Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2016 o 00:17, Madoc napisał:

> Możesz to pokazać na obrazku ?

Mogę - po odblokowaniu mutacji wchodzisz do ekranu rozwoju postaci, klikasz C, tam kupujesz
sobie mutacje za punkty umiejętności i mutageny. Po wykupieniu co najmniej dwóch i wybraniu
jednej z nich (tak, żeby była na biało, pierwszy obrazek) odblokuje się dodatkowe miejsce
na umiejętność (obrazek drugi - czerwona mutacja, więc mogę włożyć tylko czerwoną umiejętność).


Dzięki za info :)

Szkoda, że nie mogę skasować umiejętności, bo teraz poustawiałbym to inaczej uwzględniając dodatkowe miejsca na rozwój postaci.


DLC nowe, to i zero pomocy w sieci odnośnie mojego "problemu" z resetem umiejętności poprzez eliksir oczyszczania.


Ja coś muszę robić źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2016 o 01:03, Ecko09 napisał:

Zakładam, że próbowałeś wypić eliksir bezpośrednio z ekwipunku, bez umieszczania go w
kieszeni.


Eliksir oczyszczenia kupiłem i zamontowałem w slocie - fotka od prawej.

Teraz wychodzę z menu gracza i wchodzę do gry i co ? nie ma go w kieszeni, czy jak to się nazywa - fotka od lewej.

Jedzenie jak montuje, to jest widoczne, ale tego eliksira nie ma :(

Co jest grane ?

Montowałem go we wszystkie możliwe sloty i też to nic nie daje.

Help !

20160602102056718

20160602102102203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez macie dziwne problemy po najnowszym patchu (mam tez najnowszy dodatek) do Wiedzmina?

Np zdazylo mi sie, ze podczas walki moj wiedzmin nie atakowal choc mial wyciagnieta odpowiednia bron, a gdy w koncu jakos zaskoczyl i wygralam walke to choc muzyka wrocila do normalnej to Wiesiek nie chcial ani schowac broni, ani skakac ani nie dalo sie podniesc przedmiotow z ziemi(nie bylo zywych wrogow w poblizu). Po wczytaniu (zapisalam podczas buga) gra wrocila do normy i juz moglam zebrac przedmioty z pokonanych wczesniej przeciwnikow.

Inny problem to juz pare razy zdarzylo mi sie, ze wypilam eliksir, a ten nie zadzialal. Nie wiem czy pozmieniali cos w dzialaniu eliksirow (nie czytalam opisow eliksirow), ale czasem dzialaja, a czasem nie. Podkreslam, ze wiedzmin nie mial zbyt wysokiego poziomu toksyn w organizmie gdy problem z eliksirami wystapil wiec to nie to.

Wczesniej przed najnowsza latka i premiera dodatku, takich problemow nie mialam w grze i nie wiem co sie dzieje. Gre w dodatek zaczelam ze swieza postacia poniewaz w grze + moja postac potrzebowala by jescze 10 poziomow, a ja chce juz w dodatek grac:P.

Co do samego dodatku to jak na razie calkiem niezle i oczywiscie piekne widoki, nowe potwory wiec jest ciekawie. Fabula srednia w porownaniu do tej z podstawki i poprzedniego dodatku, ale moze sie rozkreci z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2016 o 10:21, leven napisał:

Montowałem go we wszystkie możliwe sloty i też to nic nie daje.

Help !


Zaznacz go w ekwipunku i naciśnij E, nie przenoś go nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie wkurzające malutkie błędy. Np. za każdym razem jak się przenoszę do jakiegoś drogowskazu geralt jest tak jakby w trybie walki. Tzn. ma wyciągnięte pięści. Trwa to co prawda kilka sekund, ale jak przenoszę się gdzieś gdzie są strażnicy, zaczynają być nerwowi. Czasami geralt nie robi przewrotu tylko skacze do góry podczas walki, zdarza mu się też nie wyciągnąć miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2016 o 11:34, Rivriven napisał:

Zaznacz go w ekwipunku i naciśnij E, nie przenoś go nigdzie.


Dzięki :)

Takie proste, a ja się pogubiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2016 o 11:58, Rick napisał:

Ja mam takie wkurzające malutkie błędy. Np. za każdym razem jak się przenoszę do jakiegoś
drogowskazu geralt jest tak jakby w trybie walki. Tzn. ma wyciągnięte pięści. Trwa to
co prawda kilka sekund, ale jak przenoszę się gdzieś gdzie są strażnicy, zaczynają być
nerwowi. Czasami geralt nie robi przewrotu tylko skacze do góry podczas walki, zdarza
mu się też nie wyciągnąć miecza.


Mam to samo po szybkiej podróży i nie wiem, co robić aby się tego pozbyć - pewnie łatka wyjdzie.

Przewroty Wiesław robi zawsze, gdy trzeba, ale dość często nie wyciąga miecza automatycznie i wtedy mam problemy z przeciwnikiem, bo zanim ja to zrobię, to albo Geralt jest kaput, albo ledwo żyje XD

Możliwe, że zacznę stosować opcję ręcznego wyciągania miecza, która jest w ustawieniach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2016 o 14:15, leven napisał:

Możliwe, że zacznę stosować opcję ręcznego wyciągania miecza, która jest w ustawieniach
gry.

Po co? Ta opcja działa nawet jak nie jest włączona. W sensie normalnie również możesz ręcznie wyciągać. To opcja raczej dla osób, które nie lubią automatycznego wyciągania miecza. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2016 o 14:22, Rick napisał:


> Możliwe, że zacznę stosować opcję ręcznego wyciągania miecza, która jest w ustawieniach

> gry.
Po co? Ta opcja działa nawet jak nie jest włączona. W sensie normalnie również możesz
ręcznie wyciągać. To opcja raczej dla osób, które nie lubią automatycznego wyciągania
miecza. ;P


Jak się przyzwyczaję do ręcznego wyciągania miecza, to nie popełnię błędu - mam na myśli to, że nie wystąpi błąd i Geralt raz automatycznie się uzbroi a raz nie.

Chwila nieuwagi i jest zgon, a tak zawsze będę musiał wyjąć odpowiedni miecz.

Może to be sensu, ale to mnie na pewno lepiej przygotuje do ewentualnej walki.

Pobawię się w ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast wpienia bug, który sprawia, że niektóre napierśniki na naszej domowej wystawie są niewidzialne. Pozostałe elementy widać. Chciałem sobie na wystawie ustawić komplet pancerza szkoły wilka, a tu kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który Geralt ma najfajniejszy set z tych fotek ?

1. zbroja kapitana

2. zbroja kota

3. wojskowa kurtka

Jak macie jakieś fajniejsze sety, to proszę o namiary :)

Obecnie założona jest Wojskowa Kurtka, dla tego Kot i Kapitan mają na + wytrzymałość.

2016060214452662

20160602144528406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2016 o 21:12, Ecko09 napisał:

Rozgryźliście już pasywa talii Skellige? Wygląda na to, że po wygraniu rundy przywraca
jakieś karty odrzucone na stół? Albo coś takiego.

Niestety trochę się przeliczyłem ze wcześniejszym wyjaśnieniem.

Pasywna umiejętność talii Skellige aktywuje się automatycznie w 3 rundzie i polega na tym, że przywołuje ze stosu swoich zużytych kart dwie jednostki (nawet szpiegów, którzy pojawiają się na polu przeciwnika, ale za to aktywując swój efekt).
Nie obejmuje bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką zagwozdkę - olbrzymy występują w Bestiariuszu? Bo zauważyłem, że nie mam wpisu, jedyne co, to

Spoiler

Lodowy Olbrzym z Undvik

. I teraz nie wiem, czy nie zapisało mi się, czy jakoś tak się dziwnie złożyło, że przez całą grę żadnego nie zabiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2016 o 23:53, Achilleus napisał:

Czy ktokolwiek orientuje się kiedy w grze Ciri płacze. Scena ta jest pokazana w zwiastunie
premierowym: https://www.youtube.com/watch?v=CEinzieK3hI > 1:59
Pragnę jeszcze raz przeżyć tą niesamowitą historię i nie przegapić tej sceny.


To moze sie wydac dziwne, ale do tej pory nie wiem jak na tym forum robi sie spojler dlatego tez:

UWAGA SPOJLER !!! UWAGA SPOJLER !!! UWAGA SPOJLER !!! UWAGA SPOJLER !!! UWAGA SPOJLER !!!

Spoiler

To tylko urywek, ale jestem prawie pewien ze jest to pogrzeb Vesemira.



KONIEC SPOJLEROWANIA !!!

Jakby jakim modek chcial poprawic post tak zeby mial rece i nogi to prosze bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2016 o 08:54, berbelek napisał:

Jak strzelać z kuszy? Naciskam przycisk do używania przedmiotów pod ręką, ale nie działa.
Jakiś błąd?


Wciśnij tab i wybierz kuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się