Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2015 o 00:09, Smooqu napisał:

5. Bardzo dziwne są animacje Geralta, mam wrażenie jakby były bardzo rwane.


Poczekaj az zagrasz

Spoiler

Ciri

. Oczom nie wierzylem jak zj&^% animacje tej postaci kiedy chodzi i biega. Jakby miala cos w tylku po lokiec...

EDIT: ale sam wyglad tej postaci i glos (polski)-> miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 23:49, pawbuk napisał:

Tak samo w tym zadaniu postąpiłem -

Spoiler

najpierw całe śledztwo, dopiero na końcu walka


:) Fajne jest to, że w miarę proste z początku zadanie tak się rozrasta :D


czyli prawdopodobnie zajrzałeś tam "nie popołudniu", bo moje pierwsze spotkanie z tym stworem obyło się bez żadnych śledztw, dopiero potem, jak dostałem wciry pomyślałem o tym, żeby spróbować podejść do questa o innej godzinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chciałem bardzo podziękować za to, że zwykła, pudełkowa edycja Wiedźmina 3 (apropo - zakupiona w preorderze na gramie, czyli też z brelokiem) ma kod na gog.com, dzięki temu mamy odrazu wszystkie bonusy wersji cyfrowej i darmowy back-up :) Jestem mile zaskoczony, bo niby (nawet przez oficjeli) było to planowane "ewentualnie" w przyszłości. A tu taka niespodzianka.
Instrukcja i "kompendium świata Wiedźmina" to troszkę śmiech (ciekaw jestem, czy takie samo jest w EK). Kilka stron/ kilkanascie stron ... w wersji cyfrowej z GOGa jest więcej (w pdf'').

Dzięki Chłopaki za kawał dobrej gry i zero poślizgów tym razem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no poważnie rozważałem UŻ w pracy żeby grać :P Ale nic, trzeba być dorosłym

Gra mnie totalnie rozwałkowała. Nie czytałem żadnych materiałów przed premierą, także wszystko to dla mnie zaskoczenie :)

Klimat świetny, dialogi również. Trochę bugów jest, ale to w końcu sandbox :P

Opinia całkowicie subiektywna. Jeśli chodzi o Wieśka u mnie zawsze ma +2 na zachętę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 03:25, Martimat napisał:

Ogólnie chciałem bardzo podziękować za to, że zwykła, pudełkowa edycja Wiedźmina 3
(apropo - zakupiona w preorderze na gramie, czyli też z brelokiem) ma kod na gog.com,
dzięki temu mamy odrazu wszystkie bonusy wersji cyfrowej i darmowy back-up :)
Jestem mile zaskoczony, bo niby (nawet przez oficjeli) było to planowane "ewentualnie"
w przyszłości. A tu taka niespodzianka.
Instrukcja i "kompendium świata Wiedźmina" to troszkę śmiech (ciekaw jestem, czy takie
samo jest w EK). Kilka stron/ kilkanascie stron ... w wersji cyfrowej z GOGa jest więcej
(w pdf'').

Dzięki Chłopaki za kawał dobrej gry i zero poślizgów tym razem... :)

Oj chłoie, gdybyś znał problemy z grą to byś czegoś takiego nie pisał. Dzięki kluczowi na gog nie mają kompletnie przesrane (choć i tak mają dosyć dobrze przewalone). Część osób nie ma do dzisiaj EK, a u sporej ilości osób w tym u mnie druga płyta nie działa. Jakby tego było mało, to na płytach wsadzona jest instalka prosto z gog-a podzielona na 4 płyty. Normalnie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to ciekawe ... na stronie DPD po wpisaniu mojego nr przesyłki, pisze:

2015-05-19 23:45:45 Przesyłka doręczona Odbiorca: MARCZYK KT2

ja nic nie dostałem i nie wiem, kto acz ów MARCZYK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 06:37, Karanthir666 napisał:

Dzięki kluczowi na gog nie mają kompletnie przesrane (choć i tak mają dosyć dobrze przewalone). Część
osób nie ma do dzisiaj EK, a u sporej ilości osób w tym u mnie druga płyta nie działa.

Jak się wysyła takie ilości gier, to jakimś odsetku musi pójść coś nie tak. A jak zamawiasz kurierem to na zdrowy rozum, jesteś zależny od gościa który ma do rozwiezienia mnóstwo paczek w danym rejonie. Może nie zdążyć do kogoś dojechać , może być późno i może mu się nie chcieć... itd. Najpewniejszy wydawał się paczkomat lub odbiór z punktu.

Dnia 20.05.2015 o 06:37, Karanthir666 napisał:

Jakby tego było mało, to na płytach wsadzona jest instalka prosto z gog-a podzielona
na 4 płyty. Normalnie żal.

A tego to nie łapię. Narzekanie dla narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 03:25, Martimat napisał:

Ogólnie chciałem bardzo podziękować za to, że zwykła, pudełkowa edycja Wiedźmina 3
(apropo - zakupiona w preorderze na gramie, czyli też z brelokiem) ma kod na gog.com,
dzięki temu mamy odrazu wszystkie bonusy wersji cyfrowej i darmowy back-up :)
/.../


Czyli edycja pudełkowa to normalna wersja do tradycyjnej instalacji plus kod dla GoGa? Żadnych steamów i innych takich :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niesłychane ... dzwoniłem do CDP.PL i okazało się, że kurier DPD wydał moją paczkę ... komuś innemu ... a żeby było śmieszniej, paczkę dla kolegi, która też miała przyjść do mnie, wydał jeszcze komuś innemu - obu tych osób nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 08:29, lis_23 napisał:

Po prostu niesłychane ... dzwoniłem do CDP.PL i okazało się, że kurier DPD wydał moją
paczkę ... komuś innemu ... a żeby było śmieszniej, paczkę dla kolegi, która też miała
przyjść do mnie, wydał jeszcze komuś innemu - obu tych osób nie znam.


To muszę ci powiedzieć, że miałem identyczną sytuację przy premierze GTA V, gdzie po 3 dniach niedostarczenia przesyłki, wchodzę na stronę DPD-Strefa Paczki, wpisuję swój numer przesyłki, a tam info, że została odebrana 2 dni temu przez nieznanego mi kolesia. A w ostateczności okazało się, że ich kurier, którego zwolnili tego samego dnia, zrobił coś takiego ze wszystkimi paczkami. Ale w rzeczywistości wcale nie oddał ich komu innemu, tylko wprowadził błędne informacje w bazie danych, zostawiając paczki w siedzibie DPD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu wygląda na PC sprawa importu save''ów? Grę już mam, ale rozpakuję dopiero w niedzielę i chciałbym od razu zacząć i jeśli jest np. potrzeba zainstalowania W2, żeby go wykryło, to chcę się przygotować zawczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2015 o 08:21, Boguslav4 napisał:

Czyli edycja pudełkowa to normalna wersja do tradycyjnej instalacji plus kod dla GoGa?
Żadnych steamów i innych takich :P ?

Niestety, ale tak. Kod na steamie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 08:50, Strange101 napisał:

Jak w końcu wygląda na PC sprawa importu save''ów? Grę już mam, ale rozpakuję dopiero
w niedzielę i chciałbym od razu zacząć i jeśli jest np. potrzeba zainstalowania W2, żeby
go wykryło, to chcę się przygotować zawczasu.

Podczas zaczynania przygody wybierasz: import savewów lub tzw. symulacji (wizję świata ustalasz podczas rozmowy). Nie musisz instalować W2, wystarczy, że savy beda w odpowienim katalogu (ścieżka katalogu jest w instrukcji). Ja już spotkałem jednego starego znajomego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2015 o 08:03, wolverine napisał:

> Jakby tego było mało, to na płytach wsadzona jest instalka prosto z gog-a podzielona

> na 4 płyty. Normalnie żal.
A tego to nie łapię. Narzekanie dla narzekania.

Ale czego? Że redzi poszli na łatwiznę? Że nie chciało im się zrobić normalnej instalki? Poza tym EK W3 względem W2 jest niesamowicie uboga. Nie ma nawet poradnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 22:28, Harrolfo napisał:

Czy komuś z Was Steam (uruchamiam grę spoza Steam) powoduje, że podczas rozmów Wiesiek
po prostu się zawiesza/ciach/

Mam przez GOG i gram na ultra (gra plynna) na niemal nowym komputerze, ale zdazylo mi sie za 8 godzin gry, ze gra sie zaciela na amen 3 razy. Bylo to raz na poczatku gry tuz po rozmowie gdy walka miala sie rozpoczac, potem innym razem podczas rozmowy, a innym w ekwipunku. Gra idzie plynnie, zaktualizowalam sterowniki (nawet uzywam tej calej optymalizacji wg programu geforce experience i daje ona wszystko na ultra), ale problem sie i tak pojawil. W moim przypadku to cos z nvlddmkm, ktory przestaje odpowiadac. Mysle przeinstalowac sterowniki (zupelnie wyczyscic kompa), ale nie bardzo mi sie chce...

Gra jak na razie swietna. Wszystko mi sie podoba no moze poza zacinaniem i granicami map, ktore zbyt szybko odkrylam xD. Grafika troszke przypomina Guild Wars 2, wolalabym nieco mroczniej. To tyle negatywow. Jak dla mnie 9/10 jak dotad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już film z porównaniem frame-rate na PS4 i Xbox One. PS4 (przez to, że ma wyższą rozdzielczość w grze) wypada gorzej od Xbox One.

https://www.youtube.com/watch?v=tkB8gpPzMkw

I szczerze mówiąc jestem zawiedziony, bo znów "lepszy układ graficzny" w PS4 i niby większa moc = nieco wyższa rozdzielczość i gorsza płynność. Xbox One ma praktycznie stałe 33-34fps, a na PS4 jest to głównie 28-30. W przerywnikach filmowych przewaga Xbox''a jest jeszcze większa, co jest podobno minusem, ponieważ filmiki nie są odtwarzane płynnie.

Nie wiem też jakim cudem na XOne licznik klatek nie został zablokowany na 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin wygląda rewelacyjnie. Mam płynną rozgrywkę w ustawieniach jak na screenach na PC: i7 2.8 GHz, 12 GB RAM, GTX 750.

@Eilene - czyli Steam nie ma z tym niczego wspólnego. Teraz też grałem z włączonym i nie ma problemu :) Dzięki za odpowiedź.

20150520092856

20150520092859

20150520092901

20150520092903

20150520092905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2015 o 08:42, Hommicide napisał:


To muszę ci powiedzieć, że miałem identyczną sytuację przy premierze GTA V, gdzie po
3 dniach niedostarczenia przesyłki, wchodzę na stronę DPD-Strefa Paczki, wpisuję swój
numer przesyłki, a tam info, że została odebrana 2 dni temu przez nieznanego mi kolesia.
A w ostateczności okazało się, że ich kurier, którego zwolnili tego samego dnia, zrobił
coś takiego ze wszystkimi paczkami. Ale w rzeczywistości wcale nie oddał ich komu innemu,
tylko wprowadził błędne informacje w bazie danych, zostawiając paczki w siedzibie DPD.

W moim przypadku jest podobnie: dodzwoniłem się do DPD, oni zadzwonili do kuriera i okazało się, że to niby błąd systemu i paczka / paczki są u kuriera w samochodzie ( pewnie wpisał błędne dane, że niby dostarczył ). Dodzwoniłem się do niego ( w końcu ), jeszcze nie wyjechał, nie wie kiedy wyjedzie i będzie u mnie późnym wieczorem, czyli jak już będę w pracy ... Jednym słowem, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 08:29, lis_23 napisał:

Po prostu niesłychane ... dzwoniłem do CDP.PL i okazało się, że kurier DPD wydał moją
paczkę ... komuś innemu ... a żeby było śmieszniej, paczkę dla kolegi, która też miała
przyjść do mnie, wydał jeszcze komuś innemu - obu tych osób nie znam.


Mam nadzieję że DPD stanie na wysokości zadania i Twoja kolekcjonerka trafi we właściwe ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2015 o 09:44, EylembertTigg napisał:


Mam nadzieję że DPD stanie na wysokości zadania i Twoja kolekcjonerka trafi we właściwe
ręce.


Obawiam się tylko o stan figurek ... dwa dni i noc ( najbezpieczniejszy moment ) w samochodzie kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się