Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Ktoś może mi powiedzieć, gdzie jest te rzekome 16 godzin mo-capu do sex-scenek? Z tego co widzę, to leci w kółko jedna i ta sama, nota bene pochodząca z W2, a jedyna inna to ta z "koziorożcem". Miałem nadzieję, że będę mógł odpuścić sobie na jakiś czas netowe igraszki, a tu "welcome back Sylvia S." :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 14:15, Aurelinus napisał:

Ktoś może mi powiedzieć, gdzie jest te rzekome 16 godzin mo-capu do sex-scenek? Z tego
co widzę, to leci w kółko jedna i ta sama, nota bene pochodząca z W2, a jedyna inna to
ta z "koziorożcem".

TAK! Dokładnie mam takie same odczucia. Wyglądają jak żywcem wyjęte z W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 14:21, Rick napisał:

> Ktoś może mi powiedzieć, gdzie jest te rzekome 16 godzin mo-capu do sex-scenek?
Z tego
> co widzę, to leci w kółko jedna i ta sama, nota bene pochodząca z W2, a jedyna inna
to
> ta z "koziorożcem".
TAK! Dokładnie mam takie same odczucia. Wyglądają jak żywcem wyjęte z W2.

Wszystkie z wyjątkiem tej jednej to kopia scenki z Syntią z W2 ER. Poza tym, sex w majciochach i jakichś innych wynalazkach jest błee i passe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 14:00, Henrar napisał:

Wszystko :D


Zobacz jak z temperaturą w obudowie, chyba, że masz to wszystko zwodowane :) Bo dwa podkręcone GPU + procek mogą ostro grzać :D

Dnia 25.05.2015 o 14:00, Henrar napisał:

W configu najbardziej zamulające okazały się parametry FoliageDistanceScale=6, GrassDistanceScale=6
(oba na Ultra mają wartość 1.8) i FoliageShadowDistanceScale=216 (domyślnie 54).


To w pierwszej kolejności zmieniałem jak porównałem ze zwykłym Ultra :D Ale i tak zostalem tylko przy SweetFX, zmiana kolorystyki daje najwięcej :)

Dnia 25.05.2015 o 14:00, Henrar napisał:


Anyway, nie bardzo rozumiem dlaczego ktoś w CDPR uznał, że zmiana palety kolorów na obecną
jest dobrym pomysłem. Trochę to dla mnie za kolorowe.


Też nie mam pojęcia, może chcieli mniej mrocznego tego Wiedźmina zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 14:26, Aurelinus napisał:

Wszystkie z wyjątkiem tej jednej to kopia scenki z Syntią z W2 ER. Poza tym, sex w majciochach
i jakichś innych wynalazkach jest błee i passe :).


Że co? Przecież w W2 mieliśmy rewelacyjną scenę erotyczną z Triss, która mogłaby się stać wzorem dla wszystkich producentów. W W3 naprawdę jest to aż tak kiepskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 15:08, Kraju napisał:

W W3 naprawdę jest to aż tak kiepskie?

Póki co szału ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dokładnie odbywa się ta rozmowa z nilfgaardzkim oficerem z którym ustalamy co się stało w Wiedzminie 2 ? Nic takiego mnie nie spotkało, a nie chce tego omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 15:16, Dalvert napisał:

Kiedy dokładnie odbywa się ta rozmowa z nilfgaardzkim oficerem z którym ustalamy co się
stało w Wiedzminie 2 ? Nic takiego mnie nie spotkało, a nie chce tego omijać.


Zaraz po ukończeniu głównych zadań w Białym Sadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samouczek działał miodzio przy mieszance ustawień wysokich, średnich i niskich. Chwilę pograłem po wyjeździe z wiedźmińskiej siedziby i wszystko grało, odpaliłem grę znowu po jakiejś godzinie(zaraz po scence z gryfem) i mam mega zwiechy nawet przy ustawieniach średnich/niskich. Phenom II x4 940, Radeon HD7850(1gb), 4gb ramu ddr2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 15:22, Kraju napisał:

> Kiedy dokładnie odbywa się ta rozmowa z nilfgaardzkim oficerem z którym ustalamy
co się
> stało w Wiedzminie 2 ? Nic takiego mnie nie spotkało, a nie chce tego omijać.

Zaraz po ukończeniu głównych zadań w Białym Sadzie.

Podczas tworzenia nowej gry wybrałem pierwszą opcję (chyba symulacja wyborów) rozumiem, że o to chodzi aby porozmawiać później z oficerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 15:25, Dalvert napisał:

Podczas tworzenia nowej gry wybrałem pierwszą opcję (chyba symulacja wyborów) rozumiem,
że o to chodzi aby porozmawiać później z oficerem.


Też wybrałem implementację save''ów i miałem tę rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem grę i moim oczom ukazała się wersja 1.04, a nie zauważyłem, aby coś się pobierało w Galaxy. Do tego changelog nadal pokazuje zmiany do wersji 1.03. Ktoś cos wie o nowym patchu?

edit./ Tutaj jest o nowym patchu: http://thewitcher.com/news/view/1042

Lista zmian w patchu 1.04:
-Wprowadzono możliwość dowolnego przypisywania klawiszy do funkcji.

-Naprawiono rzadko występujący problem zapętlających się opcji dialogowych.

-Wojownicy Dzikiego Gonu pod wpływem znaku Aksji będą zachowywać się już poprawnie.

-Wyeliminowano błąd powodujący spontaniczne podpalanie się chmur gazowych.

-Rozdzielczość 1280 x 720 poprawnie wyświetla się teraz w opcjach.

-Poprawiono zachowanie się łódki podczas przerywników filmowych.

-Ulepszono jakość renderowania dla ustawień wysokich / ultra.

-Zwiększono wydajność technologii NVIDIA Hairworks.

-Dodano kilka kart do gry w Gwinta w Prologu.

-Naprawiono błąd uniemożliwiający import stanów gry z Wiedźmina 2 przez użytkowników ze znakami diakrytycznymi w nazwie.

-Poprawiono ogólną stabilność i wydajność gry.

-Wprowadzono poprawki związane z minimalizowaniem okna z grą przez użycie alt + tab.

-Zaktualizowano ikonę gry.

-Powiększono rozmiar okna z łupem.

-Poprawiono usterkę powodującą wyświetlanie się okna z porównywaniem przedmiotów poza granicami interfejsu.

-Ulepszanie przedmiotów należących do zestawów nie prowadzi już do zaniku miejsc na runy.

-Wprowadzono drobne poprawki do interfejsu gry w Gwinta.

-Uzupełniono kilka brakujących tłumaczeń w różnych wersjach językowyh gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym RED-om chyba coś do głowy uderzyło. Zobaczcie jak teraz wygląda ekran łupów. Przecież to jest diabelnie duże i co gorsza, nie da się tego zmniejszych. Było dobrze, to musieli majstrować przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za mały spam.
Czy tylko ja mam wrażenie, że gra po każdym kolejnym patchu coraz gorzej chodzi i zamiast eliminować błędy jest ich jeszcze więcej? Teraz np. gdy wchodze do domów, to nie mam na mapie zaznaczonych granic budynku.

Ehh dodatkowo jeszcze teraz mi się zlecenie zepsuło. Wziąłem zlecenie z tablicy i nie mam go w dzienniku. Przez niemal tydzień nie napotkałem na żaden krytyczny błąd. Dzisiaj nowy patch i już znalazłem dwa, a pograłem może 10 minut. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten większy ekran łupów pewnie przez konsole, wcześniej skarżyli się na małe napisy w grze czy coś w tym stylu. A z tymi granicami w budynakch to poprostu masz zółte tło mapy na minimapie jak wejdziesz do budynków? Pytam się bo u mnie na 1.3 od wczoraj czasami to występuje, trzeba reset gry robić żeby się naprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 17:03, Archi155 napisał:

Ten większy ekran łupów pewnie przez konsole, wcześniej skarżyli się na małe napisy w
grze czy coś w tym stylu. A z tymi granicami w budynakch to poprostu masz zółte tło mapy
na minimapie jak wejdziesz do budynków? Pytam się bo u mnie na 1.3 od wczoraj czasami
to występuje, trzeba reset gry robić żeby się naprawiło.


Tak, nie wiem czy to żółte, ale mapa jest jednokolorowa. W niektóych budynkach jest, w innych nie ma. Reset gry nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 16:47, Kraju napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że gra po każdym kolejnym patchu coraz gorzej chodzi i zamiast
eliminować błędy jest ich jeszcze więcej? Teraz np. gdy wchodze do domów, to nie mam
na mapie zaznaczonych granic budynku.


To u mnie po poprzednim patchu gra zaczęła chodzić lepiej, płynnie przy wszystkim na Ultra, łącznie z Hairworks :) Na nowym patchu pogralem dosłownie kilkanaście minut, więc ciężko powiedzieć czy jest lepiej, czy gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 17:20, Kraju napisał:

]mapa jest jednokolorowa. W niektóych budynkach jest,
w innych nie ma.

Ja tak mam od 1.3, więc chyba nie masz się czym martwić. ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy to wina patcha czy nie, ale ta ptasia maska nie wygląda najlepiej :D A obok Geralt jako Biały Wilk :D

20150525174144

20150525174150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się