Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2013 o 10:39, Abi_Dalzim napisał:

Dla mnie czad :) Poza tym Geralt to już nie młodzieniaszek, jest zmęczony życiem i walką.
Taka broda do niego pasuje jak najbardziej.


No dobra, ale o ile on się postarzał od czasów "Dwójki"? :D Chyba, że wcześniej się po prostu golił... Mam nadzieję, że będzie możliwość drobnej zmiany wyglądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 10:45, pawbuk napisał:

Chyba, że wcześniej się po prostu golił...

Oczywiście, że się golił, jak każdy facet przecież :) O goleniu była mowa nawet w książkach (w Brokilonie Jaskier musiał mu pożyczać brzytwę).

Dnia 14.08.2013 o 10:45, pawbuk napisał:

Mam nadzieję, że będzie możliwość drobnej zmiany wyglądu :D

Kto wie; w W2 można było zmieniać fryzury, więc jest to prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 19:53, Kazak napisał:

Czyli jak, Gamescom to tylko pare screenów? Żadnego gameplaya? No to widzę, że Redzi
się postarali...


Gameplay był ale pokazany wybranym przedstawicielom prasy z całego świata, za zamkniętymi drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jaki w tym sens? Już na E3 pokazywali gameplay tylko prasie. Gamescom słynął zawsze z tego, że jest właśnie dla graczy. Nawet Blizzard zaszalał, który raczej zawsze olewał takie imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie chcą po raz pierwszy pokazać gameplay na własnym evencie, który będzie miał miejsce na jesień (wtedy też będą przyjmować zamówienia n EK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo nie chcą pokazywać wersji pre-alpha, bo nie chcą, żeby potem poszedł flejm na nich, że nie to obiecywali, że nei takie miało być itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w sumie dobrze robią. Dziennikarze i youtuberzy/streamerzy wiedzą o grze juz teraz, być może podpisywane są kontrakty na promocje itd. Niech pracują, i niech wyłapią jak najwiecej bugów na premierę, a na pewno ich akcje skoczą w górę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 23:51, Kraju napisał:

Dwa lata temu pokazali na Gamescomie Wiedźmina 2 na X360 i skończyło się to źle. Więc
pewnie dmuchają na zimne.

Hmm nie pamiętam, żeby było to złe. O czym piszesz dokładniej? Ja dwa lata temu to peany słyszałem zewsząd na tę grę. :D więc trochę mnie zaintrygowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o sam gameplay. To była wczesna wersja i bardzo niedopracowana. Nie chodzi o opinie ludzi i prasy, bo te były bardzo dobre, ale sama jakość gameplaya pozostawiała sporo do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 23:44, kaczek93 napisał:

Materiał z rozgrywki z Wiedźmina 3 nagrany kartoflem.
Wystarczy pominąć trailer i co nieco widać.
http://www.veoh.com/watch/v60282001fMKzf8sJ


Rzeczywiście co nieco widać. Na początku przy rozmowie z tym brodatym wieśniakiem animacja jego twarzy strasznie sztuczna (wieśniaka) ale jak wiesiek wchodzi do lasu to szał! wygląda to bardzo klimatycznie i w sumie złowrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się