Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie


Dnia 08.06.2015 o 23:44, Rick napisał:

Filippa... Jej historia będzie miała rozwinięcie w dalszej części fabuły.

>[m-r]

a to kiedy to zadanie aktywuje się? Obecnie jestem na etapie zbierania szojuszników do walki.
Tak jak powiedziałem

Spoiler

oddałem kryształ z megaskopu Radowidowi i zastanawiam się teraz czy to pchnie ten wątek do przodu? czy aby dobrze zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2015 o 15:11, Arczir2d2 napisał:

a to kiedy to zadanie aktywuje się? Obecnie jestem na etapie zbierania szojuszników do
walki.

Spoiler

Ja nie miałem wtedy Triss, więc tylko mogłem oddać kryształ radowidowi. Filippe spotkasz po obronie KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka dla ludzi nie majacych FB/ktorzy nie sledza profilu Wiedzmina:

"Drodzy gracze,
19 maja był dla wszystkich w CD PROJEKT RED bardzo ważną datą – premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon była ukoronowaniem trzech lat pracy nad erpegiem, który miał jedną ambicję: zmienić gatunek i zawojować świat. Gdy gra wylądowała na półkach, na całym świecie pojawiły się świetne recenzje. Otrzymaliśmy od Was masę wiadomości – forum pękało w szwach, maile nie przestawały przychodzić; byliście z nami na nocnych otwarciach, w mediach społecznościowych i na portalach traktujących o grach. Nie ma przyjemniejszej rzeczy dla twórców gier niż taki widok. Dlatego chciałbym Wam za to serdecznie podziękować - bez fanów z Polski Wiedźmin nie był by tą grą, którą jest dziś.
Korzystając z okazji, chciałem również podzielić się wynikami sprzedaży. Po dwóch tygodniach od premiery liczba graczy, którzy kupili Wiedźmina, osiągnęła 4 miliony. To dla nas znak, że obrana przez CD PROJEKT RED ścieżka prowadzi w dobrym kierunku i pokazuje nam, że warto publikować darmowe DLC i nie zapominać, dla kogo i po co tworzy się gry.
Jeszcze raz serdeczne dzięki za Wasze wsparcie.
Pozdrawiam,
Marcin Iwiński,
współzałożyciel CD PROJEKT RED"

4 miliony pekly :) niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie zrobiłem :P Zobaczyłem dopiero wtedy, jak oddałem kamień

Spoiler

Triss(wtedy przy informacji o Yen był X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 15:06, Ecko09 napisał:

>
> >

Musisz usiąść po przeciwległej stronie łodzi.


Napisalem przeciez w poscie ze siedze. Nic to nie dawalo, musialem jak zwykle zapisac i zaladowac gre zeby sie odbugowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 16:07, Snafu napisał:

Też tego nie zrobiłem :P Zobaczyłem dopiero wtedy, jak oddałem kamień

Spoiler

Triss(wtedy
przy informacji o Yen był X)


A już wiem dlaczego.

Spoiler

Bardzo chciałem zobaczyć Filippe martwą i myślałem, że Radowid mi to umożliwi

. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pytanie- ktoś wie w jakim języku były robione oryginalnie wiedźminy? Z tego co pamiętam, to był to angielski, albo równocześnie polski i angielski, ale nie mogę znaleźć żądnych informacji. Byłbym wdzięczny za jakieś linki, wywiady itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 00:38, Accid napisał:

Nie wiem czy Ci to pomoże, ale.. W misji obowiązkowej, fabularnej, po 1 lokacji, w dialogu
opowiadasz
"rzecznikowi" co robiłeś w dwójce i ogólnie polega to na tym, że mówisz czy zabiłeś

Spoiler

letho
czy nie, czy de tancarville nie żyje czy uciek,la, czy byłeś za rochem etc..

także
nie ma problemu jak nie da się ich zimportować :)


Dzięki za pomoc, trzeba zaczać grać w tą grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 15:16, Rick napisał:


> a to kiedy to zadanie aktywuje się? Obecnie jestem na etapie zbierania szojuszników
do
> walki.

Spoiler

Ja nie miałem wtedy Triss, więc tylko mogłem oddać kryształ radowidowi. Filippe spotkasz
po obronie KM



dzięki.
W takim razie wychodzi że zawaliłem z tym... no cóż przechodząc grę następny raz będę już wiedział co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 08:32, Eilene napisał:

Jednak masz racje, ze troche tego za dużo.

:)

Dnia 09.06.2015 o 08:32, Eilene napisał:

do logiki w grze to bywa dziwnie, ale to nie tylko w Wiedzminie tak jest(np w Skyrimie
kazda grota ma dodatkowe wyjscie tuz przy koncu albo sekretne drzwi do wyjscia, ale kazdy
wie, ze to dla graczy xD).

Inna sprawa ułatwienia (których akurat w Wiedźminie czasem brakuje) inna sprawa łatwizna fabularna kończąca się bezładem i wielkim "wut?" a to się zdarza.

Dnia 09.06.2015 o 08:32, Eilene napisał:

Im wiecej godzin gry tym wiecej problemow, bledow, uproszczen, schematow zadan, podobnych
miejsc i postaci sie zauwaza,

Niestety.

Dnia 09.06.2015 o 08:32, Eilene napisał:

ale to nie zmienia faktu, ze dla mnie gra jest jedna znajlepszych
RPG ostatnich lat.

O kiepskiej grze (jak np. Inkwizycja) to bym się nie spocił, żeby napisać choćby zdanie, nawet nie kupiłem po "genialnej" 2ce.

Dnia 09.06.2015 o 08:32, Eilene napisał:

Gra pokazuje ile juz czasu minelo od ostatniego TESa i jak ten moglby dzis wygladac.
Mam nadzieje, ze jak Beth wyda nowa czesc tej seri to beda sie wzorowac na Wiedzminie
przynajmniej w kwesti, w ktorej zawsze kuleja czyli osobowosci glownego bohatera.

Mimo wszystko jestem zatwardziałym wrogiem porównywania gier, nawet z tej samej grupy, Skyrim to Skyrim, W3 to W3 i porównania należy robić do tego, czego się oczekiwało i co obiecywali twórcy, a z tym w W3 różnie, niestety, bywa, szczególnie w kwestii obiecanek "na stopro".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 18:42, Arczir2d2 napisał:

W takim razie wychodzi że zawaliłem z tym... no cóż przechodząc grę następny raz będę
już wiedział co zrobić

To jedna z zawalonych kwestii w grze, nie ma kompletnie znaczenia komu oddasz kryształ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 18:49, Aurelinus napisał:

> W takim razie wychodzi że zawaliłem z tym... no cóż przechodząc grę następny raz
będę
> już wiedział co zrobić
To jedna z zawalonych kwestii w grze, nie ma kompletnie znaczenia komu oddasz kryształ.


No to jak to wygląda wkońcu? jedni piszą że

Spoiler

Filippe spotkam po obronie Kaer Morhen... a gdzieś też czytałem że ona może też walczyć w obronie twierdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 19:24, Arczir2d2 napisał:

No to jak to wygląda wkońcu? jedni piszą że

Spoiler

Filippe spotkam po obronie Kaer Morhen...
a gdzieś też czytałem że ona może też walczyć w obronie twierdzy


Nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RED-zi zapowiedzieli dwa nowe DLC na ten tydzień:

1. Nowy quest o tytule "Fool''s gold" oraz
2. Neutralną talię kart "Ballad Heroes".

Nie wiadomo jeszcze kiedy DLC pojawią się na PC oraz konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 21:44, Kraju napisał:

RED-zi zapowiedzieli dwa nowe DLC na ten tydzień

W sumie to bym chyba wolał zapowiedź nowego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dokładnie gdzie znajdę przepis na ulepszoną zbroję cechu niedźwiedzia? Bo wszystkie questy z nimi związane mam zrobione, ale brakuje mi w jego i chyba w dwóch przypadkach receptury na ulepszony o dziwo o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się