Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Witam ! Mam nietypową prośbę. Wiecie może, gdzie respawnuje się najwięcej potworków, jaka lokacja? Zostało mi 300 punktów do następnego lvl, a mam zrobione wszystkie zadania, które chciałem wykonać. Ewentualnie czy jest inna możliwość zdobycia tych punktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, to w W3 nie leci exp z farmienia monstrów :P Poniszcz jakieś gniazda, porób pytajniki z mapy, najwięcej XP daje chyba oczyszczanie opuszczonych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Robić pytajniki, bo w niektórych są opuszczone miejsca, a wyzwolenie daje 120-170 expa.

Z resztą każdy potworek daje exp i im trudniejszy, tym więcej.

300 expa zrobisz w 20 minut :)


A w którym jesteś miejscu obecnie ?

Może wiem, gdzie jest jakiś bardziej cenny potwór, np. Wampir Wyższy lub jakiś Golem, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2016 o 12:11, BluesBoy napisał:

Ewentualnie czy jest inna możliwość zdobycia tych punktów?

Za zadania zawsze będzie leciało więcej. Jakiekolwiek. Nawet żółte wykrzykniki. Do tego pytajniki. Za potwory leci exp, ale mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właściwie takie pytanko bardziej z ciekawości, niż niewiedzy, ale mnie to męczy, dla tego muszę spytać XD

Z tego co zauważyłem, istnieją 3 miecze level 68 w grze.

No i pytanie: czy znajdę w tym ogromnym świecie jakiś schemat lub miecz wyższego poziomu ?

Bo jak nie, to nie będę wszystkich zakamarków obchodził :P

Aktualnie mam takie najmocniejsze, już wykonane miecze:

20160519181935312

20160519181937531

20160519181939703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale pomyliłem obrazki - już uaktualniam:

Jak można, proszę usunąć post powyżej, bo się tam pomyliłem z fotkami.

Dzięki.

20160519182247562

20160519182258687

2016051918230862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2016 o 12:11, BluesBoy napisał:

Witam ! Mam nietypową prośbę. Wiecie może, gdzie respawnuje się najwięcej potworków,
jaka lokacja? Zostało mi 300 punktów do następnego lvl, a mam zrobione wszystkie zadania,
które chciałem wykonać. Ewentualnie czy jest inna możliwość zdobycia tych punktów?


Właśnie się pomyliłem i zostałem prawie goły XD

Wykonałem zbroję o level wyższą niż miałem na sobie i zapominałem, że wtedy teraźniejsza zbroja zostaje użyta do wykonania nowej, więc obecna znika z Wiedźmina.

Teraz muszę zrobić prawie 1900 Expo, żeby założyć rynsztunek, który mam wykonany i jest w zasobniku Wiesława.

A jestem przed samą główną bitwą z Gonem :P

Postanowiłem, że nie kupię innych rynsztunków, tylko powalczę jak widać na fotce, aż wbije następny level.

No chyba, że znajdę coś fajnego po drodze.

To jest masakra !

20160519183758109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wskoczyłem na 64 level i mam pełny rynsztunek :)

Buty, spodnie i rękawice Wilka + Wojskowa kurtka.

Wiedźmin wygląda w tym najlepiej i ma to bardzo wysokie staty, chociaż rękawice Kota + zbroja Kota dają 45% większej mocy mieczom.

Mam te elementy rynsztunku w zasobniku Wieśka, gdyby zabrakło mocy przy upiorze Iris w DLC SzK.

Już miałem z tym upiorem problemy w NG+ i musiałem kombinować z wzmocnieniem miecza srebrnego.


Na prawdę zacnie wygląda Wiesław na wypasionym rynsztunku :P

20160519232205718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kozacko wyglada, ale osobiscie jednak wolałem miec ten bonus do miecza z rynsztunku kota. Na NG+ jak sie da kilka punktów w alchemie, bonus zamiast 40% z gniazd daje 60%, dmg wtedy jest po prostu nieziemski.
Az mnie ochota naszla zeby zainstalowac jeszcze raz wieska i popykac w wolnych chwilach.

BTW wyszedl ostatnio jakis nowy patch? Jaki w ogóle jest najnowszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2016 o 23:44, TigerXP napisał:

No kozacko wyglada, ale osobiscie jednak wolałem miec ten bonus do miecza z rynsztunku
kota. Na NG+ jak sie da kilka punktów w alchemie, bonus zamiast 40% z gniazd daje 60%,
dmg wtedy jest po prostu nieziemski.
Az mnie ochota naszla zeby zainstalowac jeszcze raz wieska i popykac w wolnych chwilach.

BTW wyszedl ostatnio jakis nowy patch? Jaki w ogóle jest najnowszy?


Ostatni patch 1.1210043.

Ale już nie długo Krew i Wino, wiec będzie pewnie patch do tego DLC.

Co do gry, to właśnie ukończyłem NG+ podstawkę i rozpoczynam SzK :P

Ostatni boss załatwił mnie 3 razy i to na dwa strzały z miecza.

Aż się boję podejść w korytarzu do Upiora Iris po ostatnich z nią przygodach - massakra normalnie.

Czyli jeszcze z 20 godzin gry i przerwa do wyjścia KiW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem sobie kilka ujęć z Krwi i Wina i w oko wpadła mi znajoma zbroja z pierwszej części. Dobra wiadomość, tym bardziej że ta zbroja ma chyba najlepszy design ^^ Ogólnie do dodatku coraz bliżej, a ja kończę podstawkę w NG+ no i zabieram się ponownie za Serca z Kamienia(podobmnie jak leven)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona... pozostało dobić do najwyższego levela i...

Zapiszę save z gry w bezpieczne miejsce i pobawię się modami :)

Najfajniejsza jest opcja dodania do gry jakiegoś towarzysza dla Geralta, np. drugiego wiedźmina lub inną postać/zwierze lub potworka :)

Od wczoraj bawię się tymi modami i jest super.

Szkoda tylko, że nie potrafię znaleźć w internecie komendy, która przydziela nowemu towarzyszowi taki sam level, na jakim jest obecnie gra.

Obecnie Nasz towarzysz jest chyba na 1 levelu, bo jego DMG zadawane w walce z przeciwnikiem jest prawie równe zeru.

Ale zawsze jest raźniej Wieśkowi (graczowi) gdy ktoś jest zawsze przy nim i walczy z nim ramię w ramię - wedle własnej inteligencji.


Żeby móc stworzyć dodatkową postać towarzysza w grze, trzeba pobrać i odpowiednio zaimplementować do plików gry dwa mody.

Jeden odnosi się do samej mechaniki dodawania postaci, a drugi wywołuje konsole w grze.

Tutaj opis, gdyby ktoś chciał się pobawić po zakończeniu całej gry.

http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=58258

A tutaj podaje link do komend, które należy użyć w konsoli gry:

https://www.sendspace.com/file/b9tqwh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka modów które nieco poprawiają odbiór gry, od siebie polecę:
-STML 2.1
-Atmospheric Night, ciemniejsze i bardziej mroczniejsze noce
- Next Gen Stone and Misc, lepsze tekstury różnych kamieni, etc.
- Wither Eye, oczy Geralta i innych wiedźminów są bardziej "lore friendly", karnacja Geralta jest nieco bladsza.
- Volumeric Clouds- chmury na wyspach Skellige są wolumeryczne, tak samo jak te w Kaer Morhen.
- HD Reworker Project, poprawia rozdzielczość niektórych elementów otoczenia
Wszystkie te mody, za wyjątkiem STML, który zżera ok. 5 FPSów, raczej nie pochłaniają klatek na sekundę a już jeśli, to w ilościach niezauważalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam reworkera i np. skały, paczki, itp. wyglądają naturalniej - fajnie poprawia grafikę w grze.

Z kamieniami - Next Gen Stone and Misc - też próbowałem, ale im więcej chcę zobaczyć zmian, tym mniej widzę XD i się wycofałem z tego moda.

Atmospheric Night przy moim wzroku jest za mroczny, a używanie pochodni (coś muszę widzieć) jest wkurzające - mod fajny, ale nie dla mnie.

Wither Eye - nie próbowałem, ale zaraz to zrobię.

Volumeric Clouds - nie próbowałem i też sprawdzę.


STML 2.1 - nie mogę go użyć, bo mam zaledwie GTX750ti i ledwo jadę na lock 30fPS - za to mam zaskakująco wysokie ustawienia graficzne w opcjach gry ustawione i jestem zadowolony z jakości obrazu.


Bardzo przyjazny silnik graficzny od Redów :)


p.s... który mod wybrać, bo coś tego dużo :P

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/958/?tab=2&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fwitcher3%2Fajax%2Fmodfiles%2F%3Fid%3D958&pUp=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2016 o 14:02, leven napisał:


Ja używam tego http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/390/?tab=1&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fwitcher3%2Fajax%2Fmoddescription%2F%3Fid%3D390%26preview%3D&pUp=1 i jest ok :) Nie jest przesadzony i nie ma chyba żadnych błędów. Dodatkowo nieco modyfikuje karnację Geralta, przez co jest bladszy i bardziej wiedźminski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tobie też przypadła do gustu zbroja startowa :P Sam użyłem moda, który podmienił tekstury rynsztunku wilka na tą właśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się