Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Spoiler

Po prostu musisz być dla niej "miły". Nie przyjmując pieniędzy od Emyhra, rzucać się z nią śnieżkami w Kaer Morhen, zdemolować pracownie Avala''ha, pójść z nią na grób tego gościa na Skellige. Jeśli masz więcej "dobrych" wyborów niż "złych" to Ciri wróci z portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się wam, że poziom głośności w tej grze jest jakoś dziwnie rozstrojony? Tzn. walcząc, słuchając muzyki czy odgłosów przyrody jest tak, jak być powinno, czyli tak jak ustawiony mam poziom głośności systemowo (a w ustawieniach gry wszystko na maksa). Ale jak tylko zaczynam rozmowę wszystko jest dużo ciszej i w konsekwencji prawie nic nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narzekam na cichą muzykę w walce czasami. Natomiast przyroda potrafi bardzo głośno łamać gałęzie. Niejeden leszy by pozazdrościł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UP@
Serio zwracacie na to wszystko uwagę? :D Ja przechodzę grę w 13-16 klatkach i jestem oczarowany, trójeczka Wiedźmina spowodowała, że muszę przeskalować system oceniania. Gdzie Skyrim miał 9/10, teraz byłoby 7 z plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 21:52, Accid napisał:

Serio zwracacie na to wszystko uwagę? :D Ja przechodzę grę w 13-16 klatkach i jestem
oczarowany, trójeczka Wiedźmina spowodowała, że muszę przeskalować system oceniania.
Gdzie Skyrim miał 9/10, teraz byłoby 7 z plusem


Grasz w ~15 FPS-ach? Przecież to jest niegrywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się łączyć takie same Kamienie Runiczne w większe, jak Mutageny Podstawowe ?

I czy da się łączyć Mutageny od przeciwników w większe ?

Np. Mutagen od Wiwerny mam 3 sztuki i chcialbym z tych trzech maluchów zrobić jeden duży.

Są do tego jakieś schematy ?

20150603215930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mutageny da się tylko zwykłe (nie od potworów) łączyć. Liczę, że to zmienią w patchu. A co do run - można znaleźć schematy rzemieślnicze na większe runy, które wymagają paru mniejszych. Gdzie? Tego jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 21:55, Kraju napisał:

> Serio zwracacie na to wszystko uwagę? :D Ja przechodzę grę w 13-16 klatkach i jestem

> oczarowany, trójeczka Wiedźmina spowodowała, że muszę przeskalować system oceniania.

> Gdzie Skyrim miał 9/10, teraz byłoby 7 z plusem

Grasz w ~15 FPS-ach? Przecież to jest niegrywalne.

Też mi się tak wydawało, ale całkiem jest ;) Przeszedłem biały sad ze wszystkimi znajdźkami, teraz cisnę Velen. Przechodziłem na około 10, na pewno nie więcej, G3, także muszę być ostoją cierpliwości jak gra mnie ciekawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie te fpsy są. Jeżeli są stabilne, to jest to grywalne. Jeżeli skacze nonstop w górę lub dół to raczej słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem wątek z Yen. Masakra :)

Spoiler

W sumie już na początku gry wybrałem Triss, przez wzgląd na 1 i 2 część gry. Zresztą Yenna zbratała się z Białym Płomieniem także minus :P A fakt, że Triss "poznajemy" bliźej wcześniej sprawę ułatwia :P Ale na Skellige przypomniałem sobie czemu Geralt w Sadze tak szalał za Yennefer :P Ale było za późno. I zakończenie zadania "Ostatnie Życzenie" mocno mnie... zasmuciło?



Najlepiej poprowadzony romans w grach ever! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zasmuciło? Czyżbyś ją odrzucił? Jej mimika jest wtedy niezawodna i wywołuje insta kijowe poczucie sumienia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wyjaśni jedną rzecz. Jeśli ulepszymy jakąś zdolność, to nie będzie ona aktywna dopóki nie przypiszemy jej do tego drzewka obok ? Czy tak czy siak będzie to ulepszone ? Bo jeśli jest tak jak napisałem, to to wszystko nie ma sensu i tylko wstrzymujemy rozwój bohatera. Co raz bardziej mnie wkurza ten Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem to aktywne są tylko te ulepszenia które dasz w pola po prawej. Czyli lepiej ulepszać mocno skille niż dawać na wszystko po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 00:31, Volvox napisał:

Jeśli dobrze zrozumiałem to aktywne są tylko te ulepszenia które dasz w pola po prawej.
Czyli lepiej ulepszać mocno skille niż dawać na wszystko po trochu.


Dawanie po trochę i tak nic nie da, bo one i tak nie są aktywne a punkty wydajesz. Bezsensu jest to rozwiązane. Przez to moje punkty się marnują bo nie mam w co dodać. Brak miejsca po prawej na coś lepszego. Szok. Tak trudno było zostać przy starym (dobrym rozwiązaniu), trzeba było zmienić, bo to nowa gra. Kompletnie mi nie odpowiada ten Wiedźmin 3. Coś jest skopany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Występuje u mnie taki dziwny problem. Otóż podczas cut-scenek czasem boki są poza ekranem, czyli np. jak 2 postacie stoją z brzegu ekranu to u mnie są poza ekranem. Rozdzielczość mam dobrą, więc o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 00:39, vegost napisał:

Dawanie po trochę i tak nic nie da, bo one i tak nie są aktywne a punkty wydajesz. Bezsensu
jest to rozwiązane. Przez to moje punkty się marnują bo nie mam w co dodać. Brak miejsca
po prawej na coś lepszego. Szok. Tak trudno było zostać przy starym (dobrym rozwiązaniu),
trzeba było zmienić, bo to nowa gra. Kompletnie mi nie odpowiada ten Wiedźmin 3. Coś
jest skopany.


Czytać ze zrozumieniem umiesz? Kolega piszę że dawanie po trochu jest nieopłacalne trzeba ulepszać już aktywne skille w drzewku. Zawsze też możesz zastąpić dane skille innymi. O mieszaniu skilli jednego koloru z mutagenami też pewnie nie słyszałeś Ale komu ja to mówię Ty nawet nie ogarniasz systemu zarabiania w grze. Pisałeś że w W3 jest mało kasy, a tak naprawdę jest jest aż za dużo bo nie ma na co wydawać.

------------------------------

Widzę że na forum pojawiają się coraz większe noobki. Nie ogarniają podstawowej mechaniki w grze. Przerasta ich ta gra. Dalej jestem za pomysłem żeby w grach przed jej zagraniem dawać kilka prostych zagadek (swoisty test na inteligencję) i po ich rozwiązaniu dopiero można by było grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 22:05, Sipso napisał:

Mutageny da się tylko zwykłe (nie od potworów) łączyć. Liczę, że to zmienią w patchu.
A co do run - można znaleźć schematy rzemieślnicze na większe runy, które wymagają paru
mniejszych. Gdzie? Tego jeszcze nie wiem.


Aaa... czyli jest możliwość łączenia malych Kamieni RUN w większe (takie same ofkors), tylko schemat trzeba znaleźć.

Ciekawe, gdzie są bo mam za sobą dobre 60h grania i nie widziałem u nikogo, ani nigdzie takiego schematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie znalazłem żadnego przez 200h :P. W internetach piszą, że kowale będą je sprzedawać później. Zależy to od poziomu postaci. Rzeczywiście, przy ~20 zaczęli coś sprzedawać, ale wtedy mało mnie to interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!! Strażnicy w Novigradzie zabierają WSZYSTKIE korony jakie ma się przy sobie. Sejwować przed próbami kradzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się