Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

witam
Mam problem z

Spoiler

dzinnem otoz nie moge pokonac normalnie jakis jest mega mocny jedne uderzenie i sciaga cale moje zycie, jak naloze znak tarczy to sciagnie mi i nawet blokuje nalozenie anstepnej jeden grzmot i moja postac umiera, tyle walk stoczylem a ta jest nie do przejscia, jakby moj dzinn byl niesmiertelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za spam

Spoiler

ale sugerowany poziom misji ostatnie zyczenie 15 moj Geralt ma 25, do walki wszystko nawet uzyte olej przeciw magicznych, bomba dimetrowa uzycia nwet gromu i praktycznie nie moge z Dzinna nic sciagnac z zycia a tymczasem on jeden grzmot i postac ginie nie wiem czy to bug ale ogladaja =c nawet filmy na yotube nikt nie mial ciezko jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie pamietam na którym lvlu robilem ten q, ale przechodzilem gre kilka razy, na róznych poziomach trudnosci, w tym na najtrudniejszym i szczerze powiedziawszy nie przypominam sobie zeby bylo jakos super ciezko go ubic. Stawialbym ze masz jakiegos buga jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem co wywolalo blad ustatwienie podnies poziom przeciwnikow, chcialem zeby az tak latwo nigdzie nie bylo i wywolalo to ogromny bug taki ze przeciwnik stal sie niesmiertelny albo nie w moim zasiegu reki. ostatnio po patchu odczuwam wiecej bledow niz przed aktualizacja wtedy z zadnymi bugami nie mialem problemow.
przyklad

Spoiler

zadanie mistrz plenerstwa i jak geralt zgadza sie testowac zbroje i nagle postacie stoja obok siebie nie ma zadnej reakcji postaci i za chwile filmik jak jest juz po tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek Krew i Wino. Doszedłem do momentu, gdy

Spoiler

Geralt szykuje się do ataku na warownię, gdzie ukrywa się siostra Księżnej. Gdy idę do punktu zbiórki wyskakuje mi informacja, że zbliżam się do ,,przełomowego momentu w fabule" i po wykonaniu zadania niektóre rzeczy mogą być niedostępne.

Dużo stracę jeśli będę kontynuował? I czy to już koniec głównego wątku, czy może będzie coś dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dużo stracę jeśli będę kontynuował? I czy to już koniec głównego

Dnia 14.06.2016 o 17:31, Pawciu45 napisał:

wątku, czy może będzie coś dalej?


Spoiler

Jeszcze dość spora część wątku głównego, niemniej jak zaczniesz tę misję będzie cały czas szła akcja. Praktycznie nie będziesz miał "czasu wolnego", żeby pochodzić po Toussaint aż do zakończenia wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2016 o 17:31, Pawciu45 napisał:

Dodatek Krew i Wino. Doszedłem do momentu, [...] I czy to już koniec głównego
wątku, czy może będzie coś dalej?

To nie doslowny koniec bo jescze jest pare zadan w tym watku. Z czego pamietam to chyba jedno lub dwa (moze wiecej) zadan pobocznych mozesz utracic (trafia do tych "zawalonych") jezeli nie ukonczyles ich jescze, ale potem po glownym watku mozesz dalej podrozowac po calej krainie z dodatku i robic te pozostale zadania, ktore sa nadal aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych którzy skończyli Wino. Otóż w prologu przyszła do mnie

Spoiler

Ciri jako wiedźminka, a w podstawce została cesarzową w Nilfgaardzie. To u mnie się coś wykrzaczyło czy jest tylko jeden kanoniczny prolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W epilogu ;) Jeśli grałem na starym sejwie to coś się rzeczywiście wykrzaczyło. Ja grałem sam dodatek to do mnie

Spoiler

przyszedł Jaskier i mówił, że Priscilla została zaatakowana w Novigradzie. Ale wiem, że też przychodzi Triss albo Yenn.



EDIT: naprawiono to w patchu, który wyszedł dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porad jak grać talią Skellige. Zazwyczaj stawiałem na ilość i grałem albo potworami albo talią nilfgaardu. Skellige tak się nie da i mam problem wygrać turniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skellige ma całe mnóstwo kart specjalnych posiadających cechę braterstwa. Masz więc dużą szansę na wyciągnięcie z talii zdublowanych kart z tego segmentu, co nie jest niestety najlepszym rozwiązaniem (dokładnie tak jak w przypadku talii potworów). Najważniejszą taktyką jest unikanie pożogi przeciwnika. Poczekaj na dogodny moment by zagrać kartami Drakkarów czy Cerys, by uniknąć bolesnej straty twoich najsilniejszych kart. W każdym przypadku powinny się u ciebie znaleźć karty Cerys, Drakkarów oraz Kambi. Możesz natomiast kompletnie zignorować berserkerów, którzy potrzebują ogromnego szczęścia by wylosować je w idealnej konfiguracji. Konfiguracją tą jest oczywiści Mardroeme/Myszowór oraz przynajmniej dwóch młodych berserkerów w ręce. Miej na uwadze fakt, że sama karta specjalna Mardroeme zabiera wolne miejsce dla Rogu Dowódcy, dlatego karta Myszowora jest tutaj najlepszym rozwiązaniem, ponieważ w przeciwieństwie do Mardroeme, nie zabiera miejsca dla Rogu Dowódcy. Jest to jak widać duża loteria i w większości przypadków nie wylosujesz pożądanej konfiguracji kart, która pozwoli wykorzystać pełen potencjał berserkerów. Podczas wyboru przywódcy powinieneś się kierować tylko jedną zasadą. Jeżeli lubisz grać talią z efektami pogodowymi - wybierz króla Brana. Jeżeli natomiast grasz przeciwko talii Nilfgaardu lub Scoia''tael - wybierz Cracha. Bran pozwoli ci na częściowe zniwelowanie efektów pogodowych, przez co nie stracisz całej mocy rzuconych kart. Crach natomiast pozwala na przetasowanie odrzuconych kart obu graczy, co znacząco utrudnia grę przeciwnikowi używającemu dużej ilości medyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2016 o 22:11, Nalfein napisał:

Pytanie do tych którzy skończyli Wino. Otóż w prologu przyszła do mnie

Spoiler

Ciri jako wiedźminka,
a w podstawce została cesarzową w Nilfgaardzie. To u mnie się coś wykrzaczyło czy jest
tylko jeden kanoniczny prolog?



Tu masz możliwości zakończenia:

Spoiler

1. Jeśli romans z Yen - pojawi się Yen
2. Jeśli romans z Triss - pojawi się Triss
3. Jeśli romans z obiema jednocześnie lub z żadną z nich - pojawi się Ciri(wiedźminka lub cesarzowa zależy jak potoczyły się jej losy)
4. Jeśli romans z obiema jednocześnie a Ciri nie przeżyła - wtedy pojawi się Jaskier
5. Shani najtrudniejsze do wykonania. Jeśli nie spotkasz Triss nie zobaczysz się z Yen na Skellige olejesz poszukiwanie Ciri i zaczniesz Serce z kamienia do spotkania z Shani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś jeszcze jakiś sklep internetowy gdzie został chociaż jeden egzemplarz edycji limitowanej Serca z kamienia na PC? Google zwraca tylko sklepy z nieaktualnymi ofertami (nie ma to jak zawalać google).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2016 o 17:48, Boguslav4 napisał:

Czy zna ktoś jeszcze jakiś sklep internetowy gdzie został chociaż jeden egzemplarz edycji
limitowanej Serca z kamienia na PC? Google zwraca tylko sklepy z nieaktualnymi ofertami
(nie ma to jak zawalać google).

Serca z Kamienia wrócą do sklepów za kilka tygodni. CDP kazał wycofać ze sklepów (a raczej schowac w magazynie) wszystkie egzemplarze serc z kamienia na czas premiery krwi i wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2016 o 22:20, Ichvander napisał:

Ktos wie co to za OGROMNY patch, ktory wazy 15GB? oO

Patch poprawiający błędy po premierze dodatku. Monstrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2016 o 22:20, Ichvander napisał:

Ktos wie co to za OGROMNY patch, ktory wazy 15GB? oO


Nowy dodatek, Krew i Wino? :)

Edit: o cholera, to sorry za błąd. Jako ze nie zakupilem jeszcze KiW, wiec sie nie orientuje, naprawde tam jest az tyle bugów, ze potrzebny az taki patch? Chyba nawet do podstawki takie nie wychodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2016 o 22:22, TigerXP napisał:

> Ktos wie co to za OGROMNY patch, ktory wazy 15GB? oO

Nowy dodatek, Krew i Wino? :)

Juz go mam, ba, nawet przeszedlem... tydzien temu :P

A na stronie oficjalnej czy fb nie widze, zeby cos tak duzego ostatnio wrzucili. Ciekawy bug chyba.

@Rick
dzieki, dopiero zauwazylem Twoj post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2016 o 22:22, TigerXP napisał:

> Ktos wie co to za OGROMNY patch, ktory wazy 15GB? oO

Nowy dodatek, Krew i Wino? :)

Edit: o cholera, to sorry za błąd. Jako ze nie zakupilem jeszcze KiW, wiec sie nie orientuje,
naprawde tam jest az tyle bugów, ze potrzebny az taki patch? Chyba nawet do podstawki
takie nie wychodzily.

Nie bugów nie było zbyt wiele ale to gog galaxy tam każdy nic nie zmieniający patch waży po 10GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się