Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2013 o 09:18, Szymon666 napisał:

Rzeczywiście co nieco widać. Na początku przy rozmowie z tym brodatym wieśniakiem animacja
jego twarzy strasznie sztuczna (wieśniaka) ale jak wiesiek wchodzi do lasu to szał! wygląda
to bardzo klimatycznie i w sumie złowrogo.

Nie tylko złowrogo i klimatycznie ale też....nextgenowo. Wystarczy popatrzeć jak te drzewa miotają się na różne strony pod wpływem wiatru.
Po animacjach twarzy widać, że gra jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Las był świetny. Od razu pomyślałem sobie "cholera, szybko wykonać zadanie i spieprzać stamtąd, bo niebezpiecznie". Taki Wiedźmin właśnie powinien być- klimatyczny, złowrogi, przerażający świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, będzie jakaś opcja w Wieśku 3 z kilkoma początkowymi pytaniami dotyczących wyborów fabularnych w poprzednich odsłonach, a które wpływają na trzecią część? W Mass Effect wyższy od jedynki nie grałem, ale chyba tam było coś takiego.

W jednym wywiadzie pewien pan powiedział, że się nad tym zastanawiają. Dodał też wadę tego systemu polegającą na tym, że pytanie" czy zabiłeś jakąś postać?" byłoby głupim rozwiązaniem. Skoro nie znasz postaci i jej historii, to jak masz odpowiedzieć? (np. według mnie pytanie,

Spoiler

czy zabić Talara, czy nie - bez znajomości jego historii - byłoby głupim rozwiązaniem; potrzeba by było notki z jego opowieścią celami jego misji

)

Byłoby miło, bo przechodzić obu gier od nowa i wybierać wybory takie, jakie bym chciał (a nie np. gra przeciwko sobie i
Spoiler

wybranie Roche''a w drugiej części zamiast Iorwetha, żeby zobaczyć drugą stronę medalu i niedostępny wcześniej content :P

) nie zamierzam, zwyczajnie brak czasu. ;)

Jak myślicie, szansa jest raczej większa czy mniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 01:29, LubieWafle napisał:

Jak myślicie, będzie jakaś opcja w Wieśku 3 z kilkoma początkowymi pytaniami dotyczących
wyborów fabularnych w poprzednich odsłonach, a które wpływają na trzecią część? W Mass
Effect wyższy od jedynki nie grałem, ale chyba tam było coś takiego.


Twój błąd, że nie grałeś w 2&3 bo widziałbyś co lepsze ;P

Dnia 07.09.2013 o 01:29, LubieWafle napisał:

ciach

Wybory z Wieśka 1 nie mają wielkiego znaczenia, tu zapewne też tak będzie. No może poza paroma smaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 07:18, Paoro napisał:

Twój błąd, że nie grałeś w 2&3 bo widziałbyś co lepsze ;P

Byłem sceptyczny co do jedynki, może dlatego. :D Gra dobra, ale nie w moim guście.

Dnia 07.09.2013 o 07:18, Paoro napisał:

Wybory z Wieśka 1 nie mają wielkiego znaczenia, tu zapewne też tak będzie. No może poza
paroma smaczkami.

No właśnie, obawiam się, że w trójce też tak będzie. Pożyjemy, zobaczymy, ale wolałbym raczej, żeby wybory z poprzednich części miały jakiś wpływ (

Spoiler

typu zabicie Henselta/Stennisa zależnie od ścieżki, czy konsekwencje powstania w Wyzimie inne niż kilka linijek dialogu

). Rozumiem, że na takim PS3 wielu ludzi może po raz pierwszy zagrać w tę grę, ale nie chciałbym, żeby fani grający w tę serię praktycznie od początku byli pokrzywdzeni :P Ja gram od 2008 roku, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 19:39, Essau napisał:

Las był świetny. Od razu pomyślałem sobie "cholera, szybko wykonać zadanie i spieprzać
stamtąd, bo niebezpiecznie". Taki Wiedźmin właśnie powinien być- klimatyczny, złowrogi,
przerażający świat.


Nic ująć nic dodać. Nie gra się dla tysięcy ścinanych łbów czy dla tysięcy dialogów ale gra się dla klimatu jaki panuje z każdym w Wiedźminów i tej przyjemnego uczucia płynącego z gry gdzie towarzyszy ciekawostka, patetyczność, tajemniczość, spazm wigilijno-świąteczno-wakacyjny a walka, zabijanie potworów czy dialogi to dekoracja.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis raptr.com będzie prowadził sesję Q&A z CDPRed na temat Wiedźmina 3. Będzie miało to miejsce w najbliższy wtorek (22 Październik) w godzinach 17 - 22 polskiego czasu. Pytania można zadawać pod tym adresem:
http://raptr.com/CDProjektRED/news/5261cad97172ee67ed/raptr-q-a-the-witcher-3-and-cd-projekt-red
Tylko dobrze by było, gdybyście zadawali pytania w języku angielskim.

Tak swoją drogą to z tego co widzę, to Vojtas już tam grasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak czytam te posty, to tylko gadacie i gadacie. A ja już zamówiłem Wiedźmina 3 w sklepie gram.pl. Nie wiem, co będzie w wydaniu, ale jeśli będzie coś (tak, jak medaliony z jedynki) numerowanego, to powinienem chyba dostać to "coś" z numerem 1. no, chyba, ze ktoś zrobił to wcześniej.
Czy ktoś zamówił Wiedźmina 3 wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 15:17, KrzysztofMarek napisał:

Tak, jak czytam te posty, to tylko gadacie i gadacie. A ja już zamówiłem Wiedźmina 3
w sklepie gram.pl. Nie wiem, co będzie w wydaniu, ale jeśli będzie coś (tak, jak medaliony
z jedynki) numerowanego, to powinienem chyba dostać to "coś" z numerem 1. no, chyba,
ze ktoś zrobił to wcześniej.
Czy ktoś zamówił Wiedźmina 3 wcześniej?

Co z tego że zamówiłeś wcześniej, skoro trzeba będzie jeszcze wybrać pomiędzy edycją zwykłą i EK ? Jeżeli już zaczną numerować, to pewnie dopiero po dokonaniu tego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 15:37, Darkstar181 napisał:

>/.../ > Co z tego że zamówiłeś wcześniej, skoro trzeba będzie jeszcze wybrać pomiędzy edycją
zwykłą i EK ? Jeżeli już zaczną numerować, to pewnie dopiero po dokonaniu tego wyboru.

Jak dotąd nie było wyboru między EK i zwykłą. Ale ja już zamówiłem. Zrób to samo, co ja, zamów grę dzisiaj, a może będziesz miał numer 2?. Bo nikt inny się nie ujawnił, że grę zamówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 18:29, KrzysztofMarek napisał:

Jak dotąd nie było wyboru między EK i zwykłą. Ale ja już zamówiłem. Zrób to samo, co
ja, zamów grę dzisiaj, a może będziesz miał numer 2?. Bo nikt inny się nie ujawnił, że
grę zamówił.


Mi nie zależy na numerach :) Ważne by gra była dobra.
Poczekam spokojnie na ujawnienie EK, w razie czego zwykłych egzemplarzy nie zabraknie jeśli mi się nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 15:17, KrzysztofMarek napisał:

Tak, jak czytam te posty, to tylko gadacie i gadacie. A ja już zamówiłem Wiedźmina 3
w sklepie gram.pl. Nie wiem, co będzie w wydaniu, ale jeśli będzie coś (tak, jak medaliony
z jedynki) numerowanego, to powinienem chyba dostać to "coś" z numerem 1. no, chyba,
ze ktoś zrobił to wcześniej.
Czy ktoś zamówił Wiedźmina 3 wcześniej?


Już można składać preorder? NIe dostąłem nic na maila oO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 18:37, Ichibanboshi-kun napisał:

/.../> Już można składać preorder? NIe dostąłem nic na maila oO?

No cóż, trzeba było wykazać się pewną inwencja ;-D. W sklepie gram.pl jest możliwość zamówienia Wiedźmina 3. Wystarczy skorzystać z z okazji.

--> Darkstar 181

Oczywiście, jest możliwość, że gra będzie skopana (Diablo 3 może służyć za przykład: wolę grać po raz n-ty w Diablo 1 czy 2, niż w 3), ale wierzę, żebyło warto zamówić grę z wyprzedzeniem (gram.pl określił termin dostawy na grudzień 2014 roku, ale inny serwis już na wrzesień 2014). Jak dotąd nie zawiodłem się na gram.pl i nie mam podstaw by sądzić, że teraz będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 21:35, KrzysztofMarek napisał:

Dobra, dobra. Widzę z tego, że tak, czy inaczej, byłem PIERWSZY!


Kiedy złożyleś zamówienie na pre-order pre-ordera Wiedźmina 3? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się