Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Aktualizacja sięzrobiła , hairworks on , nawet AA włosów na maks i śmiga wszystko pieknie, ale mam inny problem - tworząc zbroję pokazuje mi się kreska zamiast zbroi, a po utworzeniu w ekwipunku zbroi brak :(

aaa i nie ma ustawień dla myszki, tylko dla pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak:

- Wiesiek ma lepsze ruchy przy bieganiu i można wygodniej wchodzić/schodzić na schody.

- wydaje mi się, że Wiesiu lepiej się wspina i ma większą tolerancję na zeskakiwanie, bo wcześniej wystarczyło spaść z 2 metrów i kaplica była.

- mechanika walki bez zmian, kręci się jak kupka w przeręblu, ale da się grać.

- nie widze różnicy w wydajności i jakości, jest ślicznie i płynnie.

- ale niestety po 1.5 godzinie gry zobaczyłem pulpit bez jakiegokolwiek ostrzeżenia/komunikatu.


Ogólnie jest na plus, ale craschy nie wyeliminowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po aktualizacji... mój Geralt ma 17 i podstawowy ekwipunek kota, wrzucone umiejętności zwiększające obrażenia od szybkich i silnych ataków... a mimo to problemem są bandyci na 11-12 poziomie bo Geralt bije ich za 70-80 pkt obrażeń... najwyższy stopień trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 01:32, Arczir2d2 napisał:

po aktualizacji... mój Geralt ma 17 i podstawowy ekwipunek kota, wrzucone umiejętności
zwiększające obrażenia od szybkich i silnych ataków... a mimo to problemem są bandyci
na 11-12 poziomie bo Geralt bije ich za 70-80 pkt obrażeń... najwyższy stopień trudności


Grę zachąłem od nowa i powiem, że na poziomie "pot, krew i łzy" jest dość trudno.

Bandyci z 5 levela - ja z pierwszego - potrafią być bardzo trudni, szczególnie Ci z tarczami, toporami i pikami.

Biały Sad wyczyściłem z wszystkich miejsc mocy i zapytajników i wbiłem na 2 level.

Ogólnie jest lepiej na patchu 1.07, ale na razie za mało gralem, bo to przecież początek gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem tego typu iż wyszło już kilka patchy a ja za nic nie mogę ich ściągnąć. Czy one same powinny mi się pobrać, mam się gdzieś zalogować żeby je zassać a jak nie to co mam zrobić. Gram na 1.02 a już z tego co wiem jest 1.06+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2015 o 10:46, tosz napisał:

Gram na 1.02 a już z tego co wiem jest 1.06+


Jest już 1.07.
Patche są na Gogu i ja też miałem problemy, zwłaszcza z DLC -powinni je ponumerować i dodać daty ukazywania się bo tak, niektóre pobieram dwa razy i ciągle mi jakiegoś brakuje. Strasznie chaotyczny ten Gog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 10:49, lis_23 napisał:

> Witam, mam problem tego typu iż wyszło już kilka patchy a ja za nic nie mogę ich
ściągnąć.
> Czy one same powinny mi się pobrać, mam się gdzieś zalogować żeby je zassać a jak
nie
> to co mam zrobić. Gram na 1.02 a już z tego co wiem jest 1.06+

Jest już 1.07.
Patche są na Gogu i ja też miałem problemy, zwłaszcza z DLC -powinni je ponumerować i
dodać daty ukazywania się bo tak, niektóre pobieram dwa razy i ciągle mi jakiegoś brakuje.
Strasznie chaotyczny ten Gog.


no ok, wsyzstko fajnie tylko skąd je pobrać ? bo ten program to czarna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GOG Galaxy obok przycisku Play masz button More. I wybierasz:

a) configure-> enable autodownload updates. Powinno się zacząc wszystko pobierać automatycznie. W razie czego trzeba uruchomić ponownie program. Tutaj tez możesz zobaczyć i pobrać te DLC, które chcesz. Doskonale widać, które juz masz zainstalowane, więc nie pobierzesz niczego dwa razy.

lub b)Get Backup/extras i tam wybierasz patch. Jest patch od 1.02+ od razu do 1.07 w dwóch częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie. Instaluje patcha 1.07. Zawiesiło się pod koniec instalacji. Musiałem alt+ctrl+del, żeby to wyłączyć. Przy ponownej próbie instalowania patcha jest komunikat, że jest on niekompatybilny z grą (????????????????). Odpalam grę, w menu jest, ze niby 1.07 wersja. Próbuję Ciri DLC zainstalować "Ta wersja nie jest obsługiwana, pobierz najnowszą aktualizację". Serio? Próbowałem wrócić do wcześniejszego patcha, ale jest komunikat, że już jest zainstalowany. No to chyba by był koniec mojej przygody z Wiedźminem 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 11:11, Rick napisał:

W GOG Galaxy obok przycisku Play masz button More. I wybierasz:

a) configure-> enable autodownload updates. Powinno się zacząc wszystko pobierać automatycznie.
W razie czego trzeba uruchomić ponownie program. Tutaj tez możesz zobaczyć i pobrać te
DLC, które chcesz. Doskonale widać, które juz masz zainstalowane, więc nie pobierzesz
niczego dwa razy.

lub b)Get Backup/extras i tam wybierasz patch. Jest patch od 1.02+ od razu do 1.07 w
dwóch częściach.

właśnie to Configure mam na szaro i nic nie moge zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2015 o 11:40, tosz napisał:

właśnie to Configure mam na szaro i nic nie moge zrobić ...

No to spróbuj drugim sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 11:52, Rick napisał:


> właśnie to Configure mam na szaro i nic nie moge zrobić ...
No to spróbuj drugim sposobem.


To wszystko co mam, no chyba że wchodzę nie tu gdzie trzeba ale wydaje mi się że dobrze zrozumiałem.

20150719115621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 11:56, tosz napisał:

To wszystko co mam, no chyba że wchodzę nie tu gdzie trzeba ale wydaje mi się że dobrze
zrozumiałem.


Zaloguj się wtedy configure będzie wybieralny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 12:02, Isildur napisał:

> To wszystko co mam, no chyba że wchodzę nie tu gdzie trzeba ale wydaje mi się że
dobrze
> zrozumiałem.

Zaloguj się wtedy configure będzie wybieralny ;)


no tak, tylko że jestem zalogowany a jak wybiore connect to musze wpisać jakiś kod którego nie posiadam (wpisywałem już nawet kod aktywacyjny) więc już całkiem jestem zmieszany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 11:56, tosz napisał:

To wszystko co mam, no chyba że wchodzę nie tu gdzie trzeba ale wydaje mi się że dobrze
zrozumiałem.

No bez połączenia z internetem i swoim profilem, ciężko będzie ściągnąc patcha ;)

Jaki kod? :o Daj screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 12:08, Rick napisał:

> To wszystko co mam, no chyba że wchodzę nie tu gdzie trzeba ale wydaje mi się że
dobrze
> zrozumiałem.
No bez połączenia z internetem i swoim profilem, ciężko będzie ściągnąc patcha ;)

Jaki kod? :o Daj screena


po kliknięciu w connect mam coś takiego, tylko że nie posiadam żadnego kodu do wpisania

20150719121346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 12:13, tosz napisał:

> > To wszystko co mam, no chyba że wchodzę nie tu gdzie trzeba ale wydaje mi się
że
> dobrze
> > zrozumiałem.
> No bez połączenia z internetem i swoim profilem, ciężko będzie ściągnąc patcha ;)

>
> Jaki kod? :o Daj screena

po kliknięciu w connect mam coś takiego, tylko że nie posiadam żadnego kodu do wpisania

No czyli kod jaki jest na końcu instrukcji podpisany gog kod aktywacyjny i go masz tam wpisać a nie kody do battel areny z książeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 12:13, tosz napisał:

po kliknięciu w connect mam coś takiego, tylko że nie posiadam żadnego kodu do wpisania


A klikałeś teraz Wiedźmina 3?
Weź wybierz teraz grę i zobacz czy masz te opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2015 o 12:15, ZubenPL napisał:

No czyli kod jaki jest na końcu instrukcji podpisany gog kod aktywacyjny i go masz tam
wpisać a nie kody do battel areny z książeczki.


wpisywałem go już chyba z 3 razy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się