Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2015 o 22:21, Jagged napisał:

Pytanko, jeśli przegram turniej GWINTA, to te karty które mógłbym tam wygrać można gdzieś
dostać ? Zależy mi na pucharku dlatego pytam :)


Nie da się. Aby je zdobyć (łącznie 4) musisz wygrać turniej (wszystkie 4 pojedynki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 22:11, Madoc napisał:

Do tego pierwsza mapa od poszukiwań Zestawu Niedźwiedzia nie aktywuje mi zadania.


Nie aktywuje, w sensie, że nie ma go w dzienniku czy nie ma znacznika na mapie świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 23:02, Kakarotto napisał:

Nie aktywuje, w sensie, że nie ma go w dzienniku czy nie ma znacznika na mapie świata?

W ogóle nie mam zadania w dzienniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 23:14, Madoc napisał:

W ogóle nie mam zadania w dzienniku.


Z tej sytuacji są trzy wyjścia:
1. Próbujesz użyć nie tą mapę, co trzeba i dlatego nie działa.
2. Bug.
3. Spróbuj użyć innej mapy, np. drugiej. Z tego, co tam w grze widziałem, nawet jak się nie użyje pierwszej mapy, tylko kolejnej lub innej, automatycznie aktywuje się zadanie na poszukiwanie "podstawowych" schematów. Nie jestem pewny, ale spróbować możesz, chyba, że już próbowałeś... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 22:34, Kraju napisał:

> Pytanko, jeśli przegram turniej GWINTA, to te karty które mógłbym tam wygrać można
gdzieś
> dostać ? Zależy mi na pucharku dlatego pytam :)

Nie da się. Aby je zdobyć (łącznie 4) musisz wygrać turniej (wszystkie 4 pojedynki).


Wczytałem i wygrałem :) Jest gdzieś jakiś spisi u kogo można karte zdobyć ? Zadania z kartami zrobiłem, ale poluje na trofek za wszystkie karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrucić do Kaer Morhen po recki do zbroi wilka? Mam 20 lv, dlc zainstalowane i pokazuje mi że podstawowy set do zdobycia jest właśnie tam. Mam już zdobyte recki na ulepszenia które wymagają dostawowej zbroi/miecza. Mam też problem ze znaleziemiem podstawowych recek na set niedźwiedzia, na ulepszenia także (przez przypadek) zdybyłem przeszukując jaskinię. Gdzie można je znaleść?

20150626102124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Kaer Morhen wrócisz w pewnym momencie fabularnym. Rób zadania główne, a niebawem (sądząc po Twoim lvlu) wrócisz do twierdzy. Nie wiem gdzie zdobyć mapy do schematów, ale ten poradnik przynajmniej pomoże Ci w zdobyciu rynsztunku: http://www.eurogamer.pl/articles/2015-06-18-wiedmin-3-rynsztunek-szkoly-wilka-mapa

Jagged
Oczywiście, że jest: http://www.gwentcards.com/ Sam korzystałem z tej strony i oprócz jednego małego błędu na Svorlag, to dzięki tej stronie zrobiłem tego aczivka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2015 o 02:53, Kakarotto napisał:

3. Spróbuj użyć innej mapy, np. drugiej. Z tego, co tam w grze widziałem, nawet jak się
nie użyje pierwszej mapy, tylko kolejnej lub innej, automatycznie aktywuje się zadanie
na poszukiwanie "podstawowych" schematów. Nie jestem pewny, ale spróbować możesz, chyba,
że już próbowałeś... :P

Tak nie działa, mam aktywne poszukiwania na trzecim poziomie chyba, ale podstawowe nie.

Zresztą miałem już podobną sytuację - wziąłem zlecenie w pewnej wiosce i też nie aktywowało mi zadania, na szczęście w zleceniu było napisane, do kogo się udać.

Po prostu sprawdzę w sieci, gdzie szukać, z tego co pamiętam wystarczy znaleźć jeden element z zestawu, żeby aktywować zadanie. Ale to dopiero jak popłynę na Skellige.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2015 o 10:29, Endriu napisał:

Mam też problem ze znaleziemiem podstawowych
recek na set niedźwiedzia, na ulepszenia także (przez przypadek) zdybyłem przeszukując
jaskinię. Gdzie można je znaleść?

Mapę do podstawowego zestawu niedźwiedzia ma, jeśli dobrze pamiętam, płatnerz z Novigradu, stojący obok banku Vivaldiego. Tyle że, jak pisałem wyżej, u mnie ona nie aktywuje zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2015 o 11:07, Madoc napisał:

Mapę do podstawowego zestawu niedźwiedzia ma, jeśli dobrze pamiętam, płatnerz z Novigradu,
stojący obok banku Vivaldiego. Tyle że, jak pisałem wyżej, u mnie ona nie aktywuje zadania.

HMozna to zrobić bez zadania. Po prostu poradnik Eurogamer obczaj miejsca gdzie one sie zUnajdują ( jest zdjęcia na mapie i dokładny opis) i po problemie. J a tak wyszukiwałem rynsztunek kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz więcej czasu tak więc zdecydowałem, że kupię Wiedźmina 3.
Pograłem już kilka godzin i muszę przyznać, że nie żałuję nawet złotówki- gra wygląda pięknie (gram na średnio-wysokich przy fps zablokowanych na 30; mam GTX770), a do tego fabuła, świat wciąga. Postacie są świetnie zrobione, zadania są ciekawe. Wszystko wygląda genialnie.
Jest oczywiście kilka rzeczy, które można było zrobić lepiej- nie podoba mi się np. jazda konna, bo zbyt łatwo wypaść z drogi, wspinanie też jest średnio wykonane.
Ale jestem zadowolony, a pograłem tylko 5 godzin. Zdecydowałem się też wybrać drugi od końca poziom trudności, mimo że nie lubię ginąć co 10min. ale walka jest dzięki temu wymagająca i nawet fajna. Zobaczę jak pójdzie dalej ale jestem pełen podziwu, że CDP udało się zrobić taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2015 o 16:54, Radekl2 napisał:

Mam teraz więcej czasu tak więc zdecydowałem, że kupię Wiedźmina 3.
Pograłem już kilka godzin i muszę przyznać, że nie żałuję nawet złotówki- gra wygląda
pięknie (gram na średnio-wysokich przy fps zablokowanych na 30; mam GTX770), a do tego
fabuła, świat wciąga. Postacie są świetnie zrobione, zadania są ciekawe. Wszystko wygląda
genialnie.
Jest oczywiście kilka rzeczy, które można było zrobić lepiej- nie podoba mi się np. jazda
konna, bo zbyt łatwo wypaść z drogi, wspinanie też jest średnio wykonane.
Ale jestem zadowolony, a pograłem tylko 5 godzin. Zdecydowałem się też wybrać drugi od
końca poziom trudności, mimo że nie lubię ginąć co 10min. ale walka jest dzięki temu
wymagająca i nawet fajna. Zobaczę jak pójdzie dalej ale jestem pełen podziwu, że CDP
udało się zrobić taką grę.


To typowa gra "odkrywkowa" :P

Trzeba szukać skrzyń, walczyć z kim popadnie, bo przy nich można coś znaleźć... to pozwala na ulepszanie całego ekwipunku niestandardowego.

Gra jest super pomimo wielu niedoróbek, np. mechanika poruszania Geraltem i jego sposób walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się ciężko, bo obecnie spotykam samych silnych wrogów. Chciałem sobie porobić te zadania z pytajników, ale są tam niestety przeciwnicy z 14-15 poziomem, gdy ja mam chyba 4.
Zauważyłem też jeszcze jedną dziwną sprawę- dostaje się strasznie mało PD za misje poboczne w porównaniu z wątkiem głównym. Zrobiłem prawie wszystko co się dało w pierwszym obszarze i skończyłem chyba na 3 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć osiągnięcie Power Overwhelming??
Jeśli dobrze rozumiem to muszę użyć miejsc mocy aby mieć z nich bonus do wszystkich 4 znaków w jednym czasie.
Miałem te bonusy a osiągnięcia mi i tak nie zaliczyło. Bug? czy coś przegapiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2015 o 22:56, Arczir2d2 napisał:

Jeśli dobrze rozumiem to muszę użyć miejsc mocy aby mieć z nich bonus do wszystkich 4
znaków w jednym czasie.

Znaków jest 5, może o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem gram od niedawna i dzisiaj zacząłem się zastanawiać czy są jakieś fajne mody, które zmieniają grafikę na jeszcze bardziej klimatyczną? Nie mam jakiejś super karty graficznej, dlatego chciałbym wypróbować coś mało obciążającego moją liczbę fps.
Korzystacie z takich poprawek, czy raczej nie?

Sam znalazłem takie coś

. Może ktoś z was sprawdzał czy jest to warte zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to już było na forum, ale nie znalazłem tego wątku. Wiadomo gdzie można na Skellige znaleźć tą nową zbroję dla Geralta i dla Płotki, a także gdzie znajdę 2 zadania z DLC, czyli "Zagubieni górnicy" i to ostatnie z trolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 12:21, EylembertTigg napisał:

Może to już było na forum, ale nie znalazłem tego wątku. Wiadomo gdzie można na Skellige
znaleźć tą nową zbroję dla Geralta i dla Płotki, a także gdzie znajdę 2 zadania z DLC,
czyli "Zagubieni górnicy" i to ostatnie z trolem?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71257&pid=4263
Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 23:14, Madoc napisał:

> Nie aktywuje, w sensie, że nie ma go w dzienniku czy nie ma znacznika na mapie świata?

W ogóle nie mam zadania w dzienniku.


Zadanie sie pojawia dopiero jak dotrzesz na Skellige. Mialem ten sam klopot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się