Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2016 o 15:24, DarkWolf_PL napisał:

Kawał czasu temu przeszedłem Wiesia 3, lecz z tego co pamiętam

Spoiler

musisz odwiedzić uwięzionego
ducha przed spotkaniem mieszkańców wsi. Duch nie jest zaznaczony na mapie, więc musisz
wiedzieć gdzie szukać. Pomóż mu, uwalniając go poprzez wykonanie specjalnego questu .
Ludzie ze wsi nadal będą martwi, lecz dzieci zostaną uratowane i zabrane do miasta.


To się działo jak

Spoiler

uwalniało się ducha zaklętego w drzewo, tą czwartą czarownicę. Wioska została zniszczona, ale dzieci zostawały przeniesione do Novigradu. Tylko że wtedy ginęła żona barona. To o tego ducha chodzi? Jeśli tak to jak w takim razie uratowac żone barona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2016 o 16:07, Rick napisał:

To się działo jak

Spoiler

uwalniało się ducha zaklętego w drzewo, tą czwartą czarownicę. Wioska
została zniszczona, ale dzieci zostawały przeniesione do Novigradu. Tylko że wtedy ginęła
żona barona. To o tego ducha chodzi? Jeśli tak to jak w takim razie uratowac żone barona?


czas edycji się skończył i zapomniałem dodać że te 3 zakończenie to był fake :( na razie pocinam w KiW, a SzK nie chciało mi się grać, bo mam dosyć szlajania się w Velen/Novigradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2016 o 16:07, Rick napisał:

To się działo jak

Spoiler

uwalniało się ducha zaklętego w drzewo, tą czwartą czarownicę. Wioska
została zniszczona, ale dzieci zostawały przeniesione do Novigradu. Tylko że wtedy ginęła
żona barona. To o tego ducha chodzi? Jeśli tak to jak w takim razie uratowac żone barona?


Kluczem jest właśnie dotarcie do ducha przed spotkaniem z wieśniakami, wtedy żonka przeżyje.

@Numenpl LOL NOPE https://www.youtube.com/watch?v=PCffTIYYIlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2016 o 19:29, Rick napisał:


> Kluczem jest właśnie dotarcie do ducha przed spotkaniem z wieśniakami, wtedy żonka
przeżyje.
>
> @Numenpl LOL NOPE https://www.youtube.com/watch?v=PCffTIYYIlc
>
WTF?! Tyle czasu po premierze, a ja wciąż dowiaduję się, że pewne questy można zrobić
inaczej. :o

ten filmik to fake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2016 o 00:02, Rick napisał:


> ten filmik to fake
Możliwe, kiedys sprawdzę.


To nie jest fake. Przechodzę wiedźmina po raz 2, teraz new game + i w taki sposób jak na filmiku wszystko przebiegło. Zrobiłem to całkiem nieświadomie, bo za pierwszym razem zabiłem ducha lasu i chciałem przetestować inny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie potwierdzić że jak nie spotkało się Jaskra ani Ciri w podstawce nie romansowało się z Triss (nie odwiedzasz ją w mieście) , ani z Yen to Zoltan na końcu pojawia się w krwi i winie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2016 o 11:43, Hartigan napisał:

Jest ktoś w stanie potwierdzić że jak nie spotkało się Jaskra ani Ciri w podstawce nie
romansowało się z Triss (nie odwiedzasz ją w mieście) , ani z Yen to Zoltan na końcu
pojawia się w krwi i winie ?


To jest niemożliwe, bo chociażby spotkanie z Ciri jest zadaniem obowiązkowym, to samo tyczy się Jaskra o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2016 o 11:52, Snafu napisał:

To jest niemożliwe, bo chociażby spotkanie z Ciri jest zadaniem obowiązkowym, to samo
tyczy się Jaskra o ile dobrze pamiętam. [m-r]



Czyli filmik fake:
https://www.youtube.com/watch?v=wR5nQeWKR_k
A dopiero teraz dotarło do mnie że jest zmontowany z wcześniejszego zadania z poszukiwaniem Jaskra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2016 o 11:54, Hartigan napisał:

A dopiero teraz dotarło do mnie że jest zmontowany z wcześniejszego zadania z poszukiwaniem
Jaskra. [m-r]


Serio nie zorientowaleś się po tym "hmm" co chwile? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przetestowałem sobie wersję bez gog galaxy bo od wersji 1.1.16 galaxy nie będzie działać na XP i Windows Vista i szczerze jak tylko wyszła wersja 1.30 to powinienem wywalić tego galaxy z dysku +5-10 FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wersją na Playstation 4. Gram właśnie w dodatek "Krew i wino" i zbugowało mi ekwipunek. Jak widać na zdjęciu, Geralt jest ubrany m.in. w zbroje, jednak pokazuje się pusty slot, przez co nie mogę jej zdjąć. O ile dało radę to obejść w przypadku zbroi i mieczy (zakładałem co innego w ten slot, po czym zdejmowałem), o tyle już kusza cały czas pokazuje mi się pusta. Bardzo proszę o pomoc, bez tego nie jestem w stanie zrobić zadania z

Spoiler

nowymi mutagenami

.

2016092718244915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2016 o 21:52, Slappy napisał:

Witam :)

Mam pytanie kupiłem Wiedźmina 3 edycję gry roku na PC. Ona ma w sobie już jakieś patche,
czy muszę wszystko od zera instalować?


Jest zaktualizowana do wersji dostępnej w dniu premiery. Jeśli wyszły jakieś fixy od tego czasu to musisz je zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem z grą.

Otóż nie mogę uruchomić gry z powodu aktualizacji gry w GOG Galaxy(Przycisk graj nie wyświetla się na zielono).
Cały czas mi wyskakuje że trwa aktualizacja, czekałem jedną godzinę i żadnego postępu nie widać.

Ktoś wie co może być przyczyną?

20161012222832796

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2016 o 23:40, Rick napisał:


>
> Ktoś wie co może być przyczyną?
Nie włączaj gry przez gog galaxy :P

Czy przypadkiem nie wróciłeś do gry po dłuższym okresie czasu od nie grania ? Jeżeli tak usuń całkowicie grę i pobierz tylko wersje 1.31(gog-52). Reszte dlc oraz dodatki pobierze ci bez problemu automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się