Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Jak zdobyć osiągnięcie "Dendrologist"? Wykupiłem wszystkie umiejętności walki, ale nie dostałem osiągnięcia. Trzeba to zrobić bez eliksiru oczyszczania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem "O wysoką stawkę".

Spoiler

Po przegraniu pierwszego meczu Saszka proponuje mi kradzież głownej nagrody w turnieju. Po chwili okazuje się, że ktoś zabił strażnika i ukradl nagrodę i mamy przeprowadzić śledztwo. W pokoju, w którym doszło do zbrodni używam wiedźmińskich zmysłow i badam strażnika oraz ślad prowadzący na taras - tylko nic więcej nie widzę, z pokoju nie mogę wyjść.

To jakiś bug, czy czegoś nie zauważyłem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 16:10, pawbuk napisał:

Mam problem z zadaniem "O wysoką stawkę".

Spoiler

Po przegraniu pierwszego meczu Saszka proponuje
mi kradzież głownej nagrody w turnieju. Po chwili okazuje się, że ktoś zabił strażnika
i ukradl nagrodę i mamy przeprowadzić śledztwo. W pokoju, w którym doszło do zbrodni
używam wiedźmińskich zmysłow i badam strażnika oraz ślad prowadzący na taras - tylko
nic więcej nie widzę, z pokoju nie mogę wyjść.

To jakiś bug, czy czegoś nie zauważyłem?
;)

Spoiler

Przeszukaj dokładnie drugi koniec tarasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 16:10, pawbuk napisał:

Mam problem z zadaniem "O wysoką stawkę".

Spoiler

Po przegraniu pierwszego meczu Saszka proponuje
mi kradzież głownej nagrody w turnieju. Po chwili okazuje się, że ktoś zabił strażnika
i ukradl nagrodę i mamy przeprowadzić śledztwo. W pokoju, w którym doszło do zbrodni
używam wiedźmińskich zmysłow i badam strażnika oraz ślad prowadzący na taras - tylko
nic więcej nie widzę, z pokoju nie mogę wyjść.

To jakiś bug, czy czegoś nie zauważyłem?
;)


Spoiler

Na tarasie szukaj przeciętej liny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 14:58, Kraju napisał:

Mam poważny problem na Skellige, który nie występował w Velen (ani w innych obszarach).
Otóż po przejściu pierwszej głównej misji na wyspach, nie odnawia mi się wytrzymałość,
przez co nie mogę biegać. Dopiero gdy użyje eliksiru Puszczyk zaczyna się odnawiać, ale
zaraz po wygaśnięciu działania eliksiru, znów nie chce się regenrować. Wie ktoś co może
być nie tak?


Na tego typu problemy (nie działa sprint, nie można gwizdać, itp.,itd.), u mnie pomaga zapisanie i wczytanie. Chyba, że cały czas ci nie działa.

Gdzieś już o tej wytrzymałości czytałem wcześniej, więc poszukałem i (chyba) ten błąd naprawiał patch 1.0.3: Poprawiony błąd z regeneracją wytrzymałości podczas sprintu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mogę znaleźćjakieś porównanie statystyk setów wiedzmińskich w przypadku gdy mamy wykupione zdolności odnośnie tych rynsztunków??
I czy jeśli wykupię te umiejętności i zmiksuje sety - np spodnie niedzwiedzia, pancerz kota i rękawice gryfa to da to jakieś bonusy? czy musi być wszystko z jednego setu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 09:26, leven napisał:

Jaskonie nie szarzeją po i ch exploracji.


Jesteś w błędzie . Niektóre jaskinie mam po ich eksploatacji szare na mapie ... o co chodzi ? Wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 19:01, Chlorofil napisał:

Jesteś w błędzie . Niektóre jaskinie mam po ich eksploatacji szare na mapie ... o co
chodzi ? Wie ktoś ?


A to nie jest tak, że szarzeją jaskinie, które są siedliskami potworów, po ich oczyszczeniu? Nie szarzeją chyba tylko zwykłe jaskinie "wejścia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 19:27, Ecko09 napisał:

No i macie swój pancerz wilka :D


Właśnie sobie dorobiłem do pancerza szkoły kota pancerze szkoły gryfa i niedźwiedzia :D Teraz będę latal z czwartym, o ile mi skladników wystarczy na jego zrobienie ;)
Wie ktoś gdzie można znaleźć/kupić albedo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 19:53, Madoc napisał:

Swoją drogą, patch wyszedł, a glifów dalej się nie da ulepszać.


Ty to patchem nazywasz? Poprawki kilku błędów, które sami redzi nazwali jedynie hotfixem, a coś obszerniejszego dopiero w drodze.
Oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 19:53, Madoc napisał:

A Triss dalej w związanych włosach.


W książkach miała rozpuszczone?
Szkoda, że skończylem już główny wątek i Triss w nowym wdzianku szybko nie zobaczę...
Swoją drogą moim zdaniem ladniejsza była w W2 - w trójce coś jej lekko z twarzą zrobili i nie wygląda już tak atrakcyjnie.
Zresztą, i tak najładniejsza, nawet z blizną, jest Ciri :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się