Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Witam.

Nie mam teraz dostępu do swojego komputera i co za tym idzie gry, nie sprawdzę tego, co mnie ciekawi, więc pytam. Na którymś filmie z serii ''''Zagrajmy w'''' dostrzegłem, że

Spoiler

na ławce w Tir na Lia, w Pałacu Świadomości (zadanie ''Przez czas i przestrzeń'') leży jakaś książka, bodajże Raport. Nie pokazano jednak na filmie treści, a ciekawi mnie, co tam jest. Można gdzieś w internecie znaleźć jej treść? Ja szukam i nie znalazłem.



Nie pytałbym o takie bzdety, ale strasznie mnie to ciekawi, a zagram w Wiedźmina dopiero w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie są polskie portale o grach, gdzie jest recenzja nowego dodatku? Nie muszą być nawet o grach, byle recenzja była. Póki co widziałem na gramie, golu, gamezilli. Pewnie cdaction i naekranie coś wrzuci prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2016 o 10:12, Richmond94 napisał:

Są już gdzieś dostępne do kupienia pakiety zawierające oba dodatki? Ewentualnie są takie
zapowiadane w najbliższej przyszłości?

W sensie z podstawką? Z podstawką jeszcze nie ma, za to oba dodatki można kupić w formie season passa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie sprzedałem Oko nehaleni, nie mam pojęcia jak, ale go nie mam po prostu w fabularnych, więc zgaduje że sprzedałem, pytanie moje to: czy oprócz chodzenia po każdym handlarzu jest jakiś inny sposób na odzyskanie? Jestem już po końcu gry, robię teraz tylko zadania, a save''a nie mam sprzed sprzedania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2016 o 13:12, Droidman napisał:

Panowie i panie sprzedałem Oko nehaleni, nie mam pojęcia jak, ale go nie mam po prostu
w fabularnych, więc zgaduje że sprzedałem, pytanie moje to: czy oprócz chodzenia po każdym
handlarzu jest jakiś inny sposób na odzyskanie? Jestem już po końcu gry, robię teraz
tylko zadania, a save''a nie mam sprzed sprzedania :/


Raczej nie znajdziesz Oka.

Musisz je dodać komendą w konsoli gry.

Taka komenda tworzy Oko Nehaleni: additem(''Illusion Medallion'') i Enter.

Żeby przywołać konsolę w grze, musisz postąpić jak tutaj opisano:

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-11-06-konsola-komend-mod-do-wiedzmina-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2016 o 15:26, leven napisał:

Raczej nie znajdziesz Oka.
Musisz je dodać komendą w konsoli gry.
Taka komenda tworzy Oko Nehaleni: additem(''Illusion Medallion'') i Enter.
Żeby przywołać konsolę w grze, musisz postąpić jak tutaj opisano:
http://www.eurogamer.pl/articles/2015-11-06-konsola-komend-mod-do-wiedzmina-3

Proponujesz mu zwykły cheat, najlepiej to niech sobie jeden z drugim wpisze kody na najlepsze bronie, odblokowany finał i jazda! po co przechodzić całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2016 o 21:45, Paoro napisał:

> Raczej nie znajdziesz Oka.
> Musisz je dodać komendą w konsoli gry.
> Taka komenda tworzy Oko Nehaleni: additem(''Illusion Medallion'') i Enter.
> Żeby przywołać konsolę w grze, musisz postąpić jak tutaj opisano:
> http://www.eurogamer.pl/articles/2015-11-06-konsola-komend-mod-do-wiedzmina-3
Proponujesz mu zwykły cheat, najlepiej to niech sobie jeden z drugim wpisze kody na najlepsze
bronie, odblokowany finał i jazda! po co przechodzić całą grę.


Jeden przedmiot, który został przez pomyłkę sprzedany.

Co w tym złego ?

To singiel, nie multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sobie wykonane zadania i przy

Spoiler

Pijaku z Oxenfurtu mam pewną ciekawostkę, otóż jestem pewny że katakana zabiłem, wziąłem trofeum a nagrodę zatrzymałem. Zadanie oczywiście mam zaliczone, ale przy podpunkcie "Zabij katakana" mam czerwony X, więc gra potraktowała tą część jako niezaliczoną. Dodam jeszcze, że po przywiezieniu Umy do Kaer Morhen Eskel dokonywał oględzin Katakana który dużo pił i lubował się w złocie.

Miał ktoś podobnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2016 o 21:45, Paoro napisał:

> Raczej nie znajdziesz Oka.
> Musisz je dodać komendą w konsoli gry.
> Taka komenda tworzy Oko Nehaleni: additem(''Illusion Medallion'') i Enter.
> Żeby przywołać konsolę w grze, musisz postąpić jak tutaj opisano:
> http://www.eurogamer.pl/articles/2015-11-06-konsola-komend-mod-do-wiedzmina-3
Proponujesz mu zwykły cheat, najlepiej to niech sobie jeden z drugim wpisze kody na najlepsze
bronie, odblokowany finał i jazda! po co przechodzić całą grę.


To graj bez tego itemu. Albo lataj se przez tydzień i szukaj go po kupcach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka prośba. Ponieważ nigdy nie skończyłem Wieśka przez zesputego save''a. Teraz przed dodatkiem mam zamiar skończyć go, ale kompletnie nie pamiętam sytuacji politycznej w danym momencie gry.

Spoiler

Jestem teraz w momencie audiencji u Emphyra, dostaję zlecenie by znaleźć Ciri. Może mi ktoś mniej wiecej naszkicować "kto jest dobry a kto zły? Chodzi mi o sytuację Temeria vs Nilfgaard, kto jest kim, kto kim rządzi, kto kogo okupuje itp. Grając czuję że tracę wręcz mnóstwo przez nieznajomość książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 00:14, Piotr13PL napisał:

Taka prośba. Ponieważ nigdy nie skończyłem Wieśka przez zesputego save''a. Teraz przed
dodatkiem mam zamiar skończyć go, ale kompletnie nie pamiętam sytuacji politycznej w
danym momencie gry.

Spoiler

Jestem teraz w momencie audiencji u Emphyra, dostaję zlecenie by znaleźć Ciri. Może
mi ktoś mniej wiecej naszkicować "kto jest dobry a kto zły? Chodzi mi o sytuację Temeria
vs Nilfgaard, kto jest kim, kto kim rządzi, kto kogo okupuje itp. Grając czuję że tracę
wręcz mnóstwo przez nieznajomość książki.


Spoiler


Po audiencji i rozmowie z Yen powinieneś móc porozmawiać z facetem, który objaśni obecną sytuację polityczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 00:14, Piotr13PL napisał:

Taka prośba. Ponieważ nigdy nie skończyłem Wieśka przez zesputego save''a. Teraz przed
dodatkiem mam zamiar skończyć go, ale kompletnie nie pamiętam sytuacji politycznej w
danym momencie gry.

Spoiler

Jestem teraz w momencie audiencji u Emphyra, dostaję zlecenie by znaleźć Ciri. Może
mi ktoś mniej wiecej naszkicować "kto jest dobry a kto zły? Chodzi mi o sytuację Temeria
vs Nilfgaard, kto jest kim, kto kim rządzi, kto kogo okupuje itp. Grając czuję że tracę
wręcz mnóstwo przez nieznajomość książki.



Spoiler

Standardowo jak to w wiedźmińskim uniwersum nie da się jasno określić "kto jest dobry a kto zły", nie ma barw czarno-białych, jedynie odcienie szarości. Generalnie wygląda to tak, że Emhyr (cesarz Nilfgaardu) planuje ostateczną inwazję na północ, a jedyne co go przed tym powstrzymuje to Radowid, król Redanii, który wraz ze swoim wojskiem stacjonuje w Wolnym Mieście Novigrad, będącym ważnym punktem strategicznym, a jednocześnie posiadającym ogromne fundusze, które przeznaczone na wojsko były by w stanie przechylić szalę zwycięstwa.



Tak mnie więcej wygląda ogólny zarys sytuacji politycznej w trakcie akcji Wiedźmina 3. Radzę zrobić tak jak napisał Ecko, poznasz parę szczegółów, które powinny co nieco rozjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę tego kupca z książką "Cudowny przewodnik po gwincie"? Szukam na moście św. Grzegorza w Novigradzie, ale tam żadnego kupca nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 15:04, Kraju napisał:

Gdzie znajdę tego kupca z książką "Cudowny przewodnik po gwincie"? Szukam na moście św.
Grzegorza w Novigradzie, ale tam żadnego kupca nie uświadczyłem.


Już znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym patchem to dziwna sprawa. Chciałem sobie pobrać i zgrać na pendrive, żebym mógł szybciej zagrać w domu jak wrócę na weekend, ale czytając komentarze na FB Wiedźmina zastanawiam się co oni z tym pokombinowali. Nie mam na laptopie zainstalowanego Wiedźmina, ale mogę pobrać przez GOG Galaxy (lub stronę) patch 1.10+--.1.21, który zajmuje 2GB, tylko widziałem właśnie w tych komentarzach ludzi piszczących, że im pobiera 5,5GB. Jak to w końcu jest?
I robił ktoś z was takie czary z GOGiem, że pobiera pliki, wrzuca na pendrive i potem na inny komputer? Bo jeśli waga dodatku byłaby znośna to też pobrałbym sobie wcześniej, ale zastanawiam się czy to w ogóle ma prawo zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się