Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2015 o 13:45, Rick napisał:

@pawbuk Ja już naliczyłem Pulp Fiction, Django, Gwiezdne wojny, Żywot Briana,
50 twarzy Greya. ;)


Ja już też trochę tego znalazlem, choć nie mogę teraz sobie przypomnieć dokładnie co to było :D Ale w ciągu tych 50 godzin gry trochę się tego jednak działo :)
Wreszcie udało mi się wygrać w Gwinta z tym

Spoiler

dzieciakiem w Velen

, wziąłem karty od
Spoiler

Zoltana

, może jakoś teraz się to ruszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wychodzi ten patch na PS4, bo na PC wyszły już dwa. Specjalnie na tego patcha czekam, żeby zniwelował większość bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 15:23, Hommicide napisał:

Kiedy wychodzi ten patch na PS4, bo na PC wyszły już dwa. Specjalnie na tego patcha czekam,
żeby zniwelował większość bugów.


Na konsolach niestety wszystkie pliki muszą przejść wewnętrzną weryfikację niezależną od RED-ów. W tym tygodniu powinnien pojawić się patch (nie wiadomo czy 1.03 czy od razu 1.04), ale nie wiadomo kiedy dokładnie.

Piotrek_K
Ed, Edd i Eddy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, z jakimi potworami najmniej, a z którymi najbardziej lubicie walczyć? :D
Jak dla mnie ogólnie grupy przeciwników są bardzo trudne do pokonania, natomiast z nich wszystkich najgorsze są chyba nekkery - cięzko je trafić, robią uniki i szybko atakują. Jeśli chodzi o potwory występujące zazwyczaj samotnie, to chyba najwięcej problemów sprawiła mi Ekkima oraz Mglak - dematerializują się, potęznie atakują i trzeba cały czas zachowywać czujność.
Łatwe do pokonania są drakonidy oraz południce (jak już się wie jak z nimi walczyć :D ), grupy harpii też nie stanowią większego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mglak akurat jest straszliwie latwy :P

Spoiler

wpadasz we mgle, zadajesz jeden-dwa ciosy i wycofujesz sie z mgly. Nie pojdzie za Toba ;) i tak powtarzasz az padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 15:57, pawbuk napisał:

Tak z ciekawości, z jakimi potworami najmniej, a z którymi najbardziej lubicie walczyć?


Najtrudniej? Paradoskalnie psy i wilki. Jest ich cała chmara i choć padają od 1-2 ciosów, to chwila nieuwagi i już tracimy połowę życia. Po za tym one uciekają, więc czasami ciężko je trafić, dodatkowo przez to walka się dłuży.

Najłatwiej? Hmm, chyba właśnie nekkery lub zgilce. Tych pierwszych jak nie ma zbyt wiele (tak do max 5) da się łatwo i szybko pokonać. Zgnilce nawet w grupie nie stanowią wyzwania, bo 3 ciosy na jednego osobnika i jak dobrze pójdzie, to zabierze on ze sobą do grobu kilku innych osobników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 16:11, Ichvander napisał:

Mglak akurat jest straszliwie latwy :P

Spoiler

wpadasz we mgle, zadajesz jeden-dwa ciosy i
wycofujesz sie z mgly. Nie pojdzie za Toba ;) i tak powtarzasz az padnie.



No to muszę spróbować jak znów jakiegoś dorwę :D Do tej pory miałem z nimi dość spore trudności :) Zresztą, ten poziom przy nazwie potwora jest dość umowny - czasem bardzo łatwo pokonać, czasem cięzko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, a nawet dwa.
Pierwsze - jaki zestaw bronii dla postaci na 8mym poziomie? Mam cały czas te miecze z cechu żmiji i wypadałoby je chyba wymienić na coś mocniejszego...
Drugie - Podobna kwestia, tylko pancerz. Mam dalej zestaw Temerski i rozglądam się za czymś ciekawszym, czego powinienem wypatrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój kanał. Mam 26 lat także jest bez dziecinady i pajacowania. Obecnie jest tam głownie Wiedźmin, ale też H1Z1, Gra o Tron, będzie HOTS, będzie na pewno dużo więcej gier. Niedługo będzie też Twitch. Niżej playlista z Wiedźmina – minimum 27 filmów, 60fps, ustawienia uber.
https://www.youtube.com/watch?v=Gwrl84hdBMM&list=PLfAwI4MUpEbJOgpd515Tzj7JnCCQzsUZ5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 14:07, Rick napisał:


> Szkoda tylko, że to nie są prawdziwe easter -eggi, ale zwyczajny plagiat.
Sam jesteś plagiat. :P Podajesz definicję easter egga, cytuję: to zabawne nawiązanie
do innych produkcji lub zdarzeń
. A wszystko to co ja wymieniłem jest niczym innym
jak właśnie nawiązaniem. Scenki są przeinaczone, jak je słyszysz, pojawia się uśmiech
i o to w tym chodzi. :P

Jakoś po mnie spływają i uśmiechu nie wywołują, a inteligentne to już na pewno nie są, bo są po prostu plagiatem, w żaden sposób nie przeinaczonym ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te znaki zapytania na mapie mogą skrywać questy tak? Bo kurde tak niezbyt chce mi się je wszystkie sprawdzać, ale z drugiej strony nie chcę questa przegapić jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 16:20, Pernia napisał:

Pierwsze - jaki zestaw bronii dla postaci na 8mym poziomie? Mam cały czas te miecze z
cechu żmiji i wypadałoby je chyba wymienić na coś mocniejszego...


Przejdź się po różnych kowalach w Velen i sprawdź jakie oni mają miecze na zbyciu. Możesz także kupić od nich schematy, lub sprawdź czy nie masz w ekwpiunku (pod rzemiosłem) jakiegoś oręża do wykucia, lepszego niż masz. Zawsze możesz przejść się po całej krainie (robiąc głównie znaki zapytania) i w końcu natrafisz na różne skrzynie z mieczami lepszymi niż aktualnie posiadasz.

Dnia 26.05.2015 o 16:20, Pernia napisał:

Drugie - Podobna kwestia, tylko pancerz. Mam dalej zestaw Temerski i rozglądam się za
czymś ciekawszym, czego powinienem wypatrywać?


To samo co wyżej.

Ecko09
Nie, to są tylko dodatkowe aktywności (zapychacze), które czasami odblokowują różne misje, ale zazwyczaj polegają na pójście w jakieś miejsce, wybicie potworów i otworzeniu skrzyń. Misje masz pod żółtym wykrzyknikiem. Sprawdzaj każdy dom, kazdą osadę i każdą drogę. W 90% to napotkani po drodze ludzie zlecają Ci zadania. Niektórzy są dobrze ukryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 16:37, Ecko09 napisał:

Te znaki zapytania na mapie mogą skrywać questy tak? Bo kurde tak niezbyt chce mi się
je wszystkie sprawdzać, ale z drugiej strony nie chcę questa przegapić jakiegoś.

W 99% to miejsca do znajdziek/gniazd potworów lub jakiegoś mini-bossa, można je sobie odpuścić, jeśli nie potrzebujesz kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 15:57, pawbuk napisał:

Tak z ciekawości, z jakimi potworami najmniej, a z którymi najbardziej lubicie walczyć?


Topielce są najgorsze, wpadasz w grupkę, a one atakują cię tak, że nie możesz nic zrobić, moment i umierasz. Biesy są też upierdliwe bo większość ich ataków powala cię na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 16:38, Kraju napisał:

> Pierwsze - jaki zestaw bronii dla postaci na 8mym poziomie? Mam cały czas te miecze
z
> cechu żmiji i wypadałoby je chyba wymienić na coś mocniejszego...

Najlepszy sprzęt dla wiedźmina wypada na bieżąco ze zleceń wiedźmińskich, więc warto jakieś zrobić raz na 4-5 poziomów. Z tego co zauważyłem, to loot ze zleceń się skaluje, więc nie ma obawy, że robiąc niskopoziomowe dostaniesz jakiś badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 16:39, Rivriven napisał:

Topielce są najgorsze, wpadasz w grupkę, a one atakują cię tak, że nie możesz nic zrobić,
moment i umierasz. Biesy są też upierdliwe bo większość ich ataków powala cię na ziemię.


Grupki topielców też są nieprzyjemne, to prawda :0 Generalnie walka z kilkoma przeciwnikami jest mało przyjemna - ja mam np problem często z dobiciem przeciwnika, bo mi co chwilę przeskakuje na kolejnego, a nie chcę blokować znacznika na jednym. To mi się nie podoba, ale podobny problem był w Batmanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 16:39, Rivriven napisał:

Topielce są najgorsze, wpadasz w grupkę, a one atakują cię tak, że nie możesz nic zrobić,
moment i umierasz. Biesy są też upierdliwe bo większość ich ataków powala cię na ziemię.

Wkładasz w miecz kamień runiczny z zamrażarką (najlepiej z dodaną jeszcze podpalarką) i możesz szarżować nawet na przepakowanych mini-bossów ^^.

Przy okazji ciekawi mnie kamień runiczny dodający X do siły ataku, wszystkie maja napisane "0" (do siły ataku) o co w tym kaman? Bug czy to jakoś aktywuje się w sposób, którego nie odkryłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się