Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2015 o 21:19, Kraju napisał:

Na Eurogamerze jest poradnik. Wszystko świetnie opisane, z łatwością znajdziesz cały
rynsztunek.

A fakt są nawet mapki, a myślałem że tylko opis.
To może jakoś teraz pójdzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jakie dokładnie są wartości mnożników doświadczenia, które są stosowane w różnych poziomach trudności? Chciałem zagrać na 3 poziomie trudności, ale malutka ilość expa mnie odstrasza... Proszę nie krytykować mojego skilla tylko pomóc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 17:28, Kirabaxior napisał:

Nagle się koszulki znalazły, ech..

No i steelbooki się znowu dorobiły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma tego zestawu z czarną koszulką :( To bym sobie na koncerty ubierał (+30 do czczenia Szatana). Bo ta czerwona z mieczem jest średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 18:25, Rick napisał:

Dla ciebie to pewnie z Eredinem. Przecież nie będziesz biegał z Ciri. ;) Na Polskę póki
co nie ma...


https://cdp.pl/hobby/koszulka-wiedzmin-3-dziki-gon-m.html
Tutaj jest taka, ale bez reszty :) Może zrobią nieco później pakiety z Eredinem. Jest idealna, wzór niezbyt krzykliwy a jednocześnie widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin Momot na swoim oficjalnym koncie twitterowym potwierdził, że patch 1.07 pojawi się na wszystkich platformach w ciągu najbliższych 24 godzin. Póki co nie wiadomo kiedy pojawi się DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC ma być albo od razu z łatką albo jakiś czas potem. Ale na serio współczuję posiadaczom PS4 biorąc pod uwagę jak to PSN ostatnio działa. Na ps4 patch ważyć ma 7,544 GB, a xpudle 7,3GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC ma być albo od razu z łatką albo jakiś czas potem. Ale na serio współczuję posiadaczom PS4 biorąc pod uwagę jak to PSN ostatnio działa. Na ps4 patch ważyć ma 7,544 GB, a xpudle 7,3GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2015 o 11:16, Boleksy napisał:

Wiadomo o której pojawi się patch na wersję PC?


Redzi mówili, że pojawi się równo na wszystkie platformy, ale wyszło jak wyszło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2015 o 11:39, Isildur napisał:

> Wiadomo o której pojawi się patch na wersję PC?

Redzi mówili, że pojawi się równo na wszystkie platformy, ale wyszło jak wyszło xD

Najpierw wytrzymali PCtową wersję patcha aż konsolowa dostanie certyfikat, teraz wstrzymują ją by konsolowcy mieli pierwsi i pokazują co myślą o PC master race .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się