Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

witam, mam pytanie odnośnie nowej gry plus - po jej rozpoczęciu potwory są odpowiednio silniejsze, czy jest to po prostu spacerek? i czy otrzymuje się jakieś rozsądne ilości doświadczenia za zadania, czy symbolicznie po 1 PD?

swoją drogą, stwierdzam, że nie grałem w życiu w lepszą grę niż ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 14:48, Hell_Knight napisał:

witam, mam pytanie odnośnie nowej gry plus - po jej rozpoczęciu potwory są odpowiednio
silniejsze, czy jest to po prostu spacerek? i czy otrzymuje się jakieś rozsądne ilości
doświadczenia za zadania, czy symbolicznie po 1 PD?

swoją drogą, stwierdzam, że nie grałem w życiu w lepszą grę niż ta :)


Tak są silniejsze nawet takie utopce czy ghule mają 35-37 poziom, a co do zadań jeśli robisz zadnia na mniej więcej swój lvl to dostaje się normalnie doświadczenie. Te 1 to się dostaje za zrobienie zadań na które masz zbyt wysoki poziom i nie sprawi ci większego problemu np. zadanie jest na 30 a ty robisz na 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 23:00, Hell_Knight napisał:

dzięki :) w ogóle zwróciliście uwagę na cenę jakichkolwiek bełtów do kuszy u handlarzy?
za np. 50 (nie pamiętam jakich) śpiewają sobie 20000 koron


ano jest tak, ceny bełtów są absurdalne...
to dobry sposób na zarobek, robisz bełty i potem je sprzedajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W menu głównym gry jest spis wszystkich pobranych dodatków, powiedźcie mi czy w tym spisie jest również nowa gra plus ? Bo u mnie jej nie ma a dodatek mam pobrany i zainstalowany. Może jakiś bug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyzanać, że RED-zi weszli na zupełnie nowy poziom. Nie dość, że dodatek szykuje się na kolejne rewelacyjne kilkanaście godzin zabawy, to wersja pudełkowa przechodzi najśmielsze oczekiwania. Teraz tylko czekać na drugi dodatek i kolejne talie kart w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie zwlekałem z zamówieniem od razu dwóch dodatków, bo wcześniej jakoś nie za bardzo byłem przy kasie, a nigdzie się nie paliło. A tu proszę: pudełkowa wersja! :D Z kartami do gwinta <3 Szkoda tylko, że nie mam znajomych żeby z nimi pograć, ale i tak już kupiłem. :D

P.S. Hmmm, to o to chodziło CDPR jak mówili, że przy okazji dodatku czeka nas niespodzianka dla fanów gwinta? Czyli jedna nie będzie multi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na nowy poziom? To całe stawianie Redów jako niemalże bóstwo jest śmieszne.
Zapowiedzi pudełkowej wersji nie było i pojawiła się znikąd, spory czas po wypuszczeniu cyfrowych wersji dodatków za 99 zł. Czyli jeżeli ktoś się pośpieszył, to może się czuć zawiedziony. Bo kupił od razu jak zapowiedziano a dostał bądź co bądź mniej.
Pozostaje jeszcze kwestia ceny, na GOGu ten dodatek kosztuje niecałe 10 dolarów co daje ok. 37 zł. Zastanawia mnie ile będzie kosztował drugi, dłuższy dodatek.
Choć fakt faktem, wydanie bogate jak na DLC i sam się zastanawiam czy nie kupić. Ale teraz już nie wiem, bo może przy premierze ostatniego DLC będzie dostępne wydanie z dwoma DLC i jakimś ciekawymi bonusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2015 o 16:11, Snafu napisał:


Zapowiedzi pudełkowej wersji nie było i pojawiła się znikąd, spory czas po wypuszczeniu
cyfrowych wersji dodatków za 99 zł. Czyli jeżeli ktoś się pośpieszył, to może się czuć
zawiedziony. Bo kupił od razu jak zapowiedziano a dostał bądź co bądź mniej.


Nie mogą być zawiedzeni, gdyż mają oba dodatki taniej. Za pudełkowe wersje obu DLC osobno zapłacimy więcej ( ten pierwszy w pudełku ma kosztować 70 zł na PC i PS4 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeżeli ktoś już kupił a tu nagle ma bogatszą wersję a np. te 40 zł nie robi mu olbrzymiej różnicy(tym bardziej, że następny dodatek dopiero za kilka miesięcy) to może odczuwać pewne rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 17:25, Snafu napisał:

Tak, ale jeżeli ktoś już kupił a tu nagle ma bogatszą wersję a np. te 40 zł nie robi
mu olbrzymiej różnicy(tym bardziej, że następny dodatek dopiero za kilka miesięcy) to
może odczuwać pewne rozczarowanie.

Tylko po co komu te karty? Ja tam nie rozumiem fenomenu tego Gwinta, w grze omijam to jak tylko mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 17:35, lis_23 napisał:

Tylko po co komu te karty? Ja tam nie rozumiem fenomenu tego Gwinta, w grze omijam to
jak tylko mogę ;)

A po co komu karty w ogóle? Albo Eurobusiness? Żeby sobie pograć. A Gwint ma dobrze wymyślone zasady, jest prosty, ale daje duże możliwości taktyczne, ja lubię czasem pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2015 o 17:38, Madoc napisał:

A po co komu karty w ogóle? Albo Eurobusiness?

Ale przecież tam nie ma AI ani innej formy przeciwnika. Jak w to grać? : (

A co do dodatku, mam nadzieję że będzie na Steamie preload, tak jak w przypadku podstawki. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się