Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Spoiler

Ona po rozmowach i zabawach w latarnii morskiej powiedzial, ze w Novigradzie nie ma dla niej miejsca wiec jedzie do Kaer Morhen. Ale tam tez jej nie ma, pozniej sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 21:04, Hartigan napisał:

Jutrzejsze DLC które wyciekło alternatywny strój dla Ciri


Tylko, że jutro nie będzie żadnego DLC, a o alternatywnym stroju dla Ciri wiadomo już od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 21:23, doctorwho napisał:

Gra mi się ładuje, czytam te "podpowiedzi" i jedna z nich: Kiedy nadejdzie Białe Zimno
nie jedz żółtego śniegu :D

To jest ten moment, w którym gry nie tylko bawią, ale także uczą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście rację, co do Triss.

Statuetkę oddałem później, gdy była możliwość porozmawiania z Triss.

Niepotrzebnie się spiąłem :P

THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 12:50, leven napisał:

Tak się kończy romans na dwie strony :)


Dodam tylko, że Twoje decyzje co do romansu będą miały wpływ na samo zakończenie. Małe bo małe, bo w formie podsumowania ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 13:20, Kraju napisał:

> Tak się kończy romans na dwie strony :)

Dodam tylko, że Twoje decyzje co do romansu będą miały wpływ na samo zakończenie. Małe
bo małe, bo w formie podsumowania ale jednak.


To jest moje trzecie przejście gry, dla tego zrobiłem co zrobiłem :P

I jestem pewny, że nie odkryłem dobrych 30% gry, dla tego po wyjściu patcha 1.07 i udoskonaleniu mechaniki poruszania się i walki, zagram czwarty raz XD

Zokończenie pamiętam... ciekawy jestem, jakie będzie obecnie.

Jestem już niedaleko konca gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 14:52, leven napisał:

To jest moje trzecie przejście gry, dla tego zrobiłem co zrobiłem :P


Ty chyba życia nie masz. :D

Dnia 09.07.2015 o 14:52, leven napisał:

I jestem pewny, że nie odkryłem dobrych 30% gry, dla tego po wyjściu patcha 1.07 i udoskonaleniu
mechaniki poruszania się i walki, zagram czwarty raz XD


Ja już po pierwszym przejściu gry zrobiłem wszystko co się dało i zajęło mi to 130 godzin. Drugi raz sobie przejdę ale gdzieś za rok, przypominajac sobie całą trylogię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. w pierwszym przejsciu zrobilem wszystkie jakie odkryłem znaki zapytania, zlecenia wiedźmińskie i poboczne.

Z tym, że wtedy nie wiedziałem, że gra ma wiele ścieżek przejścia.

Tym razem postawiłem na postać i przy wchodzeniu na nową planszę, w pierwszej kolejności odwiedzałem "miejsca mocy" a dopiero późniejsz resztę fabuły + zlecenia wiedźmińskie.

Znaki zapytania robię wtedy, gdy są blisko lub, gdy brakuje mi levela na np. założenie rynsztunku.


Właśnie teraz muszę się poszlajać po świecie gry, żeby z 31 levela zrobić 34, bo chcę założyć Mistrzowskiego Wilka, a ten jest dostępny od 34 level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2015 o 14:52, leven napisał:

To jest moje trzecie przejście gry, dla tego zrobiłem co zrobiłem :P


Ja mam kłopot z przejściem jeden raz. Za długo grałem robiąc wszystkie poboczne, zlecenia i znaki zapytania, aż mi się znudziło. Siadam wieczorem na pół godziny, żeby główny wątek skończyć, ale jakoś tak bez większych chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie przypadła Ci gra do gustu.

Ja mam wolne i potrafię siedzieć przy grze kilkanaście godzin dziennie :P

Z przerwami ofkors :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 14:59, Kraju napisał:

>/.../ > Ja już po pierwszym przejściu gry zrobiłem wszystko co się dało i zajęło mi to 130 godzin.
Drugi raz sobie przejdę ale gdzieś za rok, przypominajac sobie całą trylogię.

Czy aby na pewno wszystko?
Zakładam, ze twórcy gry przewidzieli możliwość skorzystania z każdego przedmiotu dostępnego w grze, a przynajmniej z takiego, do którego masz schemat. Masz, bo go gdzieś znalazłeś czy zdobyłeś. No to ja się pytam, czy miałeś 46 poziom?
Ja nie mam i nie sądzę, żeby do niego doszedł - za dużo znaków zapytania mi zostało, a i jaskinie, które pierwotnie ominąłem, nie różnią się wyglądem od tych, które przeszedłem. Nie będę po wszystkich znowu łaził.

P.S.

---> leven

Dnia 09.07.2015 o 14:59, Kraju napisał:

Ja mam wolne i potrafię siedzieć przy grze kilkanaście godzin dziennie :P

Tyle, to siedziałem przy Morrowindzie, jak jeszcze byłem piękny i młody. Teraz po 8 godzinach grania drętwieją mi plecy, od tego miejsca, w którym tracą swoją szlachetną nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 16:51, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../ >


Mi się wydaje, że ten 46 lvl ekwipunek został stworzony dla dodatków. Nie wiem tylko czemu go wrzucili już do podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 16:58, Ecko09 napisał:

> > >/.../ >

Mi się wydaje, że ten 46 lvl ekwipunek został stworzony dla dodatków. Nie wiem tylko
czemu go wrzucili już do podstawki.

>
Och, jeszcze są dla 45, 40 poziomu. Dodatki dwa, a poziomy trzy? Nie wiem, może, okaże się później. Nie podoba mi się też to, że

Spoiler

sprzęt wiedźmiński, który mogę znaleźć jest gorszy od tego, który zdobywam normalnie, na nieprzyjaciołach lub szukając skarbów. żeby to raz, ale to permanentnie! Nawet ten chłystek ze szkoły Kota miał lepszy miecz niż ja.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 14:59, Kraju napisał:

Ja już po pierwszym przejściu gry zrobiłem wszystko co się dało i zajęło mi to 130 godzin.

Skąd wiesz, że wszystko co się dało? Ja mam czasem wrażenie, że w miejscach w których już wcześniej byłem pojawiają się nowe zadania co jakiś czas (choćby na ulicach Novigradu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 16:58, Ecko09 napisał:

Mi się wydaje, że ten 46 lvl ekwipunek został stworzony dla dodatków. Nie wiem tylko
czemu go wrzucili już do podstawki.

Zawsze można kupić levele od Vivaldiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się