Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2015 o 13:26, leven napisał:

A ja chcę, żeby mój wojownik uderzyl raz i odskoczył bez wykroku i obrotu.


No to czas zmienić grę, bo Geralt to nie wojownik, tylko wiedźmin ;) Wszystkie piruety, salta i odskoki mają swoje odniesienie w książkach. Wiedźmini niejednokrotnie o tym dyskutowali, zwłaszcza podczas szkolenia ciri. ;P

Innymi słowy: to nie system walki jest spartolony, tylko ty czego innego oczekujesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnoście trybu nowej gry plus. Po prostu jak ten tryb włączyć :D ? Mam patcha 1,8 i jest napisane, że pobrałem tryb ng+ ale nigdzie go w grze nie widzę. Wersja gry to ps4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 17:16, Kraju napisał:

Nie ma jeszcze NG+. Tryb zostanie wydany jako DLC, ale nie wiadomo jeszcze kiedy.


w historii aktualizacji przy patrchu 1.8 jest napisane, że tryb został dodany do gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 18:02, Maverick07 napisał:

w historii aktualizacji przy patrchu 1.8 jest napisane, że tryb został dodany do gry...


Źle przeczytałeś lub zrozumiałeś. Patch przygotowuje grę pod nowy tryb. Nic więcej. Trzeba czekać na DLC z NG+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 18:02, Maverick07 napisał:

> Nie ma jeszcze NG+. Tryb zostanie wydany jako DLC, ale nie wiadomo jeszcze kiedy.


w historii aktualizacji przy patrchu 1.8 jest napisane, że tryb został dodany do gry...

"Wprowadzono szereg funkcjonalności przygotowujących grę na wprowadzenie nowego trybu - Nowej Gry Plus - w niedalekiej przyszłości." Czytanie że zrozumieniem nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 18:08, ZubenPL napisał:

"Wprowadzono szereg funkcjonalności przygotowujących grę na wprowadzenie nowego trybu
- Nowej Gry Plus - w niedalekiej przyszłości." Czytanie że zrozumieniem nie boli.


typowy polaczek nie zapyta dokładnie tylko wyda uszczypliwy komentarz. na PS4 jest napisane NewGame+ support. Co dla mnie oznaczało wsparcie ng+ (czyli wprowadzenie). Redzi mogli dokładniej napisać, ja mogłem sprawdzić w innym źródle ok sorry za pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 18:18, Maverick07 napisał:

typowy polaczek nie zapyta dokładnie tylko wyda uszczypliwy komentarz. na PS4 jest napisane
NewGame+ support. Co dla mnie oznaczało wsparcie ng+ (czyli wprowadzenie). Redzi mogli
dokładniej napisać, ja mogłem sprawdzić w innym źródle ok sorry za pytanie.

Rzeczywiście masz racje w opisie aktualizacji na PS4 jest to z jakiegoś powodu inaczej opisane niż w wersjach XBOX ONE i PC, nie zmienia to faktu że new game + będzie do aktywowania jak wszystkie poprzednie 15 DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 18:26, ZubenPL napisał:

Rzeczywiście masz racje w opisie aktualizacji na PS4 jest to z jakiegoś powodu inaczej
opisane niż w wersjach XBOX ONE i PC, nie zmienia to faktu że new game + będzie do aktywowania
jak wszystkie poprzednie 15 DLC.


Dzięki na info, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 18:18, Maverick07 napisał:

na PS4 jest napisane
NewGame+ support. Co dla mnie oznaczało wsparcie ng+ (czyli wprowadzenie).


Wsparcie a wprowadzenie to 2 zupełnie inne rzeczy. Tak więc sam sobie narobiłeś zamieszania przetłumaczając opis po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do weteranów -

Spoiler

przed Wyspą Mgieł gra ostrzega mnie o tym, że niektóre zadania poboczne nie będą później dostępne. Przez dziwny pomysł z progami doświadczenia staram sie wykonywać zadania od tych o najniższym poziomie. Wyspa Mgieł jest na 22, pozostałe zadania poboczne i zlecenia mają wyższy poziom. Moje pytanie - czy zadania, które przepadają, to jakieś pojedyczne przypadki, czy duża grupa i czy lepiej po prostu je zrobić przed Wyspą, czy potem będę mógł spokojnie je skończyć? Prosiłbym o odpowiedź niezdradzającą za bardzo mojej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu bardziej chodzi o zadania powiązane w wątkiem głównym. Albo inaczej: po wyspie mgieł wpadniesz w taki ciąg zadań, między którymi nie za bardzo będzie można się ruszyć. A więc niektóre zadania mogą się zamknąc przez fabułę (np. jakbyś nie ukończył do tej pory wątku

Spoiler

Keiry albo Triss w Novigradzie

). O zlecenia się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnęła się właśnie łatka 1.08.1, wie ktoś co ona poprawia, czy jest to tylko jakiś hotfix do poprzedniego patcha?

Edit: ok, już wiem:" Introduces a retro-active fix to some of the achievements that were amended in the patch 1.08.
Adds sources for scripts (mod support)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym patchu nie da się wykonać misji "W Wilczej Skórze" i nie da się w dalszym ciągu wykonać misji "Najgroźniejszy Potwór na Skellige".

Jestem przed ostateczną bitwą.

Dalej nie wiem, czy jest OK.

Wiem tylko, że Redzi to partacze jakich mało.


Na forum Redów jest pełno użytkowników, którzy by ich na żywca ugotowali XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko napisać, że jest hotfix do misji "Najgroźniejszy Potwór na Skelige" który naprawia misję.

Waży 107 MB.

Jest do pobrania na STEAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2015 o 00:28, leven napisał:

Waży 107 MB.

Jest do pobrania na STEAM.

Hm... U mnie od rana pobrały się już dwa patche po 18 MB. Widać coś im nie wychodzi. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2015 o 23:09, leven napisał:

Wiem tylko, że Redzi to partacze jakich mało.


W takim razie czemu grasz 5 lub może już nawet 6 raz w tę samą spartaczoną grę?
Idź do sklepu i oddaj grę tak jak się zarzekałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2015 o 02:45, sirufok napisał:

> Wiem tylko, że Redzi to partacze jakich mało.

W takim razie czemu grasz 5 lub może już nawet 6 raz w tę samą spartaczoną grę?
Idź do sklepu i oddaj grę tak jak się zarzekałeś.



Nie o to chodzi.

Ja kupując grę wydałem swoje zarobione pieniądze na coś, co ma być sprawne, a nie zbublowane.

A wady należy wytykać, żeby zostały naprawione.

Czasem sami użytkownicy rozwiązują problemy z misjami, dla tego trzeba o tym pisać.

Chowanie głowy w piasek nic nie da dobrego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się