Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

A ja postanowiłem (z ciekawości) usunąć całą grę i od nowa wszystko zainstalować.

Po co ?

Teraz, gdy mamy pełną wersję gry, chcę sprawdzić, czy po zainstalowaniu wszystkich dodatków, gra od początku będzie oferować nowy image opcji rozwojowych Geralta i czy będą tam np. farbki dla zbroi, itp.

Jak by co, mam zgrane save z całej rozgrywki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2016 o 10:25, leven napisał:

Teraz, gdy mamy pełną wersję gry, chcę sprawdzić, czy po zainstalowaniu wszystkich dodatków,
gra od początku będzie oferować nowy image opcji rozwojowych Geralta i czy będą tam np.
farbki dla zbroi, itp.


Nie. Rzeczy, które dodano w Sercach z Kamienia są dostępne tylko w tamtym regionie, tak samo w przypadku Krwi i Wina. Farbki możesz zdobyć tylko w Toussaint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zaczynać grę od początku od Białego Sadu? czy jak jestem w Velen to styknie, bo wcześniej nic bym i tak nie spotkał z obu dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2016 o 08:14, Paoro napisał:

Warto zaczynać grę od początku od Białego Sadu? czy jak jestem w Velen to styknie, bo
wcześniej nic bym i tak nie spotkał z obu dodatków?


Zacznij od Białego Sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z grafiką. Mgła wygląda jak sprite. Wcześniej tak nie było. Przeinstalowałem grę. Sterowniko od mojego Radeona 7870 też (obecnie 16.3.2 na 16.5.3 jest tak samo) Sprawdzałem jak to wygląda z KiW i bez. Nie ma różnicy. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2016 o 08:14, Paoro napisał:

Warto zaczynać grę od początku od Białego Sadu? czy jak jestem w Velen to styknie, bo
wcześniej nic bym i tak nie spotkał z obu dodatków?


A ja się "wkurzyłem" i rozpocząłem wczoraj grę od samego początku, ale cała gra jest maksymalnie spatchowana - czyli do 1.21 + wszystkie możliwe DLC :)

Teraz jadę od początku: podstawka -> Serce z Kamienia -> Krew i Wino -> NG+ -> podstawka -> Serce z Kamienia -> Krew i Wino :P

A dalej nie wiem, chociaż po upgrade do 1.21 + Wgranie dodatku KiW, wyskoczyła informacja dotycząca NG+ XD

Za tydzień do roboty, więc mam mnóstwo czasu na ponowne przejście już całej gry bez czekania na DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2016 o 09:23, Ecko09 napisał:

> Warto zaczynać grę od początku od Białego Sadu? czy jak jestem w Velen to styknie,
bo
> wcześniej nic bym i tak nie spotkał z obu dodatków?

Zacznij od Białego Sadu.

A co będzie jeśli zacznę od Velen? Dużo stracę? Będę mógł rozwiązać wszystkie zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wam się tak strasznie długo gra wczytuje? U mnie trwa to równe 3min.... Najdziwniejsze jest to, że mam tak tylko z zapisem z ukończonej gry, na którym gram w Krew i Wino. Wczytywanie innych zapisów (z prób rozpoczęcia gry od nowa) trwa zdecydowanie krócej- historyjka od Jaskra i tyle. Nie wiem czy da się coś z tym zrobić, czy mam się męczyć do ukończenia dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2016 o 11:01, Paoro napisał:

A co będzie jeśli zacznę od Velen? Dużo stracę? Będę mógł rozwiązać wszystkie zadania?



W Białym Sadzie jest 6 miejsc Mocy, a to jest bardzo dużo, bo każde miejsce Mocy dodaje punkt do rozwoju postaci.

Ale jak je masz zaliczone, to od Velen możesz jechać.


Aha.... zapomniałbym - bez zaliczenia Białego Sadu nie wykonasz misji "pełna kolekcja kart"

Tak, że zacznij grę od Białego Sadu, odwiedź wszystkie miejsca Mocy i pozbieraj wszystkie karty do Gwinta.

To Ci zajmie parę godzin, ale warto.

Poza tym, u jednego kupca jest set na 4 level, a ten przyda się do wykonania misji z Wiedźmą - Keira Metz

20160604113833125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2016 o 11:06, Radekl2 napisał:

Też wam się tak strasznie długo gra wczytuje? U mnie trwa to równe 3min.... Najdziwniejsze
jest to, że mam tak tylko z zapisem z ukończonej gry, na którym gram w Krew i Wino. Wczytywanie
innych zapisów (z prób rozpoczęcia gry od nowa) trwa zdecydowanie krócej- historyjka
od Jaskra i tyle. Nie wiem czy da się coś z tym zrobić, czy mam się męczyć do ukończenia
dodatku.



Gra mi się długo wczytywała, gdy za dużo namieszałem z modami.

Może o to chodzi ?

Zrób sobie też podgląd użycia CPU/RAM/HDD przy wczytywaniu, może któryś z tych podzespołów jest w 100% użyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2016 o 11:41, leven napisał:

Tak, że zacznij grę od Białego Sadu, odwiedź wszystkie miejsca Mocy i pozbieraj wszystkie
karty do Gwinta.

Żeby zdobyć wszystkie karty do Gwinta to trzeba wszystkie kupować i zdobywać? Są jakieś nowe z dodatków?

Dnia 04.06.2016 o 11:41, leven napisał:

Poza tym, u jednego kupca jest set na 4 level, a ten przyda się do wykonania misji z
Wiedźmą - Keira Metz

co to znaczy "set"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w Gwinta nie gram, ale pytałem na forach Redów, jak wykonać misję "pełna kolekcja kart" i tam mi napisano, że trzeba kupować karty i wygrywać karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2016 o 15:19, Paoro napisał:

Żeby zdobyć wszystkie karty do Gwinta to trzeba wszystkie kupować i zdobywać? Są jakieś
nowe z dodatków?


W SzK doszły 3 czy 4 karty. A w KiW doszła cała talia. Ale są miejsca, w których jak nie zdobędziesz karty to już tam nie wrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Cudowny przewodnik po gwincie pokazuje ile kart zostało do zebrania w danym rejonie a nie w jakim miejscu znajdują się karty i u jakiego kupca ? Pytam się ponieważ została mi ostatnia karta do zebrania w Novigradzie i cały dzień straciłem na poszukiwaniu. Byłem u wszystkich kupcach/rzemieślnikach i nikt nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2016 o 20:24, Rick napisał:


> Żeby zdobyć wszystkie karty do Gwinta to trzeba wszystkie kupować i zdobywać? Są
jakieś
> nowe z dodatków?

W SzK doszły 3 czy 4 karty. A w KiW doszła cała talia. Ale są miejsca, w których jak
nie zdobędziesz karty to już tam nie wrócisz.


W SzK doszło 10 kart. Ale karty z dodatków nie liczą się do zadania z podstawki. W SzK nie ma na nie questa, natomiast w KiW jest kolejny quest, który pokazuje, gdzie można każdą z tych kart wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2016 o 23:16, ZubenPL napisał:

Ktoś wie gdzie w dodatku można znaleźć jakąś nową kusze?

Musi być znaleźna?
Kuszę można dość szybko wygrać na

Spoiler

Turnieju Rycerskim

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2016 o 00:02, Arczir2d2 napisał:

Jak wyglądają arcymistrzowskie zbroje wiedźmińskie? jakieś screeny może ktoś podesłać?

Proszę: https://www.youtube.com/watch?v=ccSI2p-bB2g


Wczoraj przeszedłem dodatek. Oczywiście zrobiłem małą, malutką rzecz i ona chyba zmieniła mi zakończenie :) Ale nie powiem, jestem nawet zadowolony. Nie zrobiłem jeszcze wszystkich znaków zapytania i jest możliwe, że jeszcze gdzieś mi umknęło jakieś zadanie poboczne. Nie zmienia to jednak faktu, że grało mi się genialnie. Po prostu. Toussant z całym swoim urokiem, z żyjącymi tam potworami po prostu mnie oczarowało. Te przepiękne animacje i walki np. z Bruxami albo Alpami (widzieliście ten motyw ze stojącą kobietą, która zamienia "zrzuca" płaszcz? Miazga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się