Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Jestem jednym z wielu ludzi, którym patch 1.21 wprowadził bug z xpem...

Mianowicie, miałem 5xp na 39 lvl, po patchu mam 2000/2000. Ludzie mówią, że nie moga zdobyć więcej, nie mogą levelować po tym. Sam już nie chciałem sprawdzać. Jak nie wydadzą fixa przed wyjściem dodatku to lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem ponownie Wiedźmina na swoim Xboksie, wraz z patchem ściągnął mi się dodatek "Krew i Wino" i jest o dziwo w pełni grywalny. Właśnie latam po Touissant :D Ktoś coś wie ? Jakiś wyciek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 19:10, Ecko09 napisał:

Jestem jednym z wielu ludzi, którym patch 1.21 wprowadził bug z xpem...

Mianowicie, miałem 5xp na 39 lvl, po patchu mam 2000/2000. Ludzie mówią, że nie moga
zdobyć więcej, nie mogą levelować po tym. Sam już nie chciałem sprawdzać. Jak nie wydadzą
fixa przed wyjściem dodatku to lipa...


Co do poprzedniego pytania, to kupiec jest obok balwierza (fryzjera/golibrody) niedaleko mostu.

Błąd z expem ma wiele osób, w tym mój brat na XBO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jaki jest ten prawdziwy patch? Ile waży- 2 czy 5,5GB? Bo mi zależy na pobraniu tego wcześniej i dowiezieniu do domu na pendrive. Nie mogę dać automatycznej aktualizacji, bo nie mam na laptopie zainstalowanego Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 19:10, Ecko09 napisał:

Mianowicie, miałem 5xp na 39 lvl, po patchu mam 2000/2000. Ludzie mówią, że nie moga
zdobyć więcej, nie mogą levelować po tym.

Też mi się zrobiło 2000/2000, ale po zabiciu cyklopa dostałem standardowe (marne bo marne) xp i normalnie awansowałem na 40 poziom. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy patch pobiera się tylko z automatu, ten wadliwy (najwyraźniej brakuje w nim kilku plików) można ściągnąć ręcznie, ale nie ma to najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Może do środy to naprawią i będę mógł skorzystać z szybszego Internetu i pobrać to w ludzkich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 19:49, Kadaj napisał:

> Mianowicie, miałem 5xp na 39 lvl, po patchu mam 2000/2000. Ludzie mówią, że nie
moga
> zdobyć więcej, nie mogą levelować po tym.
Też mi się zrobiło 2000/2000, ale po zabiciu cyklopa dostałem standardowe (marne bo marne)
xp i normalnie awansowałem na 40 poziom. : >


No tak, ale wtedy dostanę w zasadzie cały lvl do przodu, jako, że miałem marne 5xp na 39 lvl nabite. Dodatek zaczyna się od 34 lvl, czyli jestem już na granicy od niezdobywania xp za niego...

A wielkość patcha może też zależeć od tego jaką wersję gry macie zainstalowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, a czy spotkał się ktoś z was ze znacznikiem obozu bandytów, który nie da się wyszarzyć? Mam tu na myśli obóz bandytów w Velen - ziemi niczyjej, znajdujący się poniżej wsi Kłyki, w połowie drogi pomiędzy tą wsią a przystanią, skąd można odpłynąć łódką (więc może ze 150 kroków od wsi) jest to taki obóz na zboczu, z widokiem na wodę i utopce :D
Wszystko oczywiście po zainstalowaniu najnowszego patcha (swoją droga nowa mapa piękna sprawa, można sobie sprawdzić miejsca, które się odwiedziło ale nie wyczyściło :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 19:39, Radekl2 napisał:

To jaki jest ten prawdziwy patch? Ile waży- 2 czy 5,5GB? Bo mi zależy na pobraniu tego
wcześniej i dowiezieniu do domu na pendrive. Nie mogę dać automatycznej aktualizacji,
bo nie mam na laptopie zainstalowanego Wiedźmina.

Mój ważył ok. 5,6 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z koncertu muzyki z Wiedźmina 3 w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej w krakowskiej Tauron Arenie - absolutnie fantastyczne widowisko, przez połowę koncertu miałem ciary :D Owszem, kilku genialnych kawałków zabrakło, ale wszystko to wynagrodziło kilkanaście minut muzyki z dodatku Krew i Wino - w dodatku z towarzyszącymi urywkami z gry i kawałkami trailerów - bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że wraz z nowym patchem dodano licznik czasu spędzonego w grze? Widać go na karcie ze statystykami. Tylko się zastanawiam czy on na pewno pokazuje właściwą wartość, bo nie chce mi się wierzyć, że bez ruszania NG+, maksując tylko podstawkę i dodatek, naliczyło mi prawie 740 godzin 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 22:45, Keymaker_7 napisał:

Zauważyliście, że wraz z nowym patchem dodano licznik czasu spędzonego w grze? Widać
go na karcie ze statystykami.


Licznik był zawsze. Dodali jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 22:58, Rick napisał:

> Zauważyliście, że wraz z nowym patchem dodano licznik czasu spędzonego w grze? Widać

> go na karcie ze statystykami.

Licznik był zawsze. Dodali jakiś inny?

Był jakiś wskazujący czas gry ale w dniach, tygodniach, miesiącach i tak duże wartości tam widziałem, ze stwierdziłem że to licznik odnoszący się do czasu jaki minął w grze, a nie w realnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2016 o 23:04, Keymaker_7 napisał:

Był jakiś wskazujący czas gry ale w dniach, tygodniach, miesiącach i tak duże wartości
tam widziałem, ze stwierdziłem że to licznik odnoszący się do czasu jaki minął w grze,
a nie w realnym świecie.

No własnie. A teraz jest dokładniejszy, tak? Pokazuje godziny? Bo wcześniej nie było wiadomo jak liczyć "dzień" 24 godziny czy jak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 23:04, Keymaker_7 napisał:

Był jakiś wskazujący czas gry ale w dniach, tygodniach, miesiącach i tak duże wartości
tam widziałem, ze stwierdziłem że to licznik odnoszący się do czasu jaki minął w grze,
a nie w realnym świecie.


Ten licznik w grze był znacznie dokładniejszy niż na GOG Galaxy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2016 o 22:45, Rick napisał:

Też byłem! Absolutne mistrzostwo. I chyba rekord Polski w oklaskach. :D

Oklaski zdecydowanie się należały - mi przez cały koncert nie schodził uśmiech z twarzy :D Całego soundtracka mam już od dawna ściągniętego na telefon, ale występ na żywo to w ogóle inny poziom doznań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się