Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2015 o 08:59, Azazell napisał:

> > Wiedźmin 3 oceniam na 9/10 i pozostaje niestety z tyłu za Gothic 1,2
Mass
> Effect
> > 1 i Dragon Age Początek - wszystkie wcześniej oceniłem na 10/10.


/.../

Pyknij w Borderlandsa :)

W3 jest genialny, ale mechanika ruchu Geralta i Płotki jest do bani.

Cały fun z gry pita jak powietrze z przebitej opony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 11:07, leven napisał:

W3 jest genialny, ale mechanika ruchu Geralta i Płotki jest do bani.

Co wy macie do tej biednej Płotki? W otwartych przestrzeniach jeździ się bez zarzutu, w mieście się trochę blokuje, ale to jest koń, a nie monocykl.

Co do Geralta, to problemy są tylko w skręcaniu w biegu. Do walki nie mam żadnych zastrzeżeń (prócz nieco przydługiej animacji "szybkiego" ataku czasami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2015 o 11:43, Madoc napisał:

Co wy macie do tej biednej Płotki? W otwartych przestrzeniach jeździ się bez zarzutu,
w mieście się trochę blokuje, ale to jest koń, a nie monocykl.

Bo większość w ogóle nie obczaiła, że jeśli nie trzyma się przycisku kierunkowego płotka trzyma się drogi i się dziwią, że koń im nie skręca. ;)

A tak na poważnie, jest w animacji płotki trochę do poprawienia, ale bez przesady, widziałem gorzej zrobione animacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 14:50, Arczir2d2 napisał:

jest gdzieś jakiś spis wszystkich receptur na eliksiry, petardy itp z ich lokalizacjami?


Nie czytałem całego tematu, ale warto poszukać:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 16:18, leven napisał:

> jest gdzieś jakiś spis wszystkich receptur na eliksiry, petardy itp z ich lokalizacjami?


Nie czytałem całego tematu, ale warto poszukać:


Dlaczego wrzuciłeś to w spoiler? Linki nie stają się przez to ładniejsze, a czasami nawet się psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 16:18, leven napisał:

> jest gdzieś jakiś spis wszystkich receptur na eliksiry, petardy itp z ich lokalizacjami?


Nie czytałem całego tematu, ale warto poszukać:



tak wiem o tej stronie i nie o to chodzi...
myślałem że może ktoś z graczy zrobił jakiś spis gdzie co się znajduje i o to pytam.

edit:
też nie rozumiem czemu umieszczać linki w spoilerze a już zwłaszcza do screenów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zwrócono mi uwagę [m-r], że nie stosuję spoilerów, a teraz znowu konstruktywna krytyka[m-r], że daje w spoilery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 20:00, leven napisał:

Ostatnio mnie opieprzono, że nie stosuję spoilerów, a teraz znowu zjebka, że daje w spoilery.


Bo z funkcji spoiler trzeba umieć korzystać. Po za tym ciężko uznać linki za spoiler, tym bardziej gdy opiszesz czego on dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 20:00, leven napisał:

Ostatnio zwrócono mi uwagę [m-r], że nie stosuję spoilerów, a teraz znowu konstruktywna krytyka[m-r], że daje w spoilery.

To teraz dostaniesz opiernicz za słownictwo. :P ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem w misji ostatnia próba :

Spoiler

a mianowicie wykonałem w Kaer Morhen zadania dla Yenefer i Eskela a gdy przybyłem odnaleźć lamberta ten po prostu się nie pojawia mimo iż dotatrłem do znacznika w tej głównej sali gdzie siedzi Vesemir z Umą. Pokazuje się, że cel jest poniżej. Myślalem, że może siedzi w laboratorium, ale niestety nie ma do niego dotępu i nie mogę nigdzie znaleźć drogi w dół, żeby go znaleźć. Po prostu się nie zrespił czy po prostu jestem ślepy i przeoczylem jakieś przejście ?



Dodam, że tak niefortunnie mi się zapisało, że straciłbym około 6 godzin, więc chętnie znajdę jakieś inne rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 12:28, Zarkadius napisał:



A nie będzie go gdzieś przy wyjściu z zamku? Ewentualnie zapisz teraz i wczytaj ten save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 15:16, Zarkadius napisał:

niestety nic nie pomogło.


a próbowałeś całkiem opuścić lokacje? znaczy udać się np do Velen i ponownie wrócić do Kaer Morhen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch 1.07 oficjalnie zapowiedziany, a w nim:
A new, alternative (optional) movement response mode for Geralt.
A player stash for storing items, available in various locations throughout the game. Stash locations are marked on the player''s map.
Crafting and alchemy components no longer add to the overall inventory weight.
Books are now placed in a dedicated tab in the Inventory and books that have already been read are properly grayed out.
Multiple sorting options are now available in the Inventory.
Alchemy formulas and crafting diagrams can be "pinned", meaning all components and ingredients required to make them will be conveniently marked in the Shop panel.
Dozens of fixes for quest related issues, both major and minor.
A few performance enhancements, including the optimization of FX, scenes and general gameplay.
Various improvements to horse behavior.

Tym samym, z powodu patcha, w tym tygodniu nie pojawi się żadne nowe darmowe DLC, bo wszystkie siły idą w robienie patcha. Możliwe, że w przyszłym tygodniu dostaniemy od razu trzy DLC. Więcej informacji co do nowego patcha pojawi się pod koniec tego tygodnia, a sam patch ma pojawić się w przyszłym tygodniu (przynajmniej na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić o co do cholery chodzi w tym całym gogu? Zainstalowałem normalnie grę jak tysiące innych przed nią i po skończonej instalacji klikam w ikone W3, a tu mi się pokazuję jakieś GOG Galaxy. No to loguję się, patrzę do biblioteki, a tam pusto. Żadnego Wiedźmina nic. W folderze gry na dysku nie ma nawet żadnego .exe czy czegokolwiek za pomocą czego mógłbym ją włączyć. O co tu chodzi? Dodam, że wersja jest fizyczna, instalowana z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki, po prostu nie dodałeś gry do biblioteki GOG-a Galaxy (a raczej do całej usługi nie przypisałeś klucza). Po lewej na górze masz taki plus, kliknij na niego a później na redeem code. Wpisz klucz do Wiedźmina 3 i go aktywuj. Gra powinna być w bibliotece. Jeżeli jej nie ma, zresetuj Galaxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się