Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2014 o 19:04, Madoc napisał:

Uważaj z takimi postami, bo zaraz ci każą spoilery zaznaczać.


I dobrze, jeśli zaczną. Wystarczy odrobina pomyślunku, mała iskra błyskotliwego lśnienia w główce, by pomyśleć o tym, że takie rzeczy się spoileruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 19:04, Madoc napisał:

Uważaj z takimi postami, bo zaraz ci każą spoilery zaznaczać.

No jak kto ? Przecież użyłem spoilera, lol. Nie moja wina, że forum ma problemy techniczne i nie wysyła posta. Powinni dać możliwość edycji posta a nie tylko przez minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 20:52, Sipso napisał:

Kiedy te 40 minut pokażą? To jedyne co mnie trzyma przy życiu w pracy...


Raczej 20 min. Stream na IGN o 21.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu 20? Co to za spiski? Pierw ubi zmniejsza grafikę, teraz cdp coś kombinuje? Zaraz EA zacznie wydawać skończone gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 20:59, Sipso napisał:

Czemu 20? Co to za spiski? Pierw ubi zmniejsza grafikę, teraz cdp coś kombinuje? Zaraz
EA zacznie wydawać skończone gry.


Tak słyszałem, ale może być inaczej. Za chwile będzie stream to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do 40min gameplay''u. Będzie taki. Ale tylko za zamkniętmi drzwiami dla prasy. My go pewnie nie zobaczymy, tak jak to miało miejsce rok temu. Będziemy tylko w kółko dostawać ten sam gameplay, który zobaczyliśmy na konferencji MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 22:10, Accid napisał:

Dijkstra wygląda jak.. głupi trep. Wyobrażałem go sobie zupełnie inaczej.


Spoiler

Dijkstra, szef tajnych służb króla Vizimira Redańskiego, nie wyglądał na szpiega. Daleko odbiegał zwłaszcza od stereotypu, zgodnie z którymi szpieg zawsze powinien być niski, chudy, szczurowaty, łyskający małymi przenikliwymi oczkami spod czarnego kaptura. Dijkstra, jak wiedział Jaskier, nigdy nie nosił kapturów i zdecydowanie przedkładał jasne kolory stroju. Mierzył blisko siedem stóp, a ważył prawdopodobnie niewiele mniej niż dwa centary. Kiedy krzyżował przedramiona - a krzyżował z upodobaniem - wyglądało to tak, jak gdyby dwa kaszaloty uwaliły się na wielorybie. Jeżeli szło o rysy twarzy, kolor włosów i karnację, przypominał świeżo wyszorowanego wieprza. Jaskier znał bardzo mało osób, których aparycja byłaby równie myląca co aparycja Dijkstry. Bo ów wieprzowaty olbrzym, sprawiający wrażenie wiecznie sennego, rozlazłego matoła, dysponował niebywale żywym umysłem. I nielichym autorytetem.


— Krew elfów, str. 186

20 minut, które trwają 10... Bardzo zabawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IGN wrzucił calość, ale to to samo co zapodałem. Po prostu 10 min = 5 min gadania plus te 5 min rozgrywki co zapodałem. Potem puszczają zwiastun.

GG cdp. Był hajp. Jest dupa.

I ten Djkstra... Zawsze go bardziej kojarzyłem jako kogoś ala Loredo z dwójki. No ale trudno. Też brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 23:02, Isildur napisał:

Taa jakoś ubogo ;/

Ciiiiiiiiiiiiiii.... nie psuj chwili. Rzeczywiście tak jakby czegoś brakowało, ostatnich szlifów, widać, że tekstury się doczytują na naszych oczach, a NPC miejscami skaczą klatkami z animacją. Do premiery jeszcze daleko, pewnie się wiele zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 23:05, Sipso napisał:

GG cdp. Był hajp. Jest dupa.

Dłuższy pokaz pewnie będzie dla mediów.

Dnia 10.06.2014 o 23:05, Sipso napisał:

I ten Djkstra... Zawsze go bardziej kojarzyłem jako kogoś ala Loredo z dwójki. No ale
trudno. Też brzydki.

Dijkstra jest świetny, cieszy mnie, że nie próbowali go uładnić, tylko pozostali wierni książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się