Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2015 o 16:08, leven napisał:

Schemat i składniki już mam, ale nie widzę Kowala Mistrza... same Czeladniki
:P


Schemat i składniki masz, ale czy aby na pewno level?

Moim zdaniem miecz to tutaj sprawa drugorzędna. Ważne, żeby w ogóle nie wychodzić poza obręb Yrden (a więc tylko krótkie uniki). Jak upiór wyjdzie ci z Yrdena robi bardzo silny przenikający atak, którego nie ma jak sparować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 16:18, Rick napisał:

Schemat i składniki masz, ale czy aby na pewno level?

Moim zdaniem miecz to tutaj sprawa drugorzędna. Ważne, żeby w ogóle nie wychodzić poza
obręb Yrden (a więc tylko krótkie uniki). Jak upiór wyjdzie ci z Yrdena robi bardzo silny
przenikający atak, którego nie ma jak sparować.



Tak, mam cały podstawowy rynsztunek Gryfa i założone: pancerz, rękawice, buty i galoty.

Teraz trzeba zrobić miecz u Kowala Mistrza, bo Czeladnik ma za niski poziom do jego wykonania.

Level rynsztunku 8, a ja właśnie mam już level 9.


Zabilem w końcu Północnicę - tak na prawdę nazywa się Leśnica

Niesamowicie silna i wytrzymała :P

Dostałem za nią 240 punktów doświadczenia !

Zaraz potem poszedłem na Mglaka z 12 levela i też go załatwiłem tym słabym mieczem i też dostałem za niego 240 punktów + korony ofkors.

Jeden level wyżej Wiedźmina + ulepszenie miecza w szybkim ataku + ulepszony Quin i z bólem, ale załatwiłem co trzeba.


Dajcie mi proszę namiar na Kowala Mistrza, bo go nie widzę, a miecz ma level 8 i trzeba go w końcu wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 18:07, Ecko09 napisał:

> >

Kowal mistrz jest w Novigradzie.


W Novigradzie... mówisz o Elfie Hattorim ?

On daleko później, a ja jestem na 9 levelu.

Broń wymaga Mistrza Kowala, a takiego nie widzę na tym etapie.

Sami Czeladnicy.

Ale poszukam, może się pojawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Oxenfurcie masz mistrza kowala i platnerza chyba. Tylko musisz "na dziko" dostac sie do miasta (najlepiej przeplyn rzeke i znajdz jakis drogowskaz zebys nie musial plywac w te i wewte), bo glejtu nie dostaniesz na tym lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w ekwipunku pokazuje, że 20 bełtów waży 1,51 to one wszystkie razem tyle ważą, nie? Zastanawiam się skąd mam taki duży udźwig, nie mam w ekwipunku nic co się szczególnie wybija pod kątem ciężaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 21:00, Ecko09 napisał:

Jak w ekwipunku pokazuje, że 20 bełtów waży 1,51 to one wszystkie razem tyle ważą, nie?
Zastanawiam się skąd mam taki duży udźwig, nie mam w ekwipunku nic co się szczególnie
wybija pod kątem ciężaru.


Tak, wszystkie bełty tyle ważą.

Masz zainstalowane pojemniejsze juki na koniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 20:17, Ichvander napisał:

W Oxenfurcie masz mistrza kowala i platnerza chyba. Tylko musisz "na dziko" dostac sie
do miasta (najlepiej przeplyn rzeke i znajdz jakis drogowskaz zebys nie musial plywac
w te i wewte), bo glejtu nie dostaniesz na tym lvl.


Zaraz tam pójdę.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 20:17, Ichvander napisał:

W Oxenfurcie masz mistrza kowala i platnerza chyba. Tylko musisz "na dziko" dostac sie
do miasta (najlepiej przeplyn rzeke i znajdz jakis drogowskaz zebys nie musial plywac
w te i wewte), bo glejtu nie dostaniesz na tym lvl.


Wydaje mi się, że ja chyba na 7 levelu się dostałem, na pewno bardzo szybko do Oxenfurtu :D Za to do Novigradu dotarłem dopiero na chyba 16 poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh to się zaczyna robić denerwujące ... gra jest super ale naprawdę dawno nie widziałem tak zabugowanej gry ... kupiec którego nie można uwolnić bo przywódca bandytów pomyślał i zniknął, ciała pokonanych przeciwników dostają freeza i lewitują w powietrzu czy nowa sensacja , która przydarzyła mi się 20 minut temu ... odnalazłem ukryty skarb , w skrzyneczce unikatowy miecz i jakieś rękawice ... brak w inwentarzu jednego i drugiego ... Przecież to jest chore !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem problem, przy pierwszym podejsciu, bo glejtu nie mialem :P dostalem go dopiero od

Spoiler

Barona

. I nie wpadlem na to, ze mozna rzeke przeplynac :D i grzecznie czekalem do odpowiedniego questa w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj gra się wywalała podczas misji wątku głównego za każdym razem w tym samym miejscu :D Dopiero wypełniłem cele w innej kolejności i poszło dalej ;)
Naprawdę, nic mnie już nie zdziwi :D A narzekałem na to, że Skyrim byl zabugowany...

@Ichvander
Teraz już nie pamiętam jak się dostałem, ale naprawdę bardzo szybko, na długo zanim

Spoiler

Barona

po raz pierwszy spotkałem :D Na pewno mialem jakiś glejt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 23:27, Ecko09 napisał:

Orientuje się ktoś, gdzie znajdę przepis na Białą Mewę?

O pierwszego-lepszego zielarza w Velen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 23:46, Rick napisał:

> Orientuje się ktoś, gdzie znajdę przepis na Białą Mewę?
O pierwszego-lepszego zielarza w Velen.


No właśnie póki co nie natknąłem się nigdzie, a nie widzę na mapie wioski, której jeszcze nie odwiedziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 00:34, Ecko09 napisał:

No właśnie póki co nie natknąłem się nigdzie, a nie widzę na mapie wioski, której jeszcze
nie odwiedziłem.


Mało prawdopodobne - zapewne ominąłeś.
Sprawdź u Guślarza, bo chyba u niego kupowałem ten schemat.
Lub u świętej pamięci

Spoiler

(według mojej historii) Keiry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... w końcu znalazłem Kowala Mistrza będąc na poziomie 11 - ja jestem na 11.

Poszedłem do Hattoriego, który jeszcze pierogi robił i rozpocząłem jego misje (24 level).

Wykończyłem krasnoludów od Tasaka, załatwiłem ochronę dla Hattoriego i po drodze natknąłem się na Kowala Mistrza, którego wcześniej tam nie było.

No i mam w końcu cały rynsztunek Gryfa :P

Tutaj jest Kowal Mistrz z jednym zębem :E w Novigradzie, gdyby komuś był potrzebny na niskim levelu:





I mam jeszcze pytanko odnośnie Trofeów:

Przy trofeum pisze: "można wymienić na nagrodę"

Jak to zrobić i gdzie ?

Wymieniał ktoś już trofeum na nagrodę ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czegoś od osób, które grają na PS4 i Xboksie One w grę.

Pytanie do posiadaczy PS4: Czy zauważalne są spadki płynności gry?

Pytanie do posiadaczy Xboxa One: Czy zauważalna jest dynamiczna zmiana rozdzielczości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 00:49, leven napisał:

Wymieniał ktoś już trofeum na nagrodę ?

Chodzi wyłącznie o "pokazanie" trofeum zleceniodawcy, nikt ci tego na nic konkretnego nie wymieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się