Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2016 o 23:37, pawbuk napisał:

Oklaski zdecydowanie się należały - mi przez cały koncert nie schodził uśmiech z twarzy
:D Całego soundtracka mam już od dawna ściągniętego na telefon, ale występ na żywo to
w ogóle inny poziom doznań :D


Wcześniej byłem na spotkaniach z Przybyłowiczem i Stroińskim, a dzisiaj z reżyserem i scenarzystą Wiedźmina. Mam podpisane okładki. :D Ludzie, którzy przyszli tylko na muzykę, w sumie dziwnie się na mnie i kolege patrzyli, ale to zupełnie inne doznania. My, jako gracze, łączyliśmy muzykę z przedstawianymi scenami i to również wywoływało inne emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, odpaliłem grę, żeby zobaczyć co się zmieniło w patchu, pobiegałem 5 minut po Velen... i odkryłem nowe zadanie poboczne. Po 110 godzinach grania. Ciekawe, ile jeszcze pominąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaż na mapce, bo mam wszystkie zadania/zapytajniki porobione :)

Jak u Ciebie szybka podróż ?

Mam na myśli to, że jak Wiesław pojawia się po szybkiej podróży, wszystkich chce boksować i strażnicy zaczynają być nerwowi :P


Jest też parę małych problemów, ale to nie na teraz gadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Festiwal bugów z nowym patchem/dodatkiem, ciąg dalszy. Tym razem w dodatku nie mam polskich głosów. Postacie nawet nie poruszają ustami! Z tego co poczytałem to tylko angielskie głosy działają bez problemu, wielu ludzi z dubingiem w innych językach ma ten problem.

No to sobie teraz poczekam ze 2 tyg. na patcha z fixem zanim będę mógł zacząć grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dubbing i wszystko działa bez problemów, ale już mam pierwszy minus, jak na razie pierwsi dwaj bossowie byli strasznie łatwi mimo gry na najwyższym poziomie trudności zostali szybko zatruci mieczami cechu zmiji i łatwo pokonani szczególnie

Spoiler

bruxa którą dodatkowo potraktowałem czarną krwią

nie stanowiła żadnego wyzwania bo zadawała niewielkie obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co poważnych bugów nie ma, głosy działają jak powinny. Ze śmiesznostek - raz widziałem lewitująca głowę, ale zniknęła po poruszeniu się Geralta. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z brakiem pliku Polskiej wersji dubbingu występuje prawie u każdego.

To się w głowie nie mieści, żeby za grę dać 100zł i nie mieć polskiej wersji - gra jest Polska przecież XD


Za to reszta jak na razie OK.

Bruxa napsuła mi krwi, bo silna i szybka.

Ten drug na arenie załatwił mnie po minucie i musiałem go rozpracować bardziej technicznie, niż siłowo.


Jak macie za słabych przeciwników, ustawcie dla nich w opcjach gry utrudniony poziom, to daje level 1+ niż ma Geralt.


Parę fotek z początku gry:

20160531154825468

20160531154833359

20160531154838593

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... zakupiłem " Krew i Wino " i próbuję wklepać kod na GOGu, ale nie podświetla mi się opcja " continue " po wpisaniu kodu ... Kod jest wypisany jednym ciągiem, nie ma żadnych odstępów, ale może robię coś źle?
Podobno na GOGu nie ma problemów z polskimi dialogami, tylko na innych platformach do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, o używaniu opcji spoiler. Nie zaszkodzi, a zdradzanie fabuły będę karał z dotkliwie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2016 o 16:27, lis_23 napisał:

Hmmm ... zakupiłem " Krew i Wino " i próbuję wklepać kod na GOGu, ale nie podświetla
mi się opcja " continue " po wpisaniu kodu ... Kod jest wypisany jednym ciągiem, nie
ma żadnych odstępów, ale może robię coś źle?



Najwyraźniej nie wczytała Ci się captcha, gdzie trzeba zaznaczyć, że nie jest się robotem, a później poklikać w kilka obrazków. Zresetuj klienta i próbuj do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2016 o 16:46, Kraju napisał:


Najwyraźniej nie wczytała Ci się captcha, gdzie trzeba zaznaczyć, że nie jest się robotem,
a później poklikać w kilka obrazków. Zresetuj klienta i próbuj do skutku.


Weszło, tylko nie wiedziałem, co to jest i to ignorowałem ;) Dopiero za którymś razem załapałem, o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie niezwiązane z Krwią i Winem.

Edycja: Dobra, już znam odpowiedź :D

Za to chciałem się spytać o lvl wymagany do dodatku. Zalecany jest 34, ja mam 40 lvl (miałbym 39, gdyby nie ten bug z xp ), więc pierwszy quest dodatku już mam na szaro. Jakie są wymagania kolejnych questów? Mam nadzieję, że szybko rośnie to w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2016 o 17:34, Ecko09 napisał:

Mam pytanie niezwiązane z Krwią i Winem.

Edycja: Dobra, już znam odpowiedź :D

Za to chciałem się spytać o lvl wymagany do dodatku. Zalecany jest 34, ja mam 40 lvl
(miałbym 39, gdyby nie ten bug z xp ), więc pierwszy quest dodatku już mam na szaro.
Jakie są wymagania kolejnych questów? Mam nadzieję, że szybko rośnie to w górę.



Levele są różnie skalowane, ale u mnie zawsze niższe, niż ma Geralt.

Punkty za misje są na odpowiednim balansie - ani za niskie ani za wysokie.

Gram od obiadu i zrobiłem zaledwie (albo aż) jeden level (70 -> 71, czyli 4000 pkt).

Później już normalnie leci 71 -> 72 level jest 2000pkt potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quest z

Spoiler

odbudowa winnicy

mi sie zbugowal :/

Nie moge
Spoiler

odnowic stajni i ogrodow.

Gra kaze mi czekac 2 dni a minely juz ze 2 tygodnie i questy stoja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie te qesty przeszły bezproblemowo.

Po prostu wchodzisz w medytację i dajesz zegar do przodu o jeden dzień i wychodzisz z medytacji - wtedy muszą zostać zrealizowane questy dotyczące czekania 1 dobę i to samo z questami 2 doby.

Wróć save z przed tych misji i spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2016 o 20:11, leven napisał:

U mnie te qesty przeszły bezproblemowo.

Po prostu wchodzisz w medytację i dajesz zegar do przodu o jeden dzień i wychodzisz z
medytacji - wtedy muszą zostać zrealizowane questy dotyczące czekania 1 dobę i to samo
z questami 2 doby.

Wróć save z przed tych misji i spróbuj jeszcze raz.



Wiem, jak sie mija dni :P I wiem, ze moge wrocic do sejwa wczesniej. Problem jest taki, ze ja nie przechodze takich questow poprzez medytacje - tylko gram swoim rytmem, az te dni mina mi w grze. I nie bede dla 2 questow wracal kilku godzin gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się