Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2016 o 10:24, Deyala napisał:

Aczkolwiek teraz zastanawiam się nawet nad NG+ i przejściem całości od nowa, ale mam
pewne wątpliwości, czy grałoby się miło, od początku, skoro z podstawki do tej pory pamiętam
tak dużo..

Gram 3 raz i ciągle znajduję questy (w formie wykrzykników), których nie widziałem wcześniej. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeszedłem grę 2 razy na 100% (łącznie z tymi wszystkimi znajdźkami na Skellige) i pewnie po zakupie nowej karty graficznej (GTX1080) znów wrócę do Wiedźmina 3 - przejdę najpierw Krew i Wino, a potem po raz trzeci podstawkę i jeszcze raz wszystkie dodatki :D
Dla mnie zdecydowanie najlepsza gra w historii, w dodatku cały czas znajduję jakieś nowe smaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2016 o 15:03, pawbuk napisał:

Ja już przeszedłem grę 2 razy na 100% (łącznie z tymi wszystkimi znajdźkami na Skellige)
i pewnie po zakupie nowej karty graficznej (GTX1080) znów wrócę do Wiedźmina 3 - przejdę
najpierw Krew i Wino, a potem po raz trzeci podstawkę i jeszcze raz wszystkie dodatki
:D
Dla mnie zdecydowanie najlepsza gra w historii, w dodatku cały czas znajduję jakieś nowe
smaczki :D


Mam to samo, pyknalem gre dwa razy bez dodatku, dwa razy z dodatkiem i teraz czekam na wymiane karty i pewnie znowu pykne jeszcze raz. Juz dawno zadna produkcja AAA mnie tak nie wciagnela. Najgorsze jest to, ze boje sie ze juz zadna gra, nigdy mnie tak nie wciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może też zmienię grafę na 1070, ale na podkręconej 970 można przyjemnie w W3 pograć. Generalnie taki miks detali high/ultra i w 1080p ponad 60klatek przez cały czas. Średnio 70-90fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny "problem" XD

Gram któryś raz i dalej jestem zachwycony :)

Absolutny hit Polskich twórców.


Nie pamiętam tylko, gdzie ja te Wojskowe Kurtki wcześniej znalazłem, bo teraz mam już 53 level i mam zaledwie 3 takie - najmocniejsza 47 level, a wcześniej chyba wszystkie, bo ostatnia - zaraz wgram save i sprawdzę.

Aktualnie iegam w Kocim secie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2016 o 20:50, gumeczka napisał:

Czy legendarne sety różnią się wyglądem od mistrzowskich czy tylko statystykami ??


Wydaje mi się, że tylko statystykami - zmian w wyglądzie jakoś nie zauważyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie przechodzenia Wiedźmina 3 po raz drugi, na NG+ właśnie i... podobnie jak Rick, spotykam wiele zadań których wcześniej nie robiłem- a myślałem do tej pory że zrobiłem wszystko! Ale... szczerze, NG+ w Wiedźminie jest słabe, lepiej chyba przejść grę od nowa. Z tym, że przechodzenie od razu po ukończeniu mija się, jak dla mnie, z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale... szczerze, NG+ w Wiedźminie jest słabe, lepiej chyba przejść

Dnia 15.05.2016 o 00:37, Snafu napisał:

grę od nowa. Z tym, że przechodzenie od razu po ukończeniu mija się, jak dla mnie, z
celem.


No patrz, a ja własnie uważam, że dopiero tutaj gra się zaczyna. W normalnym trybie, nawet na najwyższym stopniu trudności zdarzało mi się nie używać olejów, np. na grupke utopców, bo i tak nie byli w stanie mi wiele zrobić. W NG+ natomiast jedno uderzenie przyjete na klatę zabiera 3/4 życia. O wiele mniej się tu wybacza i to jest fajne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, właśnie mam odwrotnie :P Może to wina mojego "buildu" ale z większością wrogów nie mam problem i sprawę załatwia przeważnie kilka cięć mieczem. Zdarzy się oczywiście wyjątek, ale ciężej było chyba normalnie. Aczkolwiek poziom trudności w Dzikim Gonie jest mocno nierówny, bo mniej więcej w połowie gry potyczki stają się wręcz banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2016 o 12:15, Rick napisał:

Gram 3 raz i ciągle znajduję questy (w formie wykrzykników), których nie widziałem wcześniej.
:o

Na przykład? Zastanawia mnie, czy coś przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy można się spodziewać nowego patcha przedpremierowego, bo przez te zbugowane w 1.12 pytajniki nie chce mi się skończyć serc z kamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2016 o 18:19, Madoc napisał:

Na przykład? Zastanawia mnie, czy coś przegapiłem.

:o No to zabiłeś mi ćwieka tym pytaniem. :D Najśmieszniejsze jest to, że nie jestem w stanie tego wskazać, musiałbym zobaczyć opis misji. :P


EDIT: O, jedno mi się przypomniało: w dokach jest misja ochraniania jednego kupca.

Spoiler

Okazuje się, że jest sprzedawcą fisstechu.

Nigdy wcześniej nie miałem tej misji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2016 o 21:03, Rick napisał:

EDIT: O, jedno mi się przypomniało: w dokach jest misja ochraniania jednego kupca. Okazuje
się, że jest sprzedawcą fisstechu. Nigdy wcześniej nie miałem tej misji. :D


Merci za spoiler :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2016 o 20:49, ZubenPL napisał:

Ktoś wie kiedy można się spodziewać nowego patcha przedpremierowego, bo przez te zbugowane
w 1.12 pytajniki nie chce mi się skończyć serc z kamienia?


Na czym polega ten bug? Występuje tylko w dodatku, czy również krainach z podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2016 o 01:05, Tuchaczevsky napisał:

> EDIT: O, jedno mi się przypomniało: w dokach jest misja ochraniania jednego kupca.
Okazuje
> się, że jest sprzedawcą fisstechu. Nigdy wcześniej nie miałem tej misji. :D

Merci za spoiler :D


Cytuję: "Wszystkie materiały (streamy i grafiki), które zostały nagrane na egzemplarzach dostarczonych przed premierą gry są wyciekami, więc jeśli ktoś będzie chciał je tu opublikować proszę je oznaczać jako spoiler! W przypadku niedostosowania się, czekają nagrody od moderatorów."

Zatem Rick.... Dasz sobie ostrzeżenie? :D Albo degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2016 o 11:30, Snafu napisał:

Zatem Rick.... Dasz sobie ostrzeżenie? :D Albo degrada.

Chciałbym... ale nie mogę. :P I żaden z moderatorów tez nie może. Chyba nawet Muradin nie może, więc teoretycznie nie ma na tym forum nikogo, kto mógłby mnie ukarać. ;) I choć wiem, że to było raczej humorystyczne stwierdzenie ze strony Tuchaczevsky''ego, to oznacze mój post jako spoiler. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2016 o 09:47, Deyala napisał:

> Ktoś wie kiedy można się spodziewać nowego patcha przedpremierowego, bo przez te
zbugowane
> w 1.12 pytajniki nie chce mi się skończyć serc z kamienia?

Na czym polega ten bug? Występuje tylko w dodatku, czy również krainach z podstawki?


Dwa pytajniki na nowy obszarze od 1.12 się nie wyszarzają po wyzwoleniu nic wielkiego ale mi to przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się