyszałem (starałem unikać jak najwięcej spojlerów przez miniony rok), to w Trójce są polowania na czarownice, a przecież w pierwszym akcie jedynki mieliśmy wybór, uratowania dziewczyny podejrzanej o rzucenie klątwy lub pozwolenie tłuszczy na lincz. Ucieszyłbym się z jakiegoś komentarza typu:

"Ależ pany, toć jak żem dwie zimy temu w Wyzimie bywał, to ten tu wiedźmak czarownicę utłukł i pobożnych ludzi spod jej czarów uwolnił! Dobry on, swój! Wiecznego płomienia sługa, chociaż odmieniec."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2016 o 01:24, Alamut napisał:

Ucieszyłbym się z jakiegoś komentarza typu:

"Ależ pany, toć jak żem dwie zimy temu w Wyzimie bywał, to ten tu wiedźmak czarownicę
utłukł i pobożnych ludzi spod jej czarów uwolnił! Dobry on, swój! Wiecznego płomienia
sługa, chociaż odmieniec."


Niestety, mam dla Ciebie złe wiadomości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Czy w grze jest opcja importowania save''ów z poprzednich części? Wybory z jedynki i dwójki mają jakiś wpływ na fabułę Dzikiego Gonu? Zastanawiam się czy warto przechodzić jeszcze raz dwie pierwsze części przed podejściem do trójki, ze względu na "ułożenie" historii po swojemu. Jeśli jednak ma to się ograniczać, do dwóch czy trzech linii dialogowych, jak to było w Zabójcach Królów po imporcie zapisu z jedynki, to chyba sobie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem ślepy, ale czy ktoś mógłby mi łopatologicznie wytłumaczyć jak zmienić stroje Yen, Triss i Ciri na te alternatywne? Jakoś nie mogę patrzeć na tę koszulinę Lwiątka, a ten lekki pancerzyk na zapowiedziach wyglądał bardzo ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W menu głównym zakładka Zawartość Dodatkowa, Opcje i są alternatywne stroje i karty do Gwinta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis Steam zamieścił listę osiągnięć z dodatku Wiedźmin 3: Krew i Wino.Data premiery będzie ujawniona 10 maja.Część plotek okazała się jednak prawdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie sądzę, że to będzie 10 maja. 2 dni i żadnego trailera, nawet ogłoszenia oficjalnego daty premiery? Zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2016 o 15:34, Ecko09 napisał:

No nie sądzę, że to będzie 10 maja. 2 dni i żadnego trailera, nawet ogłoszenia oficjalnego
daty premiery? Zapomnij.

On pisał, że wtedy ogłoszą datę premiery. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 maja mija embargo na informacje o dodatku. Premiery gier zazwyczaj sa we wtorki, więc prawdopodobne, że premiera będzie albo 31 maja, albo 7 czerwca. Z większym prawdopodobieństwem na 7 czerwca wg mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziemy grać od początku - podstawka - czy można będzie grać, jak teraz - tylko dodatek ?

Z resztą i tak będę grać od początku XD


Tylko, czy ten DLC wymaga ukończenia podstawki, jak np. NG+ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2016 o 18:24, leven napisał:

Tylko, czy ten DLC wymaga ukończenia podstawki, jak np. NG+ ?

Nie. Wszystko wskazuje na to, że będzie tak jak z sercami z kamienia. Niby nie musi być ukończony, ale jakiś level będzie wymagany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie podobno przez chwilę widoczna była data premiery Krwi i Wina, "wyciek" przestawiał datę 30 maja jako dzień premiery dodatku. Wiadomość dobra, chociaż póki co nie skończyłem ogrywać podstawki na NG+, więc trzeba będzie przyśpieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat 30 maja jest koncert w krakowskiej Tauron Arenie - muzyka z Wiedźmina 3 :D Może będzie jakieś nawiązanie do nowego dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się