Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Podczas zadania

Spoiler

Szturm na Dun Tynne

pojawia się komunikat, że niektórych zadań nie będę już w stanie ukończyć. Tyczy się to tylko zadań pobocznych, czy również zleceń wiedźmińskich i poszukiwań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zastanawiam się nad zakupem PS4 między innymi pod kątem Wiedźmina ;) i stąd moje pytanie: czy idzie kupić jakiś zestaw Wiedźmina 3 wraz z dodatkiem Serce Kamienia i Krew i Wino (jeden duży pakiet) czy trzeba sobie go samemu skomponować? Szukałem i jakoś nic takiego nie znalazłem. Nie będę ukrywał, że im taniej, tym lepiej, a takie paczki zawsze był tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma takiego pakietu w sprzedazy. CDPR planuje go wydać, ale to bliżej grudnia. Obecnie można kupić podstawkę i dwa dodatki w formie season passa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie rzeczy przechodzą ze mną do NG+? Drzewko umiejętności wydaje się oczywistą odpowiedzią. Zgaduję, że zbroję i miecze też zatrzymam. A co z niewydanymi punktami umiejętności i niezużytymi mutagenami?

P.S. Ten odwar co zwiększa pojemność ekwipunku to działa na stałe czy to bug? Sądziłem, że będzie ograniczone czasowo działanie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2016 o 12:22, Ecko09 napisał:

Jakie rzeczy przechodzą ze mną do NG+? Drzewko umiejętności wydaje się oczywistą odpowiedzią.
Zgaduję, że zbroję i miecze też zatrzymam. A co z niewydanymi punktami umiejętności i
niezużytymi mutagenami?

P.S. Ten odwar co zwiększa pojemność ekwipunku to działa na stałe czy to bug? Sądziłem,
że będzie ograniczone czasowo działanie tego.


Punkty umiejętności i mutageny zostają. Lepszym pytaniem byłoby co nie przechodzi, bo z tego co pamiętam zostaje wszystko oprócz przedmiotów związanych z zadaniami.

Co do odwaru, o ile mówimy o tym samym, to jest to bug. Jeśli minął czas jego trwania, a Ty nadal nie pozbyłeś się przedmiotów powodujących nadwyżkę wagi, to po ich usunięciu z ekwipunku udźwig powinien wrócić do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2016 o 23:26, MisticGohan_MODED napisał:

Wiecie gdzie i u kogo można na tym nowym obszarze kupić eliksir do resetowania umiejętności
?
Myślałem że niczego nowego nie będzie więc trochę tych punktów pomarnowałem...

Trochę późno, ale może innym się przyda - eliksir można kupić u zielarki w Beauclair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Do czego służy ta figurka Reginalda, którą się dostaje za wykonanie questa ze skradzionymi genitaliami? Postawić w swoim domu jej nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2016 o 01:21, Ecko09 napisał:

Spoiler

Do czego służy ta figurka Reginalda, którą się dostaje za wykonanie questa ze skradzionymi
genitaliami? Postawić w swoim domu jej nie można.



Spoiler

Przed domem można. Przy wejściu do piwniczki jest cokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla tych co już ukończyli dodatek, mianowicie:

Spoiler

W końcówce pomogłem Orianie, ale na nabrzeżu zmieniłem zdanie i poszedłem uwolnić Sjannę. Już po skończeniu głównego wątku, odwiedziłem jaskinię Ukrytego (dzięki kluczowi od Oriany), niestety jak tylko się do niego zbliżę to mnie zabija (co zrozumiałe). Pytanie do was, czy w takim rozegraniu ostatecznego wątku (pominięcie wątku z Ukrytym) jest szansa na wydobycie z jego jaskini pełnej zbroi (tej czerwonej z maską)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszlam juz oba DLC do Wiedzmina i przyznaje, ze troche zmienila sie ocena tej gry jak dla mnie. Daje Wiedzminowi 10/10 w kategori RPG, jak dla mnie od paru lat nie bylo zadnej gry, ktora by sie rownala z Wiedzminem. DLC tez trzymaja wysoki poziom i o dziwo najnowsze DLC jest wedlug mnie (teraz po przejsciu fabuly) o wiele lepsze od pierwszego i nawet niemal tak dobre jak gra podstawowa. Szkoda, ze gier na takim samym poziomie jak Wiedzmin III jest tak malo. Swietnie sie gralo, w sumie ponad 250 godzin w moim przypadku czyli pieniazki dobrze wydane:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By używać młynka trzeba przytrzymywać LPM? Odblokowałem tę umiejętność już dość dawno, ale nawet nie zwróciłem uwagi wcześniej, że się nie odpala, zawsze grałem naciskając LPM w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2016 o 16:41, Numenpl napisał:

Filmik pokazujący działanie najnowszej wersji STLM w wersji 2.2.1
https://www.youtube.com/watch?v=53UgxRraxio

Nie należy także kierowa się filmikiem z candyland bo jechali na wersji 2.2 która nie
była robiona pod kątem ostatniego DLC tylko samej gry.

Ohydne, klimat lokacji zniszczony, nie wiem jak można grać na takich modach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2016 o 16:59, ZubenPL napisał:

Ohydne, klimat lokacji zniszczony, nie wiem jak można grać na takich modach.


Kwestia gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadanie O czym szepczą grzyby to mistrzostwo świata i okolic :D,podłożony głos pod

Spoiler

Płotkę

,pytanie Geralta o to że pokonuje oceany a nie może sobie poradzić z murkiem-padłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stół płatnerski i osełka wykupione w posiadłości powinny stać na placu? Bo mam niby ikonki na mapie, ale są tym tylko jakieś śmieci i siedzą sobie chłopi. Nie wiem, czy bug, czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się