Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2015 o 03:21, Mordant napisał:

Nie wiem czy są jakieś inne metody, ta mi zadziałała :P.

Spoiler

Ja pogadałem z Zoltanem i powiedziałem, że jestem instruktorem szermierki ;p/s]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2015 o 01:53, Aurelinus napisał:

Jeśli to sarkazm, to w porządku, jeśli naprawdę tak uważasz to gratuluję zwinności węża
i siły konia (...).


Nie, mówię serio. Palec wskazujący ogarnia D, E, R, F, C, ew. T; palec środkowy - W, S, 2; palec serdeczny - A, Q, 1, Z; mały palec - shift, TAB, ctrl; kciuk - spację i alt. A i tak przy np. Guild wars się gubię, więc to nie jest jakieś duże osiągnięcie. ;)

P.S. Za nie zaznaczanie spoilerów będę rozdawał nagrody. Pilnuj się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2015 o 09:04, LaplaceNoMa napisał:

Spoiler

Ktoś wie w którym miejscu można znaleźć Triss, w sensie lokacja gdzie normalnie przebywa?


Spoiler

Novigrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się już do

Spoiler

ubicia Gryfa

, więc mogę już napisać to i owo. Co mi się nie podoba?:

- " Biały Wilk " bez przerwy ubija wilki, którym brak instynktu samozachowawczego i atakują każdego, kto się nawinie
- Wilki pilnujące skarbów? Rozumiem bandytów, ale wilki?
- Potwory trzymają się ściśle określonego terenu i nie wychodzą poza niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 10:13, lis_23 napisał:

- " Biały Wilk " bez przerwy ubija wilki, którym brak instynktu samozachowawczego i atakują
każdego, kto się nawinie


To jest wojna. Cała Temeria to zdziczały region, gra krzyczy to na każdym kroku- dezerterzy, bandyci, watahy dzikich psów, trupojady. Gdzieś tam nawet Gierwant mówi, że bestie się zachowują teraz inaczej, także można wytłumaczyć :)

Dnia 24.05.2015 o 10:13, lis_23 napisał:

- Wilki pilnujące skarbów? Rozumiem bandytów, ale wilki?


Odmawiasz im? Skąpiec. I jeszcze pewnie bydlak, bo je zabiłeś i sobie skarb wziąłeś ;]

Dnia 24.05.2015 o 10:13, lis_23 napisał:

- Potwory trzymają się ściśle określonego terenu i nie wychodzą poza niego


To często można wytłumaczyć bestiariuszem i specyfiką potworów, np. utopiec będzie się trzymał wody, a ghul swojego gniazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 10:40, Ecko09 napisał:

O żesz w mordę, wyłączenie hairworks dodało mi 30 fps. To chyba pobawię się z innymi
opcjami na uber : D

Ja dzięki wyłączeniu Hairworks też zyskałem sporo klatek na sekundę i gram teraz z wodą, roślinnością i teksturami na poziomie uber :)
Swoją drogą, Hairworks to zbyt przesadzony efekt - włosy za bardzo szaleją - i nie żałuję, że go wyłączyłem. Irytuje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z hairworks i ze wszystkim na uber i nie czuję żeby gra miała problemy z płynnością, ale ja gram na padzie i to może dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle w tym prologu jak wyszedłem na balkon to te drzewa i wszystko wygląda tak dziwnie jakoś. Już się wystraszyłem, że coś nie tak jest, ale przeczytałem, że to ma wyglądać tak "pastelowo". Obym się szybko przyzwyczaił, bo cholernie dziwnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek

Spoiler

z Baronem i Wiedźmami

się wykluczają, czy trzeba zrobić oba? Mam ochotę na oba, ale jeśli się wykluczają to lipa trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 11:46, zerohunter napisał:

Wątek

Spoiler

z Baronem i Wiedźmami

się wykluczają, czy trzeba zrobić oba?

Można oba. Nawet trzeba. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czy ten kowal z Białego Sadu może dla mnie wykuć przedmioty

Spoiler

szkoły żmiji?

Bo nie mam takich opcji jak z nim gadam, może za cienki jest?

Kolejne pytanie- jak się rozkłada graty na czynniki pierwsze? Np. znoszoną skórę czy coś takiego... jest napisane, że można to rozłożyć, ale nie wiem jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie mieć skilla. Jest to napisane przy schemacie w okienku rzemiosła. Coś w stylu "rzemieślnik nie ma odpowiedniego poziomu", a także bezpośrednio przy schemacie - "wymagany poziom: np. mistrz".

Przedmioty rozkładasz u kowali i płatnerzy. Są tam zakładki - sklep/rzemiosło/naprawa/rozkładanie przedmiotów. Wybierasz jakiś, pokazuje ci co z tego uzyskasz, płacisz za robociznę i to wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 12:07, zerohunter napisał:

Oni się dzielą na płatnerzy i kowali, jedni mogą to, drudzy to, a itemy rozbierasz podczas
handlu z nimi ostatnia zakładka z góry.


Aaa dzięki. Czyli ten krasnal to płatnerz- mogę robić pancerze, ale nie miecze u niego.

Rick---> dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze ma problem z dzwiekiem? Podczas niektorych dialogow, muzyka nagle skacze do gory a dialogi cichna i nic nie slychac, musialem napisy sobie wlaczyc by wiedziec o czym rozmawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 12:16, ZubenPL napisał:

Jak wejść do latarni morskiej gdzie jest srebrny miecz szkoły gryfa?


Chodzi Ci o to miejsce,

Spoiler

nad którym lata jakiś dziwoląg(nie pamiętam już co to dokladnie było), a most zwodzony jest podniesiony? Jeśli tak, to dostaje się do środka przez podwodną jaskinię, od strony źródła mocy. Natomiast ja się o tym dowiedziałem później, bo dostałem się tam skacząc jak głupi wokól muru i jakoś się Geralt chwycił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 12:25, pawbuk napisał:

Spoiler

nad którym lata jakiś dziwoląg(nie pamiętam już co to dokladnie
było), a most zwodzony jest podniesiony? Jeśli tak, to dostaje się do środka przez podwodną
jaskinię, od strony źródła mocy. Natomiast ja się o tym dowiedziałem później, bo dostałem
się tam skacząc jak głupi wokól muru i jakoś się Geralt chwycił :D



Hehehe, miałem dokładnie tak samo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się