Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Wygląda fajnie i na screenach dużo lepiej. Mam tylko pytanie na ile wpływa to na obciążenie karty? Nigdy nie eksperymentowałem z podobnymi narzędziami i nie wiem czy fps mocno na tym ucierpią, czy raczej nie.

@lis_23
Kurier też człowiek. Miałeś pecha, bo widocznie w magazynie nawalili mu tyle paczek, że nie zdążył. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale taki problem często dotyczy małych miejscowości (takich jak moja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 20:26, Radekl2 napisał:

Wygląda fajnie i na screenach dużo lepiej. Mam tylko pytanie na ile wpływa to na obciążenie
karty? Nigdy nie eksperymentowałem z podobnymi narzędziami i nie wiem czy fps mocno na
tym ucierpią, czy raczej nie.

nie powinno z drugiej strony w niektórych grach to przyśpiesza o dziwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 20:24, lis_23 napisał:

Coś czuję, że nie ujrzę dzisiaj na oczy mojej EK - jest już po 20 stej i żadnego kontaktu
z kurierem.

no to teraz musisz się dodatkowo modlić aby płyta nr 2 nie była skopana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 20:29, Snafu napisał:

Wiecie może skąd mogę pobrać te dwa pierwsze DLC? Szukam na GoGu i nic.

W galaxy w dodatkowych materiałach ale jest problem nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To myślę, że watro się tym zainteresować, bo screeny wyglądają (dla mnie) dużo lepiej. Bardziej to pasuje do klimatu Wiedźmina. Na 100% sprawdzę, gdy już kupię swoją kopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 20:32, Radekl2 napisał:

To myślę, że watro się tym zainteresować, bo screeny wyglądają (dla mnie) dużo lepiej.
Bardziej to pasuje do klimatu Wiedźmina. Na 100% sprawdzę, gdy już kupię swoją kopię.

masz tu jeszcze paczkę screenów i preset do ściągniecia jednego użytkownika

screeny - https://www.flickr.com/photos/doktor1/sets/72157652689265990
preset - http://www.mediafire.com/view/zty03f97hlqdbok/SweetFX_settings.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2015 o 20:26, Radekl2 napisał:


@lis_23
Kurier też człowiek. Miałeś pecha, bo widocznie w magazynie nawalili mu tyle paczek,
że nie zdążył. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale taki problem często dotyczy małych miejscowości
(takich jak moja).


Sosnowiec, ok 20 km od Katowic. Paczka była wydana po dziewiątej rano, więc kurier ją dostał. Na stronie DPD pisze tak:

2015-05-19 09:12:09 Wydanie przesyłki do doręczenia KT2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze to będąc w dość dużych nerwach . Mam pytanie do "Kraju" i moderatora "Isildur" czy dobrze się bawiliście robiąc mnie w cioła. Przesyłki do 20 chyba w snach waszych. A ja wam uwierzyłem. Co za chaos panuje w waszej lub kurierskiej firmie.Ponieważ już sam nie wiem kto jest winny. Gra jest opłacona, specjalnie wziełem dzisiaj wolne i nadal nie otrzymałem przesyłki.Tylko prosze nie odsyłajcie mnie do reklamacji poniewaz przerabiałem już ten temat z Dying Light (Z powodu błędu systemu, nie przypisał się Panu kod ). A reklamacja swoją drogą już była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam o co Ci chodzi... To, że kurierzy pracują do 20 wcale nie oznacza, że koniecznie musisz dzisiaj tę grę otrzymać - być może mają tyle przysyłek, że się zwyczajnie nie wyrobili. Nie miej do nikogo z forum pretensji o to, że nie dostałeś przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 20:40, pawbuk napisał:

Jak to zmodyfikować w ten sposób? ;D


kolorystyka SFX - na forum pcl napisałem co i jak / mod ini pełny

modyfikacja powyżej ultra ini -50% do wydajności
modyfikacja kolorystyki od -1-5% do wydajności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w każdym razie typuję nowy kultowy tekst pokroju klasycznego "Zanim wyruszysz w drogę..." - to "Nie można zapisać gry w tym momencie"... :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 20:22, Numenpl napisał:

spokojnie ludzie się już wzięli za sweetfx tutaj masz przykład.


Jeszcze trochę i powróci poziom grafiki z 2013 roku :) Super że od razu ludzie zaczęli dłubać przy grafice, bo potencjał jest duży.

EDIT: Chociaż nie... już jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się