Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2015 o 00:10, Manigoldo napisał:

Pff... :/ no to zakupiłem sam klucz.

Troche sie pospieszyles z kluczem, bo kilka sklepow tez sprzedaje pudelkowe wydanie, chociazby gram, ktory z okazji urodzin ma darmowa dostawe przy cenie > 50 i jakies prezenty daje. A zrezygnowac z klucze chyba sie, bo czesc ludzi juz to robila, chociaz potem chyba pudelko brali u cdp.( nie wiem czy robi to roznice przy rezygnowaniu z klucza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy Serce z Kamienie w pudełku jest bardzo "Edycją Limitowaną"? Mam jeszce premie z pracy w bonach do wydania i chciałem kupić w Media. Nie mogę nigdzie znaleźć info o dostępności w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 07:32, Satruss napisał:

Wie ktoś, czy Serce z Kamienie w pudełku jest bardzo "Edycją Limitowaną"? Mam jeszce
premie z pracy w bonach do wydania i chciałem kupić w Media. Nie mogę nigdzie znaleźć
info o dostępności w sklepach.

Bo raczej nie będzie w sklepach. A przynajmniej nigdzie o tym nie trąbią. Z drugiej jednak strony, jak na edycje limitowaną, pudełka dostała całkiem duża ilość sklepów - cdp, gram, ultima, wirtus.

Tak czy owak cdp już wstrzymało realizację zamówień złożonych po 7 października. Z tego co wyczytałem na twitterze @the witcher, same karty również przestały być już sprzedawane. Drugi rzut będzie w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do osób grających na PS4.

Gram na PC, ale odpowiem: Nie, patch jeszcze nie wyszedł. :P Ale ma wyjśc przed premierą dodatku, a więc przed wtorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M.Momot niby na Twitterze dzisiaj pisał, że patch na wszystkich platformach ma pojawić się jeszcze dzisiaj. W każdym razie, na PC już jest. Może jakiś problem z autoryzacją u Sony czy coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do osób grających na PS4. Czy ten nowy patch już wyszedł? Bo jeśli nie, to poczekam
> z drugim przejściem gry do momentu jego wyjścia.

Tak patch już wyszedł, jakieś 6h temu mi się zainstalował, nawet byłem zaskoczony, ściągnął się o dziwo bardzo szybko jak na 17GB ściąganych z serwerów sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Holender, reinstall windowsa, a ja nie zgrałem sobie save''ów, a dodatek za tydzień -,-''
> Taaaa
Już troszkę mniej niż tydzień. ;) Dodatek będzie można zacząć bez wcześniejszych savów. Gra zrobi ci po prostu domyślnego bohatera na 30 poziomie z domyślnym ekwipunkiem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie satysfakcjonuje mnie domyślny bohater, domyślny ekwipunek i domyślne wybory, ja chcę swojego Geralta ;p Chyba trzeba będzie przejść od nowa podstawkę, co potrwa chyba do świąt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie satysfakcjonuje mnie domyślny bohater, domyślny ekwipunek i domyślne wybory, ja chcę
> swojego Geralta ;p

No ja się domyślam, ale musisz w takim razie poczekać z dodatkiem i uważać na jakiekolwiek spoilery gdzieś do grudnia. :P Good luck :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie satysfakcjonuje mnie domyślny bohater, domyślny ekwipunek i domyślne wybory,
> ja chcę
> > swojego Geralta ;p
>
> No ja się domyślam, ale musisz w takim razie poczekać z dodatkiem i uważać na jakiekolwiek
> spoilery gdzieś do grudnia. :P Good luck :D

A będą jakieś odniesienia do naszej postaci i co aktualnie porabiamy w podstawce? Niezbyt mi się uśmiecha czekanie tyle, żeby sobie odpalić dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> A będą jakieś odniesienia do naszej postaci i co aktualnie porabiamy w podstawce? Niezbyt
> mi się uśmiecha czekanie tyle, żeby sobie odpalić dodatek.
Nie wiem. Dodatek jest dla postaci powyżej 30 lvl, a taki mniej więcej osiąga się pod sam koniec gry. Więc nawet jeśli jakieś będą to przy końcu. Słyszałem jedynie o tym, że jeśli nie przeszedłeś podstawki, to na początku dodatku czekają cię dwa masywne spoilery, ale jeśli przeszedłeś to nie ma się czego bać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie się domyślacie, ale nie zaszkodzi powiedzieć: Żeby zagrać w dodatek wymagane jest
> zainstalowanie patcha 1.10. :P


Dzięki, że nas uświadomiłeś :P

A tak poważnie to wie ktoś czy gra się nie zawiesza już na kartach Radeona R7 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch to jakaś tragedia. Nie dość, że gra wygląda gorzej ( chyba, że to złudzenie ) - zniknęło rozmycie dalszych terenów. Dodatkowo pojawiły się nowe błędy, np. brak możliwości wykonania zadania na ekwipunek szkoły wilka, gdyż zniknął kryształ który wcześniej znajdował się na murku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowy patch to jakaś tragedia. Nie dość, że gra wygląda gorzej ( chyba, że to złudzenie
> ) - zniknęło rozmycie dalszych terenów. Dodatkowo pojawiły się nowe błędy, np. brak możliwości
> wykonania zadania na ekwipunek szkoły wilka, gdyż zniknął kryształ który wcześniej znajdował
> się na murku.

To może w pewnym stopniu odpowiedzieć mi na pytanie dlaczego zniknął mi rynsztunek szkoły wilka z NG+. Choć nie wiem... I tak bym pewnie używał tego głównego co dostaje się go na starcie - ma lepsze statystyki i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> To może w pewnym stopniu odpowiedzieć mi na pytanie dlaczego zniknął mi rynsztunek szkoły
> wilka z NG+. Choć nie wiem... I tak bym pewnie używał tego głównego co dostaje się go
> na starcie - ma lepsze statystyki i tak

Dokładnie, też gram NG+, to właśnie tam są największe problemy. Do tego mam wrażenie , że framerate jest gorszy, tak przynajmniej -5 klatek.
Tyle pobierania i takie babole - to jest kpina z graczy. I tak w sumie nowy patch niewiele poprawia, a dużo psuje. Przez taką politykę redzi w moich oczach dużo tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Echhh "Kod na wersję cyfrową dodatku". Ja tak lubię mieć wszystko na fizycznym nośniku
> :( No nie mogli dać płytki z dodatkiem, tylko trzeba ściągać...
Czy to oznacza, że nigdzie w dystrybucji nie ma i nie będzie dodatku na fizycznym nośniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się