Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Jak dostać się do tych dwóch pytajników ze screena? Poszedłem górą, ale był znaczek, że są one gdzieś pod nią, ale nie mam pojęcia jak się do nich dostać, a nie chcę błądzić po omacku.

20150625000614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 00:06, Kraju napisał:

Jak dostać się do tych dwóch pytajników ze screena? Poszedłem górą, ale był znaczek,
że są one gdzieś pod nią, ale nie mam pojęcia jak się do nich dostać, a nie chcę błądzić
po omacku.


Spokojnie, powinieneś je odblokować wraz z postępem w wątku głównym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 00:06, Kraju napisał:

Jak dostać się do tych dwóch pytajników ze screena? Poszedłem górą, ale był znaczek,
że są one gdzieś pod nią, ale nie mam pojęcia jak się do nich dostać, a nie chcę błądzić
po omacku.


Z tego, co pamiętam, wejście do jaskini jest tam, gdzie znaczek łodzi na północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 00:06, Kraju napisał:

Jak dostać się do tych dwóch pytajników ze screena? Poszedłem górą, ale był znaczek,
że są one gdzieś pod nią, ale nie mam pojęcia jak się do nich dostać, a nie chcę błądzić
po omacku.


Wejdziesz tam później, teraz się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 22:24, scott napisał:

Spoiler

A spotkałeś się z zamachowcami po i opowiedziałeś za Rochem lub Dijkstrą - czy jak
mu tam



Spoiler

Tak, osobiście Dijkstra dostał ode mnie kosę pod żebro :P
Czy zakończenie jakoś rózni się w zalezności kto zabija Radowida?
Poza tym zadanie trafiło do wykonanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 08:27, Szymon666 napisał:

>

Spoiler

A spotkałeś się z zamachowcami po i opowiedziałeś za Rochem lub Dijkstrą - czy
jak
> mu tam


>
Spoiler

Tak, osobiście Dijkstra dostał ode mnie kosę pod żebro :P
Czy zakończenie jakoś rózni się w zalezności kto zabija Radowida?
Poza tym zadanie trafiło do wykonanych.



Spoiler

Zakończenia są różne, dla różnych konfiguracji zakończenia zadania, którym piszesz, jest chyba 4 lub 5 wersji tego co się dzieje z północą i Nilfgardem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań związanych z rozwojem postaci. Chciałem stworzyć wiedźmina specjalizującego się w cięższych pancerzach (szkoła niedźwiedzia).

Teraz potrzebuję kilka rad co do rozwoju postaci i w jakie drzewka inwestować. Na chwilę obecną mam 3 wolne sloty z czego dwa mam już zajęte przez perk dodający premię do silnych ciosów i jeden z alchemii który zwiększa tolerancje na eliksiry. Czy opłaca się jeszcze inwestować więcej punktów w alchemię? Jest tam jedna ciekawa umiejętność, którą chcę zdobyć, dodaje ona premię do punktów życia po wypiciu odwaru. Ale żeby odblokować to umiejętność muszę wydać 8 punktów w alchemię więc planuję wydać 3 pkt. w perk zwiększający tolerancje na eliksiry za każdą znana recepturę alchemiczną 1 poziomu. Czy tak będzie ok? Nie chcę pod koniec gry przekonać się że moja postać nie daje rady ponieważ gram na najwyższym poziomie.

Drzewko znaków przydaje się do czegoś w takim buildzie? Tutaj przydaję się głównie znak Quen, ale ten początkowy perk, który odpycha wrogów jest mało przydatny.

Używając ciężkich pancerzy opłaca się rozwijać w drzewku szermierki kolumnę związaną z szybkimi ciosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie pokombinować na różne sposoby, bo w Novigradzie możesz kupić eliksir oczyszczenia i na nowo rozdysponować punkty umiejętności. Co do rozwoju postaci to ja się skupiam na znakach i szybkich ciosach, więc ci nie doradzę. Odwiedzaj wszystkie możliwe punkty mocy, za każdy dostajesz 1 pkt umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś tego "czterostopniowego"sposobu z mojego pierwszego posta?
Dll-ki usuwa się (a lepiej przenosi w inne miejsce, żeby w razie czego łatwo było je przywrócić) gdy inne sposoby zawiodą.
Dla przypomnienia:
1. Wywalenie Galaxy.dll
2. Uruchamianie jako administrator (ppm na witcher3.exe i zaznacz Uruchom jako administrator)
3. Ustawienie zgodności ze swoim systemem (ppm na witcher3.exe, Zgodność i ustaw zgodność z systemem jaki masz, np. Zgodność z Windows 7 jeśi masz Siódemkę)
4. Odpalnie gry przez witcher3.exe albo przez skrót do niego (tylko nie przez ten Gogowski).
Wszystkie te rzeczy trzeba zrobić naraz, z osobna nie działają. Jeżeli to nie wystarczy dopiero wtedy przenieś gdzieś te dll-ki, które wymieniałem i spróbuj raz jeszcze (oczywiście razem z tymi czterema punktami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przejściu Wiedźmina 3. Oczarował mnie swoją piękną fabułą itd. Co dziwne najważniejszymi plusami w grze okazały sie dla mnie inne rzeczy niż te wymieniane w recenzjach wielu czasopism pism i portali internetowych. Mianowicie chodzi mi o choćby wiele nawiązań do książki jak np występownie Geralta, Yen i Ciri. Naprawdę zrobione świetnie a umieszczenie Geralta jako głównego bohatera majstersztyk. Kolejnym wielkim plusem jest gra w gwinta i to jak wiele taktyk w takiej minipobocznej grze twórcy przygotowali. Istnieje wiele sposobów żeby ograć przeciwnika. Do minusów na pewno bym zaliczył występowanie takich kart postaci do gry w Gwinta jak choćby Geralt. Co to ma znaczyć czy on gra samym sobą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 13:42, Bangomop napisał:

Do minusów na pewno bym zaliczył występowanie takich
kart postaci do gry w Gwinta jak choćby Geralt. Co to ma znaczyć czy on gra samym sobą?!

Przecież dość znany jest (już Jaskier o to zadbał ;p), nic dziwnego że ma własną kartę.

Zresztą, już >15 lat temu w takim Final Fantasy VIII było podobnie, może to jakiś standard w karciankowych minigierkach. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z was czy da się kupić serce golema? Potrzebuję uwarzyć eliksir zamieć, ale niestety mam 5 poziom, więc nie ma szans żeby zdobyć serce w walce z golemem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 15:38, dejmien255 napisał:

Orientuje się ktoś z was czy da się kupić serce golema? Potrzebuję uwarzyć eliksir zamieć,
ale niestety mam 5 poziom, więc nie ma szans żeby zdobyć serce w walce z golemem :-)


Nie da się kupić, musisz go zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 13:42, Bangomop napisał:

Jestem świeżo po przejściu Wiedźmina 3. Oczarował mnie swoją piękną fabułą itd. Co dziwne
najważniejszymi plusami w grze okazały sie dla mnie inne rzeczy niż te wymieniane w recenzjach
wielu czasopism pism i portali internetowych. Mianowicie chodzi mi o choćby wiele nawiązań
do książki jak np występownie Geralta, Yen i Ciri.


Ciężko byłoby, gdyby seria gier opowiadająca dalsze (po tych książkowych) legendarnego Białego Wilka, nie miała go za głównego bohatera, czyż nie?

Dnia 25.06.2015 o 13:42, Bangomop napisał:

Naprawdę zrobione świetnie a umieszczenie
Geralta jako głównego bohatera majstersztyk.


Napisałeś to z myślą o wszystkich częściach? IMO dość dziwny "plus" "trójki".

Dnia 25.06.2015 o 13:42, Bangomop napisał:

Do minusów na pewno bym zaliczył występowanie takich
kart postaci do gry w Gwinta jak choćby Geralt. Co to ma znaczyć czy on gra samym sobą?!


Biorąc pod uwagę uniwersum wiedźmińskie, Geralt jest znaną personą i niczym specjalnym nie wydaje się być to, że ma swoją kartę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 16:59, Kakarotto napisał:



Ciężko byłoby, gdyby seria gier opowiadająca dalsze (po tych książkowych) legendarnego
Białego Wilka, nie miała go za głównego bohatera, czyż nie?

>

Początkowo w jedynce miałeś tworzyć własnego no-name wiedźmina, dopiero potem zmienili to na Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wschód od Miodosytni stoi kobieta z wykrzyknikiem, Yanina - czy tylko ja nie mogę wziąć od niej zadania? Zagadana zachowuje się jak zwykły NPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 20:56, Madoc napisał:

Na wschód od Miodosytni stoi kobieta z wykrzyknikiem, Yanina - czy tylko ja nie mogę
wziąć od niej zadania? Zagadana zachowuje się jak zwykły NPC.


Bug. Akurat Yanina mi dała zadanie, ale jeden druid na Skellige nie chciał, mimo, że miał wykrzyknik.

Na pocieszenie dodam, że nie jesteś jedyny z takimi bugami. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 19:59, Ecko09 napisał:

Początkowo w jedynce miałeś tworzyć własnego no-name wiedźmina, dopiero potem zmienili
to na Geralta.


Wiem o tym, ale nie o to mi chodziło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 21:09, Kakarotto napisał:

Bug. Akurat Yanina mi dała zadanie, ale jeden druid na Skellige nie chciał, mimo, że
miał wykrzyknik.

Do tego pierwsza mapa od poszukiwań Zestawu Niedźwiedzia nie aktywuje mi zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, jeśli przegram turniej GWINTA, to te karty które mógłbym tam wygrać można gdzieś dostać ? Zależy mi na pucharku dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się